Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 20, 2020

Klubbturnering Horten BK

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Simon Ebsa
Horten BK
8 (6/2) 50 (28/22)
56%
2 Charlotte Andersen
7 (4/3) 66 (34/32)
52%
3 Bjørnar Brudal
Horten BK
7 (4/3) 40 (20/20)
50%
3 Marius Torsheim
Horten BK
6 (4/2) 60 (30/30)
50%
5 Jens H. Bang
Horten BK
6 (3/3) 34 (18/16)
53%
5 Knut-Håkon Helgesen
Grenland BK
5 (3/2) 50 (28/22)
56%
7 Kenneth Pedersen
Horten BK
5 (2/3) 49 (22/27)
45%
7 Morten Strandhus
Horten BK
6 (3/3) 33 (16/17)
48%
9 Martin Løvbakk Iversen
Horten BK
5 (2/3) 52 (27/25)
52%
9 Håkon Vasset
6 (3/3) 36 (16/20)
44%
11 Rune Enerly
Horten BK
5 (1/4) 51 (22/29)
43%
11 Scott Solberg
Horten BK
6 (2/4) 38 (18/20)
47%
13 Daniel Stærfelt Schreiber
Horten BK
6 (2/4) 33 (17/16)
52%
Entry deadline Jan 20, 2020, 6:30 PM (local time)
Starts Jan 20, 2020, 6:30 PM (local time)
Format Round robin (13 Participants)
Race to 6
Handicap With handicap
Rankings Horten BK Poolranking 2019 - 2020
Organizer Horten BK
More info
Velkommen til en morsom turnering med hyggelig atmosfære. Det spilles med handicap, slik at alle kan vinne. Vi spiller gruppespill, slik at alle får spilt masse biljard. De beste i gruppene, går videre til sluttspill. Gruppespillet er ferdig ca kl 22, sluttspillet ca kl 23. Alle er hjertelig velkomne, du trenger hverken være medlem eller ha spilt før for å være med. Vi er spillere i alderen 14 - 80 år, noen har ambisjoner, noen er her først og fremst for det sosiale.
Vi har en sammenlagt ranking som følger skoleåret, men mange spiller turneringene bare for turneringens skyld. Vårt motto er: "Biljard for alle."
Vel møtt

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bjørnar Brudal 6 4 0 2 17 16 1 0 0 0 0.515 4
2 Simon Ebsa 6 4 0 2 20 17 3 0 0 0 0.541 4
3 Jens H. Bang 6 3 0 3 18 16 2 0 0 0 0.529 3
4 Morten Strandhus 6 3 0 3 16 17 -1 0 0 0 0.485 3
5 Håkon Vasset 6 3 0 3 16 20 -4 0 0 0 0.444 3
6 Scott Solberg 6 2 0 4 18 20 -2 0 0 0 0.474 2
7 Daniel Stærfelt Schreiber 6 2 0 4 17 16 1 0 0 0 0.515 2
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marius Torsheim 5 4 0 1 27 26 1 0 0 0 0.509 4
2 Charlotte Andersen 5 3 0 2 28 25 3 0 0 0 0.528 3
3 Knut-Håkon Helgesen 5 3 0 2 28 22 6 0 0 0 0.56 3
4 Kenneth Pedersen 5 2 0 3 22 27 -5 0 0 0 0.449 2
5 Martin Løvbakk Iversen 5 2 0 3 27 25 2 0 0 0 0.519 2
6 Rune Enerly 5 1 0 4 22 29 -7 0 0 0 0.431 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Norway
Simon Ebsa
122
Norway
Bjørnar Brudal
106
Mon 18:35  Table 1
2-A   
Norway
Morten Strandhus
88
Norway
Scott Solberg
29
Mon 18:35  Table 2
3-A   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 18:35  Table 3
4-B   
Norway
Marius Torsheim
110
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Mon 18:35  Table 4
5-B   
Norway
Charlotte
28
Norway
Rune Enerly
66
Mon 18:35  Table 5
6-B   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
37
Norway
Kenneth Pedersen
98
Mon 18:35  Table 6

Round 2

Race to 6
7-A   
Norway
Bjørnar Brudal
106
Norway
Scott Solberg
29
Mon 19:06  Table 3
8-A   
Norway
Simon Ebsa
122
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 19:02  Table 1
9-A   
Norway
Morten Strandhus
88
Norway
Håkon Vasset
86
Mon 19:04  Table 4
10-B   
Norway
Marius Torsheim
110
Norway
Rune Enerly
66
Mon 19:08  Table 5
11-B   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Norway
Kenneth Pedersen
98
Mon 19:08  Table 6
12-B   
Norway
Charlotte
28
Norway
Knut-Håkon Helgesen
37
Mon 19:17  Table 2

Round 3

Race to 6
13-A   
Norway
Scott Solberg
29
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 19:35  Table 3
14-A   
Norway
Bjørnar Brudal
106
Norway
Håkon Vasset
86
Mon 19:40  Table 4
15-A   
Norway
Simon Ebsa
122
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 19:24  Table 1
16-B   
Norway
Marius Torsheim
110
Norway
Kenneth Pedersen
98
Mon 20:02  Table 1
17-B   
Norway
Rune Enerly
66
Norway
Knut-Håkon Helgesen
37
Mon 20:05  Table 4
18-B   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Norway
Charlotte
28
Mon 19:54  Table 6

Round 4

Race to 6
19-A   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Håkon Vasset
86
Mon 20:08  Table 2
20-A   
Norway
Scott Solberg
29
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 20:09  Table 3
21-A   
Norway
Bjørnar Brudal
106
Norway
Morten Strandhus
88
Mon 20:05  Table 5
22-B   
Norway
Marius Torsheim
110
Norway
Knut-Håkon Helgesen
37
Mon 20:58  Table 4
23-B   
Norway
Kenneth Pedersen
98
Norway
Charlotte
28
Mon 21:01  Table 1
24-B   
Norway
Rune Enerly
66
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Mon 20:31  Table 4

Round 5

Race to 6
25-A   
Norway
Håkon Vasset
86
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 20:38  Table 2
26-A   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Morten Strandhus
88
Mon 20:35  Table 3
27-A   
Norway
Scott Solberg
29
Norway
Simon Ebsa
122
Mon 20:28  Table 5
28-B   
Norway
Marius Torsheim
110
Norway
Charlotte
28
Mon 21:53  Table 3
29-B   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
37
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Mon 21:54  Table 4
30-B   
Norway
Kenneth Pedersen
98
Norway
Rune Enerly
66
Mon 21:34  Table 5

Round 6

Race to 6
31-A   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Morten Strandhus
88
Mon 21:06  Table 3
32-A   
Norway
Håkon Vasset
86
Norway
Simon Ebsa
122
Mon 21:07  Table 2
33-A   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Bjørnar Brudal
106
Mon 20:55  Table 5

Round 7

Race to 6
34-A   
Norway
Morten Strandhus
88
Norway
Simon Ebsa
122
Mon 21:51  Table 2
35-A   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Bjørnar Brudal
106
Mon 21:36  Table 1
36-A   
Norway
Håkon Vasset
86
Norway
Scott Solberg
29
Mon 21:53  Table 1

Semi final

Race to 6
37   
Norway
Bjørnar Brudal
106
Norway
Charlotte
20
Mon 22:39  Table 3
38   
Norway
Simon Ebsa
122
Norway
Marius Torsheim
110
Mon 22:39  Table 5

Final

Race to 6
39   
Norway
Charlotte
20
Norway
Simon Ebsa
122
Mon 23:12  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment