Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 21 - May 27, 2018

KAMPIONATI KOMBETAR I SNOOKERIT - DISIPLINA 6 REDS

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 BESAR SPAHIU
5 (5/0) 21 (15/6)
71%
550
2 EDUARD BREGU
8 (6/2) 31 (21/10)
68%
480
3 kledio kaci
8 (6/2) 28 (19/9)
68%
420
3 DONALD SHKODRA
5 (4/1) 19 (14/5)
74%
420
5 RONALD XOXI
5 (3/2) 19 (11/8)
58%
370
5 Dorjan Maknori
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
370
7 Arenc Norja
6 (4/2) 24 (14/10)
58%
370
7 EUGENT VRANGA
5 (3/2) 19 (11/8)
58%
370
9 ENKELJON PRENI
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
330
Show more
9 MYQEREM DERVISHAJ
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
330
9 Edmond Zaja
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
330
9 LEDIAN LIÇI
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
330
13 EDMOND NDOU
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
330
13 DORJAN MAZE
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
330
13 DENIO GJINALI
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
330
13 ALFRED KACI
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
330
17 Ogert Shkrepa
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
300
17 DENIS TAHO
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
300
17 BESMIR CUFE
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
300
17 MARJUS ZYLA
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
300
17 ALFRED MIKELI
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
300
17 ELIS PELLUMBI
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
300
17 ENDJANT KACI
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
300
17 ZAMIR HODAJ
3 (1/2) 13 (7/6)
54%
300
25 ERNESTO GJONI
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
300
25 ANDI BICI
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
300
25 EUGEN GJIKOLAJ
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
300
25 KLAJDI LUGA
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
300
25 ALBIS DELIU
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
300
25 BLEDAR KOCI
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
300
25 BESMIR CANI
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
300
Entry deadline May 20, 2018, 9:00 PM (local time)
Starts May 21, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (31 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Contact Ogert Shkrepa (shkrepaogert@gmail.com)
More info
Federata Shqiptare e snookerit organizon per vitin 2018 Kampionatin Kombetar te Snookerit ne Disiplinen 6 Reds. Dy vendet e para do te marrin pjese ne Kampionatin Europian te Snookerit ne Disiplinen 6 Reds qe zhvillohet ne Bukuresht te Rumanise ne datat 18-22 Qershor 2018.
Tarifa e pjesmarrjes ne kampionat eshte 1,000 Leke.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
Best of 3 sets 
1   
Albania
BESAR SPAHIU
Walk Over
 
2   
Albania
DENIS TAHO
Albania
DENIO GJINALI
Mon 13:28 
3   
Albania
EUGENT VRANGA
Albania
MARJUS ZYLA
Mon 19:33 
4   
Albania
BLEDAR KOCI
Albania
Ogert Shkrepa
Mon 19:34 
5   
Albania
kledio kaci
Albania
LEDIAN LIÇI
Sun 18:43 
6   
Albania
EDUARD BREGU
Albania
EUGEN GJIKOLAJ
Tue 15:32 
7   
Albania
ERNESTO GJONI
Albania
ELIS PELLUMBI
Mon 12:45 
8   
Albania
BESMIR CUFE
Albania
RONALD XOXI
Mon 13:50 
9   
Albania
Edmond Zaja
Albania
ALFRED KACI
Tue 15:43 
10   
Albania
ANDI BICI
Albania
DORJAN MAZE
Sun 21:51 
11   
Albania
KLAJDI LUGA
Albania
ALFRED MIKELI
Mon 19:34 
12   
Albania
ENDJANT KACI
Albania
DONALD SHKODRA
Mon 14:57 
13   
Albania
Arenc Norja
Albania
MYQEREM DERVISHAJ
Mon 12:37 
14   
Albania
ENKELJON PRENI
Albania
BESMIR CANI
Mon 19:36 
15   
Albania
EDMOND NDOU
Albania
ALBIS DELIU
Mon 14:56 
16   
Albania
ZAMIR HODAJ
Albania
DORJAN MAKNORI
 

Winner round 1

Race to 5
Best of 3 sets 
17   
Albania
BESAR SPAHIU
Albania
DENIO GJINALI
Tue 17:53 
18   
Albania
EUGENT VRANGA
Albania
Ogert Shkrepa
Mon 19:39 
19   
Albania
kledio kaci
Albania
EDUARD BREGU
Tue 17:51 
20   
Albania
ELIS PELLUMBI
Albania
RONALD XOXI
Mon 16:32 
21   
Albania
Edmond Zaja
Albania
DORJAN MAZE
Tue 18:48 
22   
Albania
ALFRED MIKELI
Albania
DONALD SHKODRA
Tue 15:15 
23   
Albania
MYQEREM DERVISHAJ
Albania
ENKELJON PRENI
Tue 11:54 
24   
Albania
EDMOND NDOU
Albania
DORJAN MAKNORI
Mon 14:56 

Loser round 1

Race to 5
Best of 3 sets 
25   
Walk Over
Albania
DENIS TAHO
 
26   
Albania
MARJUS ZYLA
Albania
BLEDAR KOCI
Mon 19:38 
27   
Albania
LEDIAN LIÇI
Albania
EUGEN GJIKOLAJ
Tue 18:49 
28   
Albania
ERNESTO GJONI
Albania
BESMIR CUFE
Mon 19:48 
29   
Albania
ALFRED KACI
Albania
ANDI BICI
Tue 20:51 
30   
Albania
KLAJDI LUGA
Albania
ENDJANT KACI
Tue 17:51 
31   
Albania
Arenc Norja
Albania
BESMIR CANI
Mon 19:44 
32   
Albania
ALBIS DELIU
Albania
ZAMIR HODAJ
Tue 20:50 

Loser round 2

Race to 5
Best of 3 sets 
33   
Albania
DENIS TAHO
Albania
EDMOND NDOU
Tue 11:53 
34   
Albania
MARJUS ZYLA
Albania
MYQEREM DERVISHAJ
Wed 10:35 
35   
Albania
LEDIAN LIÇI
Albania
ALFRED MIKELI
Tue 23:28 
36   
Albania
BESMIR CUFE
Albania
DORJAN MAZE
Tue 18:49 
37   
Albania
ALFRED KACI
Albania
ELIS PELLUMBI
Tue 20:59 
38   
Albania
ENDJANT KACI
Albania
kledio kaci
Tue 17:52 
39   
Albania
Arenc Norja
Albania
Ogert Shkrepa
Wed 10:19 
40   
Albania
ZAMIR HODAJ
Albania
DENIO GJINALI
Wed 15:16 

Winner round 2

Race to 5
Best of 3 sets 
41   
Albania
BESAR SPAHIU
Albania
EUGENT VRANGA
Wed 21:10 
42   
Albania
EDUARD BREGU
Albania
RONALD XOXI
Tue 19:24 
43   
Albania
Edmond Zaja
Albania
DONALD SHKODRA
Tue 19:24 
44   
Albania
ENKELJON PRENI
Albania
DORJAN MAKNORI
Tue 19:24 

Loser round 3

Race to 5
Best of 3 sets 
45   
Albania
EDMOND NDOU
Albania
MYQEREM DERVISHAJ
Wed 12:11 
46   
Albania
LEDIAN LIÇI
Albania
DORJAN MAZE
Wed 09:53 
47   
Albania
ALFRED KACI
Albania
kledio kaci
Tue 20:59 
48   
Albania
Arenc Norja
Albania
DENIO GJINALI
Wed 15:17 

Loser round 4

Race to 5
Best of 3 sets 
49   
Albania
MYQEREM DERVISHAJ
Albania
EDUARD BREGU
Wed 15:17 
50   
Albania
LEDIAN LIÇI
Albania
EUGENT VRANGA
Wed 21:10 
51   
Albania
kledio kaci
Albania
ENKELJON PRENI
Wed 12:55 
52   
Albania
Arenc Norja
Albania
Edmond Zaja
Wed 15:17 

Winners qualification

Race to 5
Best of 3 sets 
53   
Albania
BESAR SPAHIU
Albania
RONALD XOXI
Wed 21:11 
54   
Albania
DONALD SHKODRA
Albania
DORJAN MAKNORI
Wed 16:26 

Loser round 5

Race to 5
Best of 3 sets 
55   
Albania
EDUARD BREGU
Albania
EUGENT VRANGA
Wed 21:12 
56   
Albania
kledio kaci
Albania
Arenc Norja
Wed 16:32 

Losers qualification

Race to 5
Best of 3 sets 
57   
Albania
EDUARD BREGU
Albania
DORJAN MAKNORI
Thu 13:28 
58   
Albania
kledio kaci
Albania
RONALD XOXI
Thu 10:13 

Semi final

Race to 5
Best of 3 sets 
59   
Albania
BESAR SPAHIU
Albania
kledio kaci
Thu 16:04 
60   
Albania
DONALD SHKODRA
Albania
EDUARD BREGU
Thu 15:52 

Final

Race to 5
Best of 3 sets 
61   
Albania
BESAR SPAHIU
Albania
EDUARD BREGU
Thu 18:14 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment