Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 1, 2020

Kings & Queens Assen Huisranking-22

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Wouter Frans
7 (7/0) 24 (21/3)
88%
100
2 Erwin Okken
7 (6/1) 29 (19/10)
66%
70
3 Sander Tetelepta
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
50
3 Michael Frans
6 (5/1) 25 (17/8)
68%
50
5 Djay Latuputty
Kings & Queens Assen
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
40
5 Jeroen Stoker
Kings & Queens Assen
5 (3/2) 18 (12/6)
67%
40
5 Peter Hospers
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
40
5 Lisa de Zwaan
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
40
9 Dennis Tahapary
Cue Action Groningen
3 (2/1) 11 (6/5)
55%
30
Show more
9 Richard Brandsma
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
30
9 Justin Weisenbach
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
30
9 Mark Groen van Verhage
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
30
13 Wouter Reugebrink
Kings & Queens Assen
4 (1/3) 17 (7/10)
41%
30
13 Jan Koffeman
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
30
13 Alexander Haveman
4 (1/3) 15 (6/9)
40%
30
13 Patrick Norder
Kings & Queens Assen
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
30
17 Maarten Frieszo
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
20
17 Sibe van der Galiën
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
20
17 Lisanne Hoeksema
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
20
Starts Jul 1, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (19 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Kings & Queens Assen Pool-Ranking 2019/2020
Organizer Kings & Queens Assen
More info
Protocol toernooien
- Heb je klachten, zoals hoesten, verkoudheid of verhoging?
Blijf dan thuis. De wedstrijdleider kan je naar huis toesturen bij
vermoeden van deze klachten.
- Was of desinfecteer je handen voor en na een wedstrijd.
- Iedereen wordt gevraagd zoveel mogelijk zijn eigen materialen te
gebruiken (poolkeu, krijtje, dartpijlen)
. Mocht je geen eigen materialen hebben, dan kunnen deze door ons
worden uitgeleend met als voorwaarden dat deze alleen de
betreffende persoon hier gebruik van maakt en het tussentijds niet
uitleent.
- Tussen de wedstrijden door wordt het materiaal schoongemaakt
voordat de volgende wedstrijd weer begint op dezelfde Pooltafel of
Dartbaan.
- Er wordt geen handen geschud met de tegenstander.
- Ook tijdens de wedstrijden dient er zoveel mogelijk de anderhalve
meter afstand worden behouden.
- Toeschouwers zijn bij de wedstrijden welkom, daarbij geldt wel dat zij
onderling anderhalve meter afstand dienen te houden.
- De deelnemerslijst met de daarbij horende contactgegevens worden
4 weken bewaard voor eventuele bron- en contactonderzoek.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erwin Okken 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Jeroen Stoker 4 3 0 1 11 3 8 0 0 0 0.786 3
3 Mark Groen van Verhage 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 2
4 Alexander Haveman 4 1 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
5 Lisanne Hoeksema 4 0 0 4 1 12 -11 0 0 0 0.077 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sander Tetelepta 3 2 0 1 8 5 3 0 0 0 0.615 2
2 Peter Hospers 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 2
3 Dennis Tahapary 3 2 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 2
4 Jan Koffeman 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wouter Frans 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Lisa de Zwaan 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
3 Richard Brandsma 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Patrick Norder 4 1 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
5 Maarten Frieszo 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michael Frans 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Djay Latuputty 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
3 Justin Weisenbach 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
4 Wouter Reugebrink 4 1 0 3 7 10 -3 0 0 0 0.412 1
5 Sibe van der Galiën 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Mark Groen van Verhage
Netherlands
Erwin Okken
Wed 20:09  Table 1
2-A   
Netherlands
Lisanne Hoeksema
Netherlands
Jeroen Stoker
Wed 20:09  Table 11
3-B   
Netherlands
Jan Koffeman
Netherlands
Peter Hospers
Wed 20:09  Table 2
4-B   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Dennis Tahapary
Wed 20:09  Table 3
5-C   
Netherlands
Richard Brandsma
Netherlands
Patrick Norder
Wed 20:09  Table 4
6-C   
Netherlands
Wouter Frans
Netherlands
Lisa de Zwaan
Wed 20:39  Table 11
7-D   
Samoa
Djay Latuputty
Netherlands
Wouter Reugebrink
Wed 20:47  Table 1
8-D   
Netherlands
Sibe van der Galiën
Netherlands
Michael Frans
Wed 20:39  Table 4

Round 2

Race to 3
9-A   
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Jeroen Stoker
Wed 20:51  Table 2
10-A   
Netherlands
Mark Groen van Verhage
Netherlands
Alexander Haveman
Wed 21:03  Table 3
11-B   
Netherlands
Jan Koffeman
Netherlands
Dennis Tahapary
Wed 21:52  Table 4
12-B   
Netherlands
Peter Hospers
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Wed 21:07  Table 4
13-C   
Netherlands
Patrick Norder
Netherlands
Lisa de Zwaan
Wed 21:38  Table 11
14-C   
Netherlands
Richard Brandsma
Saint Martin
Maarten Frieszo
Wed 21:09  Table 11
15-D   
Netherlands
Wouter Reugebrink
Netherlands
Michael Frans
Wed 21:36  Table 2
16-D   
Samoa
Djay Latuputty
Netherlands
Justin Weisenbach
Wed 21:13  Table 1

Round 3

Race to 3
17-A   
Netherlands
Jeroen Stoker
Netherlands
Alexander Haveman
Wed 22:05  Table 3
18-A   
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Lisanne Hoeksema
Wed 21:59  Table 1
19-B   
Netherlands
Jan Koffeman
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Wed 22:21  Table 1
20-B   
Netherlands
Dennis Tahapary
Netherlands
Peter Hospers
Wed 22:28  Table 2
21-C   
Netherlands
Lisa de Zwaan
Saint Martin
Maarten Frieszo
Wed 22:08  Table 11
22-C   
Netherlands
Patrick Norder
Netherlands
Wouter Frans
Wed 22:22  Table 4
23-D   
Netherlands
Michael Frans
Netherlands
Justin Weisenbach
Wed 22:30  Table 3
24-D   
Netherlands
Wouter Reugebrink
Netherlands
Sibe van der Galiën
Wed 22:41  Table 11

Round 4

Race to 3
25-A   
Netherlands
Alexander Haveman
Netherlands
Lisanne Hoeksema
Wed 22:45  Table 4
26-A   
Netherlands
Jeroen Stoker
Netherlands
Mark Groen van Verhage
Wed 22:59  Table 1
27-C   
Saint Martin
Maarten Frieszo
Netherlands
Wouter Frans
Wed 23:08  Table 2
28-C   
Netherlands
Lisa de Zwaan
Netherlands
Richard Brandsma
Wed 23:03  Table 3
29-D   
Netherlands
Justin Weisenbach
Netherlands
Sibe van der Galiën
Wed 23:10  Table 11
30-D   
Netherlands
Michael Frans
Samoa
Djay Latuputty
Wed 23:27  Table 2

Round 5

Race to 3
31-A   
Netherlands
Lisanne Hoeksema
Netherlands
Mark Groen van Verhage
Wed 23:33  Table 1
32-A   
Netherlands
Alexander Haveman
Netherlands
Erwin Okken
Wed 23:17  Table 4
33-C   
Netherlands
Wouter Frans
Netherlands
Richard Brandsma
Wed 23:48  Table 3
34-C   
Saint Martin
Maarten Frieszo
Netherlands
Patrick Norder
Thu 00:52  Table 4
35-D   
Netherlands
Sibe van der Galiën
Samoa
Djay Latuputty
Wed 23:57  Table 2
36-D   
Netherlands
Justin Weisenbach
Netherlands
Wouter Reugebrink
Wed 23:46  Table 11

Quarter final

Race to 3
37   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Peter Hospers
Thu 00:54  Table 2
38   
Netherlands
Wouter Frans
Netherlands
Jeroen Stoker
Thu 00:54  Table 11
39   
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Lisa de Zwaan
Thu 00:54  Table 3
40   
Netherlands
Michael Frans
Samoa
Djay Latuputty
Thu 00:54  Table 1

Semi final

Race to 3
41   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Wouter Frans
Thu 01:24  Table 2
42   
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Michael Frans
Thu 01:11  Table 3

Final

Race to 3
43   
Netherlands
Wouter Frans
Netherlands
Erwin Okken
Thu 02:38 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants