Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 13, 2020

Klubbturnering Horten BK

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bjørnar Brudal
Horten BK
8 (7/1) 50 (31/19)
62%
100
2 Morten Bakken
Asker BK
7 (5/2) 63 (35/28)
56%
87
3 Marius Torsheim
Horten BK
6 (4/2) 55 (28/27)
51%
74
3 Knut-Håkon Helgesen
Grenland BK
7 (5/2) 43 (25/18)
58%
74
5 Daniel Isak Bergli
5 (3/2) 50 (27/23)
54%
61
5 Stian Lie
Horten BK
6 (5/1) 36 (20/16)
56%
61
7 Kenneth Pedersen
Horten BK
6 (2/4) 39 (19/20)
49%
55
7 Jens H. Bang
Horten BK
5 (2/3) 49 (25/24)
51%
55
9 Simon Ebsa
Horten BK
6 (2/4) 37 (16/21)
43%
49
9 Daniel Stærfelt Schreiber
Horten BK
5 (1/4) 48 (22/26)
46%
49
11 Børre Jul-Larsen
Horten BK
6 (2/4) 37 (16/21)
43%
43
11 Martin Løvbakk Iversen
Horten BK
5 (1/4) 47 (18/29)
38%
43
13 Charlotte Andersen
6 (0/6) 38 (14/24)
37%
37
Entry deadline Jan 13, 2020, 6:40 PM (local time)
Starts Jan 13, 2020, 6:40 PM (local time)
Format Round robin (13 Participants)
Race to 6
Handicap With handicap
Rankings Horten BK Poolranking 2019 - 2020
Organizer Horten BK
More info
Velkommen til en morsom turnering med hyggelig atmosfære. Det spilles med handicap, slik at alle kan vinne. Vi spiller gruppespill, slik at alle får spilt masse biljard. De beste i gruppene, går videre til sluttspill. Gruppespillet er ferdig ca kl 22, sluttspillet ca kl 23. Alle er hjertelig velkomne, du trenger hverken være medlem eller ha spilt før for å være med. Vi er spillere i alderen 14 - 80 år, noen har ambisjoner, noen er her først og fremst for det sosiale.
Vi har en sammenlagt ranking som følger skoleåret, men mange spiller turneringene bare for turneringens skyld. Vårt motto er: "Biljard for alle."
Vel møtt

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Knut-Håkon Helgesen 6 5 0 1 23 14 9 0 0 0 0.622 5
2 Bjørnar Brudal 6 5 0 1 23 15 8 0 0 0 0.605 5
3 Stian Lie 6 5 0 1 20 16 4 0 0 0 0.556 5
4 Kenneth Pedersen 6 2 0 4 19 20 -1 0 0 0 0.487 2
5 Simon Ebsa 6 2 0 4 16 21 -5 0 0 0 0.432 2
6 Børre Jul-Larsen 6 2 0 4 16 21 -5 0 0 0 0.432 2
7 Charlotte Andersen 6 0 0 6 14 24 -10 0 0 0 0.368 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marius Torsheim 5 4 0 1 26 23 3 0 0 0 0.531 4
2 Morten Bakken 5 4 0 1 29 22 7 0 0 0 0.569 4
3 Daniel Isak Bergli 5 3 0 2 27 23 4 0 0 0 0.54 3
4 Jens H. Bang 5 2 0 3 25 24 1 0 0 0 0.51 2
5 Daniel Stærfelt Schreiber 5 1 0 4 22 26 -4 0 0 0 0.458 1
6 Martin Løvbakk Iversen 5 1 0 4 18 29 -11 0 0 0 0.383 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Norway
Simon Ebsa
126
Norway
Stian Lie
103
Mon 18:41  Table 1
2-A   
Norway
Børre Jul-Larsen
102
Norway
Kenneth Pedersen
102
Mon 18:41  Table 2
3-A   
Norway
Bjørnar Brudal
94
Norway
Knut-Håkon Helgesen
31
Mon 18:41  Table 3
4-B   
Norway
Morten Bakken
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 18:41  Table 4
5-B   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
86
Norway
Marius Torsheim
106
Mon 18:41  Table 5
6-B   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Daniel Isak Bergli
35
Mon 18:41  Table 6

Round 2

Race to 6
7-A   
Norway
Stian Lie
103
Norway
Kenneth Pedersen
102
Mon 19:24  Table 1
8-A   
Norway
Simon Ebsa
126
Norway
Knut-Håkon Helgesen
31
Mon 19:22  Table 3
9-A   
Norway
Børre Jul-Larsen
102
Norway
Charlotte
Mon 19:21  Table 2
10-B   
Norway
Morten Bakken
Norway
Marius Torsheim
106
Mon 19:10  Table 4
11-B   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Daniel Isak Bergli
35
Mon 19:20  Table 6
12-B   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
86
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 19:21  Table 5

Round 3

Race to 6
13-A   
Norway
Kenneth Pedersen
102
Norway
Knut-Håkon Helgesen
31
Mon 20:15  Table 1
14-A   
Norway
Stian Lie
103
Norway
Charlotte
Mon 20:04  Table 2
15-A   
Norway
Simon Ebsa
126
Norway
Bjørnar Brudal
94
Mon 20:03  Table 3
16-B   
Norway
Morten Bakken
Norway
Daniel Isak Bergli
35
Mon 20:02  Table 5
17-B   
Norway
Marius Torsheim
106
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 20:02  Table 4
18-B   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Martin Løvbakk Iversen
86
Mon 19:55  Table 6

Round 4

Race to 6
19-A   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
31
Norway
Charlotte
Mon 20:56  Table 6
20-A   
Norway
Kenneth Pedersen
102
Norway
Bjørnar Brudal
94
Mon 20:56  Table 1
21-A   
Norway
Stian Lie
103
Norway
Børre Jul-Larsen
102
Mon 20:23  Table 2
22-B   
Norway
Morten Bakken
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 20:43  Table 4
23-B   
Norway
Daniel Isak Bergli
35
Norway
Martin Løvbakk Iversen
86
Mon 20:35  Table 5
24-B   
Norway
Marius Torsheim
106
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 20:43  Table 3

Round 5

Race to 6
25-A   
Norway
Charlotte
Norway
Bjørnar Brudal
94
Mon 21:35  Table 6
26-A   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
31
Norway
Børre Jul-Larsen
102
Mon 21:33  Table 1
27-A   
Norway
Kenneth Pedersen
102
Norway
Simon Ebsa
126
Mon 21:24  Table 4
28-B   
Norway
Morten Bakken
Norway
Martin Løvbakk Iversen
86
Mon 21:13  Table 5
29-B   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 21:28  Table 3
30-B   
Norway
Daniel Isak Bergli
35
Norway
Marius Torsheim
106
Mon 21:30  Table 5

Round 6

Race to 6
31-A   
Norway
Bjørnar Brudal
94
Norway
Børre Jul-Larsen
102
Mon 22:16  Table 6
32-A   
Norway
Charlotte
Norway
Simon Ebsa
126
Mon 21:58  Table 5
33-A   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
31
Norway
Stian Lie
103
Mon 22:16  Table 5

Round 7

Race to 6
34-A   
Norway
Børre Jul-Larsen
102
Norway
Simon Ebsa
126
Mon 21:00  Table 7
35-A   
Norway
Bjørnar Brudal
94
Norway
Stian Lie
103
Mon 22:01  Table 6
36-A   
Norway
Charlotte
Norway
Kenneth Pedersen
102
Mon 22:14  Table 4

Semi final

Race to 6
37   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
31
Norway
Morten Bakken
Mon 22:45  Table 3
38   
Norway
Bjørnar Brudal
94
Norway
Marius Torsheim
106
Mon 22:45  Table 5

Final

Race to 6
39   
Norway
Morten Bakken
Norway
Bjørnar Brudal
94
Mon 23:21 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment