Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 6, 2019

III Turniej w Pool-Bilardzie z cyklu Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołowa

10-Ball

Add players

Please wait...
Starts Oct 6, 2019, 9:30 AM (local time)
Format Round robin (26 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Contact Daniel Macioł (dea104@wp.pl)
More info
KILKA INFORMACJI
1) Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest:
- zapisanie się na listę startową prowadzoną na stronie www.cuescore.com lub w dniu turnieju do godz. 9:15; liczba miejsc ograniczona i wynosi 60 miejsc; O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń; W przypadku zwolnienia miejsca w zawodach mogą wziąć udział zawodnicy z listy rezerwowej. UWAGA! Nie mogą startować: medaliści Mistrzostw Polski w kategorii mężczyzn - nie dotyczy juniorów, oldboyów, amatorów (link: http://www.bilard-sport.pl/mp/medalisci.php?sezon=2018&akcja=Zobacz), zawodnicy z listy TOP 100 na rok 2019 - dostępnej na stronie PZBil (link: http://bilard-sport.pl/files/pliki/2019/Amator/lista_top_2019.pdf ) oraz zawodnicy Bilardowej Ekstraklasy w sezonie 2019 (link: http://www.bilard-sport.pl/liga/lista_startowa.php?turniej_id=715 )!!!
- uiszczenie opłaty startowej w dniu turnieju: 50zł / os.
2) Turnieje będą rozgrywane na co najmniej 12 stołach bilardowych 9-stopowych Dynamic II.
3) System rozgrywek: eliminacje w grupach + puchar; na przemienne rozbicie.
4) Dystans rozgrywek: min. do 4 wygranych w grupie, do 6 wygranych w pucharze.
5) Na każdym turnieju Organizator zapewnia:
- przy udziale co najmniej 32 uczestników puchary za miejsca 1-4 oraz nagrody rzeczowe (vouchery) za miejsca 1-8 o łącznej wartości 2000 zł (tj. 1m – 550zł, 2m – 350zł, 2x 3m – 250zł, 4x 5m – 150zł) + nagrody pieniężne (tylko w przypadku udziału co najmniej 40 zawodników – wówczas 240zł do podziału; od każdego następnego gracza – dodatkowo 30zł do puli nagród pieniężnych).
- talony na konsumpcję dla każdego uczestnika wart. 15 zł do zrealizowania w barze.
6) Terminy kolejnych turniejów z cyklu Grand Prix*:
- IV TURNIEJ w POOL-BILARDZIE - odmiana: „9”: 17 listopad 2019 r. godz. 9:30 Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu turnieju.
7) Do klasyfikacji generalnej zaliczane są najlepsze wyniki z 3 turniejów.
8) Przy udziale w całym cyklu ponad 128 uczestników – puchar dla zwycięzcy cyklu grand
prix oraz nagrody rzeczowe (vouchery) za miejsca 1-3 o wartości 1000 zł (tj. 1m – 500zł, 2m –
300zł, 3m – 200zł).
9) Punktacja za miejsca indywidualne zostanie przedstawiona przez Sędziego.
10) Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków.
11) Organizator turniejów nie przyjmuje na siebie żadnej odpowiedzialności karnej ani cywilnej za ewentualne szkody i straty spowodowane przez uczestników. Interpretacja wszystkich spraw nie ujętych w niniejszym komunikacie należy wyłącznie do Organizatora.
12) Udział w turnieju pociąga za sobą zgodę uczestników na publikację materiału fotograficznego i danych osobowych na stronie internetowej Organizatora oraz w komunikatorach
społecznościowych.
13) Więcej informacji, w tym również zapisy:
- www.cuescore.com oraz http://ssk-elektro.pl/
- Arkadiusz Macioł (tel. 604-852-161).
14) Ranking po dwóch turniajach (Link: http://ssk-elektro.pl/wp-content/uploads/2019/07/Ranking-Turnieje-z-cyklu-grand-Prix-o-Puchar-Burmistrza-Miko%C5%82owa-sezon-2019.pdf )

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Osoroo Enkhbayar 4 3 0 1 15 9 6 0 0 0 0.625 3
2 Maciej Ociepka 4 3 0 1 15 11 4 0 0 0 0.577 3
3 Daniel Koman 4 3 0 1 14 9 5 0 0 0 0.609 3
4 10 Jan Kopanski 4 1 0 3 7 15 -8 0 0 0 0.318 1
5 Łukasz Kużel 4 0 0 4 9 16 -7 0 0 0 0.36 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł BallOn 5 5 0 0 20 5 15 0 0 0 0.8 5
2 23 Stanisław Wisełka 5 3 0 2 15 15 0 0 0 0 0.5 3
3 Krzysztof Piech 5 3 0 2 15 12 3 0 0 0 0.556 3
4 26 Marcin Redman 5 2 0 3 14 17 -3 0 0 0 0.452 2
5 Łukasz Królikowski 5 1 0 4 9 16 -7 0 0 0 0.36 1
6 Tomasz Janduda 5 1 0 4 10 18 -8 0 0 0 0.357 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Kalinowski 4 4 0 0 16 7 9 0 0 0 0.696 4
2 Krzysztof Kandora 4 3 0 1 14 12 2 0 0 0 0.538 3
3 24 Jakub Dudek 4 2 0 2 14 11 3 0 0 0 0.56 2
4 Piotr Dzikolowski 4 1 0 3 10 13 -3 0 0 0 0.435 1
5 13 Krzysztof Koźmiński 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 0 0.238 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Daniel Macioł 4 3 0 1 14 9 5 0 0 0 0.609 3
2 Piotr Twerdyk 4 3 0 1 14 6 8 0 0 0 0.7 3
3 Piotr Tomiczek 4 2 0 2 9 10 -1 0 0 0 0.474 2
4 Grzegorz Kaszubowski 4 1 0 3 6 13 -7 0 0 0 0.316 1
5 Robert Kurpanik 4 1 0 3 9 14 -5 0 0 0 0.391 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pawel Blachowski 4 3 0 1 14 9 5 0 0 0 0.609 3
2 Filip Kraupe 4 3 0 1 13 5 8 0 0 0 0.722 3
3 Adam van der Coghen 4 2 0 2 11 11 0 0 0 0 0.5 2
4 Andrzej Dziobkowski 4 1 0 3 6 14 -8 0 0 0 0.3 1
5 11 Dominik Łakota 4 1 0 3 10 15 -5 0 0 0 0.4 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Austria
Daniel Koman
Sun 10:39 
2-A   
Australia
Maciej Ociepka
Poland
10 Jan Kopanski
Sun 10:43 
3-B   
Poland
Krzysztof Piech
Poland
26 Marcin Redman
Sun 10:43 
4-B   
Poland
Łukasz Królikowski
Poland
23 Stanisław Wisełka
Sun 10:43 
5-B   
Poland
Paweł Balon
Poland
Tomasz Janduda
Sun 10:38 
6-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
24 Jakub Dudek
Sun 10:43 
7-C   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Piotr Dzikolowski
Sun 10:44 
8-D   
Poland
Piotr Twerdyk
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 10:41 
9-D   
Poland
arek maciol
Poland
Grzegorz Kaszubowski
Sun 10:44 
10-E   
Poland
Pawel Blachowski
Brazil
Filip Kraupe
Sun 10:44 
11-E   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Adam van der Coghen
Sun 10:44 

Round 2

Race to 4
12-A   
Austria
Daniel Koman
Poland
10 Jan Kopanski
Sun 11:04 
13-A   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Łukasz Kużel
Sun 10:45 
14-B   
Poland
Krzysztof Piech
Poland
23 Stanisław Wisełka
Sun 11:24 
15-B   
Poland
26 Marcin Redman
Poland
Tomasz Janduda
Sun 11:24 
16-B   
Poland
Łukasz Królikowski
Poland
Paweł Balon
Sun 10:56 
17-C   
Poland
24 Jakub Dudek
Poland
Piotr Dzikolowski
Sun 11:44 
18-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
13 Krzysztof Koźmiński
Sun 11:45 
19-D   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Grzegorz Kaszubowski
Sun 11:08 
20-D   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Robert Kurpanik
Sun 11:09 
21-E   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Adam van der Coghen
Sun 10:47 
22-E   
Poland
Pawel Blachowski
Poland
11 Dominik Łakota
Sun 10:47 

Round 3

Race to 4
23-A   
Poland
10 Jan Kopanski
Poland
Łukasz Kużel
Sun 12:06 
24-A   
Austria
Daniel Koman
Australia
Maciej Ociepka
Sun 12:03 
25-B   
Poland
Krzysztof Piech
Poland
Tomasz Janduda
Sun 12:35 
26-B   
Poland
23 Stanisław Wisełka
Poland
Paweł Balon
Sun 12:02 
27-B   
Poland
26 Marcin Redman
Poland
Łukasz Królikowski
Sun 12:35 
28-C   
Poland
Piotr Dzikolowski
Poland
13 Krzysztof Koźmiński
Sun 12:08 
29-C   
Poland
24 Jakub Dudek
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 12:36 
30-D   
Poland
Grzegorz Kaszubowski
Poland
Robert Kurpanik
Sun 12:00 
31-D   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
arek maciol
Sun 11:54 
32-E   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
11 Dominik Łakota
Sun 11:35 
33-E   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 11:34 

Round 4

Race to 4
34-A   
Poland
Łukasz Kużel
Australia
Maciej Ociepka
Sun 13:26 
35-A   
Poland
10 Jan Kopanski
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 13:26 
36-B   
Poland
Krzysztof Piech
Poland
Paweł Balon
Sun 13:51 
37-B   
Poland
Tomasz Janduda
Poland
Łukasz Królikowski
Sun 13:27 
38-B   
Poland
23 Stanisław Wisełka
Poland
26 Marcin Redman
Sun 14:23 
39-C   
Poland
13 Krzysztof Koźmiński
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 13:29 
40-C   
Poland
Piotr Dzikolowski
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 13:08 
41-D   
Poland
Robert Kurpanik
Poland
arek maciol
Sun 12:54 
42-D   
Poland
Grzegorz Kaszubowski
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 12:54 
43-E   
Poland
11 Dominik Łakota
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 12:10 
44-E   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Pawel Blachowski
Sun 12:40 

Round 5

Race to 4
45-A   
Australia
Maciej Ociepka
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 14:28 
46-A   
Poland
Łukasz Kużel
Austria
Daniel Koman
Sun 14:28 
47-B   
Poland
Krzysztof Piech
Poland
Łukasz Królikowski
Sun 14:16 
48-B   
Poland
Paweł Balon
Poland
26 Marcin Redman
Sun 13:20 
49-B   
Poland
Tomasz Janduda
Poland
23 Stanisław Wisełka
Sun 13:48 
50-C   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 14:16 
51-C   
Poland
13 Krzysztof Koźmiński
Poland
24 Jakub Dudek
Sun 14:16 
52-D   
Poland
arek maciol
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 13:28 
53-D   
Poland
Robert Kurpanik
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 13:30 
54-E   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Pawel Blachowski
Sun 12:36 
55-E   
Poland
11 Dominik Łakota
Brazil
Filip Kraupe
Sun 12:28 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment