Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 27, 2019

Klubbmesterskap 10-ball Horten BK

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Simon Ebsa
Horten BK
6 (6/0) 47 (34/13)
72%
100
2 Jurgen Bonett
Horten BK
6 (5/1) 44 (32/12)
73%
87
3 Kenneth Pedersen
Horten BK
5 (3/2) 37 (18/19)
49%
74
3 Elias Rytterager Johnsen
Horten BK
5 (3/2) 43 (22/21)
51%
74
5 Rune Enerly
Horten BK
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
61
5 Børre Jul-Larsen
Horten BK
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
61
7 Jens H. Bang
Horten BK
4 (1/3) 26 (11/15)
42%
55
7 Tomm Svendsen
4 (1/3) 24 (9/15)
38%
55
9 Tom Ivar Kristoffersen
Horten BK
4 (0/4) 25 (5/20)
20%
49
9 Daniel Stærfelt Schreiber
Horten BK
4 (0/4) 22 (2/20)
9%
49
Entry deadline Apr 26, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Apr 27, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (11 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode
Rankings Horten BK ranking 2018-2019 and Ranking KM
Organizer Horten BK
Contact Elias Rytterager Johnsen (elias.johnsen@hotmail.no, 41527714) and Jurgen Bonett (jurgen_juve_5@hotmail.com)
More info
Horten Biljardklubb ønsker samtlige av klubbens medlemmer velkommen til klubbmesterskap i 10-ball lørdag 27.04.2019.

Vi spiller gruppespill slik at alle skal få spilt flest mulig matcher. Det spilles uten handicap og distanse 5 (7 i sluttspillet). Annethvert brekk.

Det vil bli arrangert 10-balltrening onsdag 06.04 kl.19. Her er det mulig å lære både regler og grunnleggende strategi.

Det koster 200 kr å delta, pølse og potetmos er inkludert i prisen.
Pokal til vinneren. Medaljer til topp 3.

Kleskoden er pen skjorte/piqet, pen bukse og pensko.

Velkommen skal du være!

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jurgen Bonett 4 4 0 0 20 1 19 0 0 0 0.952 4
2 Kenneth Pedersen 4 3 0 1 15 12 3 0 0 0 0.556 3
3 Rune Enerly 4 2 0 2 14 14 0 0 0 0 0.5 2
4 Jens H. Bang 4 1 0 3 11 15 -4 0 0 0 0.423 1
5 Daniel Stærfelt Schreiber 4 0 0 4 2 20 -18 0 0 0 0.091 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Simon Ebsa 4 4 0 0 20 5 15 0 0 0 0.8 4
2 Elias Rytterager Johnsen 4 3 0 1 18 14 4 0 0 0 0.563 3
3 Børre Jul-Larsen 4 2 0 2 14 12 2 0 0 0 0.538 2
4 Tomm Svendsen 4 1 0 3 9 15 -6 0 0 0 0.375 1
5 Tom Ivar Kristoffersen 4 0 0 4 5 20 -15 0 0 0 0.2 0
6 Ole Smaavik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Norway
Jurgen Bonett
Norway
Jens H. Bang
Sat 11:04  Table 1
2-A   
Norway
Kenneth Pedersen
Norway
Rune Enerly
Sat 11:04  Table 3
3-B   
Norway
Simon Ebsa
Norway
Tomm Svendsen
Sat 11:05  Table 5
4-B   
Norway
Elias Rytterager Johnsen
Norway
Børre Jul-Larsen
Sat 11:05  Table 6
5-B   
Norway
Tom Ivar Kristoffersen
Norway
Ole Smaavik
Sat 11:00  Table 7

Round 2

Race to 5
6-A   
Norway
Jens H. Bang
Norway
Rune Enerly
Sat 12:09 
7-A   
Norway
Jurgen Bonett
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
Sat 11:47 
8-B   
Norway
Simon Ebsa
Norway
Børre Jul-Larsen
Sat 12:19 
9-B   
Norway
Tomm Svendsen
Norway
Ole Smaavik
Sat 12:00 
10-B   
Norway
Elias Rytterager Johnsen
Norway
Tom Ivar Kristoffersen
Sat 12:19 

Round 3

Race to 5
11-A   
Norway
Rune Enerly
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
Sat 13:03 
12-A   
Norway
Jens H. Bang
Norway
Kenneth Pedersen
Sat 13:03 
13-B   
Norway
Simon Ebsa
Norway
Ole Smaavik
Sat 13:00 
14-B   
Norway
Børre Jul-Larsen
Norway
Tom Ivar Kristoffersen
Sat 13:42  Table 5
15-B   
Norway
Tomm Svendsen
Norway
Elias Rytterager Johnsen
Sat 13:55 

Round 4

Race to 5
16-A   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
Norway
Kenneth Pedersen
Sat 14:24 
17-A   
Norway
Rune Enerly
Norway
Jurgen Bonett
Sat 14:04 
18-B   
Norway
Simon Ebsa
Norway
Tom Ivar Kristoffersen
Sat 14:25  Table 5
19-B   
Norway
Ole Smaavik
Norway
Elias Rytterager Johnsen
Sat 14:00 
20-B   
Norway
Børre Jul-Larsen
Norway
Tomm Svendsen
Sat 14:47 

Round 5

Race to 5
21-A   
Norway
Kenneth Pedersen
Norway
Jurgen Bonett
Sat 16:07  Table 5
22-A   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
Norway
Jens H. Bang
Sat 16:07 
23-B   
Norway
Simon Ebsa
Norway
Elias Rytterager Johnsen
Sat 16:07 
24-B   
Norway
Tom Ivar Kristoffersen
Norway
Tomm Svendsen
Sat 16:23 
25-B   
Norway
Ole Smaavik
Norway
Børre Jul-Larsen
Sat 16:00 

Semi final

Race to 7
26   
Norway
Jurgen Bonett
Norway
Elias Rytterager Johnsen
Sat 17:21  Table 5
27   
Norway
Kenneth Pedersen
Norway
Simon Ebsa
Sat 17:21 

Final

Race to 7
28   
Norway
Jurgen Bonett
Norway
Simon Ebsa
Sat 18:50  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment