Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 17, 2019

IV Turniej w Pool-Bilardzie z cyklu Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołowa

9-Ball

Add players

Please wait...
Starts Nov 17, 2019, 9:30 AM (local time)
Format Round robin (29 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Contact arek maciol (dea104@wp.pl)
More info
KILKA INFORMACJI
1) Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest:
- zapisanie się na listę startową prowadzoną na stronie www.cuescore.com lub w dniu turnieju do godz. 9:15; liczba miejsc ograniczona i wynosi 60 miejsc; O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń; W przypadku zwolnienia miejsca w zawodach mogą wziąć udział zawodnicy z listy rezerwowej. UWAGA! Nie mogą startować: medaliści Mistrzostw Polski w kategorii mężczyzn - nie dotyczy juniorów, oldboyów, amatorów (link: http://www.bilard-sport.pl/mp/medalisci.php?sezon=2018&akcja=Zobacz), zawodnicy z listy TOP 100 na rok 2019 - dostępnej na stronie PZBil (link: http://bilard-sport.pl/files/pliki/2019/Amator/lista_top_2019.pdf ) oraz zawodnicy Bilardowej Ekstraklasy w sezonie 2019 (link: http://www.bilard-sport.pl/liga/lista_startowa.php?turniej_id=715 )!!!
- uiszczenie opłaty startowej w dniu turnieju: 50zł / os.
2) Turnieje będą rozgrywane na co najmniej 12 stołach bilardowych 9-stopowych Dynamic II.
3) System rozgrywek: eliminacje w grupach + puchar; na przemienne rozbicie.
4) Dystans rozgrywek: min. do 4 wygranych w grupie, do 6 wygranych w pucharze.
5) Na każdym turnieju Organizator zapewnia:
- przy udziale co najmniej 32 uczestników puchary za miejsca 1-4 oraz nagrody rzeczowe (vouchery) za miejsca 1-8 o łącznej wartości 2000 zł (tj. 1m – 550zł, 2m – 350zł, 2x 3m – 250zł, 4x 5m – 150zł) + nagrody pieniężne (tylko w przypadku udziału co najmniej 40 zawodników – wówczas 240zł do podziału; od każdego następnego gracza – dodatkowo 30zł do puli nagród pieniężnych).
- talony na konsumpcję dla każdego uczestnika wart. 15 zł do zrealizowania w barze.
6) Organizator zastrzega prawo do zmiany terminu turnieju.
7) Do klasyfikacji generalnej zaliczane są najlepsze wyniki z 3 turniejów.
8) Przy udziale w całym cyklu ponad 128 uczestników – puchar dla zwycięzcy cyklu grand
prix oraz nagrody rzeczowe (vouchery) za miejsca 1-3 o wartości 1000 zł (tj. 1m – 500zł, 2m –
300zł, 3m – 200zł).
9) Punktacja za miejsca indywidualne zostanie przedstawiona przez Sędziego.
10) Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków.
11) Organizator turniejów nie przyjmuje na siebie żadnej odpowiedzialności karnej ani cywilnej za ewentualne szkody i straty spowodowane przez uczestników. Interpretacja wszystkich spraw nie ujętych w niniejszym komunikacie należy wyłącznie do Organizatora.
12) Udział w turnieju pociąga za sobą zgodę uczestników na publikację materiału fotograficznego i danych osobowych na stronie internetowej Organizatora oraz w komunikatorach
społecznościowych.
13) Więcej informacji, w tym również zapisy:
- www.cuescore.com oraz http://ssk-elektro.pl/
- Arkadiusz Macioł (tel. 604-852-161).
14) Ranking po dwóch turniejach - link: http://ssk-elektro.pl/wp-content/uploads/2019/10/Ranking-Turnieje-z-cyklu-grand-Prix-o-Puchar-Burmistrza-Miko%C5%82owa-sezon-2019.pdf

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Osoroo Enkhbayar 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 4
2 Jan Wierzchowski 4 3 0 1 13 6 7 0 0 0 0.684 3
3 Tomasz Janduda 4 2 0 2 11 13 -2 0 0 0 0.458 2
4 Piotr Bliźniak 4 1 0 3 9 13 -4 0 0 0 0.409 1
5 10 Jan Kopanski 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Andrzej Dziobkowski 5 4 0 1 19 11 8 0 0 0 0.633 4
2 Piotr Tomiczek 5 4 0 1 19 9 10 0 0 0 0.679 4
3 Krzysztof Kandora 5 3 0 2 15 11 4 0 0 0 0.577 3
4 05 Eugeniusz Kopiec 5 3 0 2 15 15 0 0 0 0 0.5 3
5 Michał Griner 5 1 0 4 7 18 -11 0 0 0 0.28 1
6 Łukasz Królikowski 5 0 0 5 9 20 -11 0 0 0 0.31 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Arek Macioł 5 4 0 1 19 8 11 0 0 0 0.704 4
2 Andrzej Holeczek 5 3 0 2 15 15 0 0 0 0 0.5 3
3 Tomasz Kalinowski 5 3 0 2 17 12 5 0 0 0 0.586 3
4 Dawid Sobiech 5 2 0 3 13 13 0 0 0 0 0.5 2
5 Szymon Kuropatwa 5 2 0 3 11 18 -7 0 0 0 0.379 2
6 Bartek Smolana 5 1 0 4 8 17 -9 0 0 0 0.32 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pawel Blachowski 5 5 0 0 20 4 16 0 0 0 0.833 5
2 Łukasz Kużel 5 3 0 2 17 15 2 0 0 0 0.531 3
3 Sebastian Zawada 5 2 0 3 14 16 -2 0 0 0 0.467 2
4 Robert Kurpanik 5 2 0 3 14 16 -2 0 0 0 0.467 2
5 23 Stanisław Wisełka 5 2 0 3 13 17 -4 0 0 0 0.433 2
6 Łukasz Góralczyk 5 1 0 4 9 19 -10 0 0 0 0.321 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Piotr Twerdyk 5 4 0 1 19 5 14 0 0 0 0.792 4
2 Daniel Koman 5 4 0 1 17 12 5 0 0 0 0.586 4
3 Maciej Ociepka 5 3 0 2 18 13 5 0 0 0 0.581 3
4 13 Krzysztof Koźmiński 5 2 0 3 11 17 -6 0 0 0 0.393 2
5 Marek Tomaszek 5 1 0 4 10 16 -6 0 0 0 0.385 1
6 Paweł Litwinowicz 5 1 0 4 6 18 -12 0 0 0 0.25 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
10 Jan Kopanski
Sun 10:46 
2-A   
Poland
Jan Wierzchowski
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 10:33 
3-B   
Poland
Łukasz Królikowski
Poland
05 Eugeniusz Kopiec
Sun 10:52 
4-B   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 10:39 
5-B   
Poland
Michał Griner
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 10:24 
6-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Bartek Smolana
Sun 11:18 
7-C   
Poland
Arek Macioł
Bahamas
Andrzej Holeczek
Sun 10:47 
8-C   
Poland
Szymon Kuropatwa
Poland
Dawid Sobiech
Sun 10:50 
9-D   
Poland
Pawel Blachowski
Poland
Łukasz Góralczyk
Sun 10:32 
10-D   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
23 Stanisław Wisełka
Sun 10:53 
11-D   
Poland
Łukasz Kużel
Poland
Robert Kurpanik
Sun 10:46 
12-E   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Paweł Litwinowicz
Sun 10:35 
13-E   
Australia
Maciej Ociepka
Austria
Daniel Koman
Sun 10:36 
14-E   
Poland
13 Krzysztof Koźmiński
Poland
Marek Tomaszek
Sun 10:56 

Round 2

Race to 4
15-A   
Poland
10 Jan Kopanski
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 10:41 
16-A   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Tomasz Janduda
Sun 10:48 
17-B   
Poland
Łukasz Królikowski
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 10:52 
18-B   
Poland
05 Eugeniusz Kopiec
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 10:53 
19-B   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Michał Griner
Sun 10:49 
20-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Bahamas
Andrzej Holeczek
Sun 11:18 
21-C   
Poland
Bartek Smolana
Poland
Dawid Sobiech
Sun 11:20 
22-C   
Poland
Arek Macioł
Poland
Szymon Kuropatwa
Sun 11:14 
23-D   
Poland
Pawel Blachowski
Poland
23 Stanisław Wisełka
Sun 10:59 
24-D   
Poland
Łukasz Góralczyk
Poland
Robert Kurpanik
Sun 10:55 
25-D   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Łukasz Kużel
Sun 10:54 
26-E   
Poland
Piotr Twerdyk
Austria
Daniel Koman
Sun 10:37 
27-E   
Poland
Paweł Litwinowicz
Poland
Marek Tomaszek
Sun 10:59 
28-E   
Australia
Maciej Ociepka
Poland
13 Krzysztof Koźmiński
Sun 10:58 

Round 3

Race to 4
29-A   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Tomasz Janduda
Sun 11:44 
30-A   
Poland
10 Jan Kopanski
Poland
Jan Wierzchowski
Sun 11:58 
31-B   
Poland
Łukasz Królikowski
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 11:35 
32-B   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Michał Griner
Sun 11:33 
33-B   
Poland
05 Eugeniusz Kopiec
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 11:57 
34-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Dawid Sobiech
Sun 12:16 
35-C   
Bahamas
Andrzej Holeczek
Poland
Szymon Kuropatwa
Sun 12:15 
36-C   
Poland
Bartek Smolana
Poland
Arek Macioł
Sun 11:59 
37-D   
Poland
Pawel Blachowski
Poland
Robert Kurpanik
Sun 11:28 
38-D   
Poland
23 Stanisław Wisełka
Poland
Łukasz Kużel
Sun 11:42 
39-D   
Poland
Łukasz Góralczyk
Poland
Sebastian Zawada
Sun 11:43 
40-E   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Marek Tomaszek
Sun 11:31 
41-E   
Austria
Daniel Koman
Poland
13 Krzysztof Koźmiński
Sun 11:49 
42-E   
Poland
Paweł Litwinowicz
Australia
Maciej Ociepka
Sun 11:48 

Round 4

Race to 4
43-A   
Poland
Tomasz Janduda
Poland
Jan Wierzchowski
Sun 12:42 
44-A   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 12:37 
45-B   
Poland
Łukasz Królikowski
Poland
Michał Griner
Sun 12:18 
46-B   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 13:08 
47-B   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
05 Eugeniusz Kopiec
Sun 13:07 
48-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Szymon Kuropatwa
Sun 13:12 
49-C   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Arek Macioł
Sun 12:43 
50-C   
Bahamas
Andrzej Holeczek
Poland
Bartek Smolana
Sun 13:12 
51-D   
Poland
Pawel Blachowski
Poland
Łukasz Kużel
Sun 12:14 
52-D   
Poland
Robert Kurpanik
Poland
Sebastian Zawada
Sun 12:26 
53-D   
Poland
23 Stanisław Wisełka
Poland
Łukasz Góralczyk
Sun 12:39 
54-E   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
13 Krzysztof Koźmiński
Sun 12:32 
55-E   
Poland
Marek Tomaszek
Australia
Maciej Ociepka
Sun 12:24 
56-E   
Austria
Daniel Koman
Poland
Paweł Litwinowicz
Sun 12:28 

Round 5

Race to 4
57-A   
Poland
Jan Wierzchowski
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 13:16 
58-A   
Poland
Tomasz Janduda
Poland
10 Jan Kopanski
Sun 13:13 
59-B   
Poland
Łukasz Królikowski
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 13:51 
60-B   
Poland
Michał Griner
Poland
05 Eugeniusz Kopiec
Sun 14:03 
61-B   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 12:20 
62-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Arek Macioł
Sun 13:56 
63-C   
Poland
Szymon Kuropatwa
Poland
Bartek Smolana
Sun 14:02 
64-C   
Poland
Dawid Sobiech
Bahamas
Andrzej Holeczek
Sun 13:56 
65-D   
Poland
Pawel Blachowski
Poland
Sebastian Zawada
Sun 13:02 
66-D   
Poland
Łukasz Kużel
Poland
Łukasz Góralczyk
Sun 13:17 
67-D   
Poland
Robert Kurpanik
Poland
23 Stanisław Wisełka
Sun 13:16 
68-E   
Poland
Piotr Twerdyk
Australia
Maciej Ociepka
Sun 13:41 
69-E   
Poland
13 Krzysztof Koźmiński
Poland
Paweł Litwinowicz
Sun 13:04 
70-E   
Poland
Marek Tomaszek
Austria
Daniel Koman
Sun 13:20 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment