Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 4, 2018

Hyllestad Rekruttserie v18

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Lars emil Siljander
Hyllestad IL, BG
5 (5/0) 34 (20/14)
59%
100
2 Sølve Andre Dale
Hyllestad IL, BG
7 (5/2) 48 (26/22)
54%
87
3 Oliver Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 28 (15/13)
54%
74
3 Tobias Høie
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 28 (15/13)
54%
74
5 Emil Solheim
3 (2/1) 21 (11/10)
52%
61
5 Gabi Nordeide Carlsen
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
61
5 Jardar Kjos
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 35 (18/17)
51%
61
5 daniel hatlem
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
61
9 Sivert Offerdal Lien
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
49
Show more
9 Robin Boge Skaar
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
49
9 Håvard B Tonning
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
49
9 Elias Fredriksen
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
49
13 Øyvind Mathias Hovland Siljander
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
37
13 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
37
13 jakob Solheim
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
37
13 Viljar Glavær Akse
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
37
17 Brede Lien
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
29
17 Aurora Eikelid
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
29
17 Lance Cadurnigara
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
29
17 Sigve Dale
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
29
Starts Apr 4, 2018, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Race to 4
Handicap With handicap
Rankings Ranking Hyllestad Rekruttserie v18
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780)
More info
Denne gongen spelar vi 8 ball med alle kulene slik at vi får trent oss fram mot RT3 i 8 ball.

Rekruttserien går over totalt 16 turneringar, der 12 blir gjort teljande. Alle som er nye, eller som spelar i 2. divisjon kan delta.

Det blir premie til dei tre beste samanlagt og til alle andre som har delteke på minst 10 av 16 turneringar.

Det er gratis å vere med, men du må vere medlem i Hyllestad IL og betale treningsavgift for biljard. Sjå https://hyllestadil.wordpress.com/bli-medlem/

I tillegg til å vere medlem i Hyllestad IL, så må du også opprette spelarprofil på www.cuescore.com - det kan vi hjelpe med første gong du er med.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Norway
Viljar Akse
3
Norway
Sigve Dale
3
Wed 18:10  Table 1
2   
Norway
Robin Boge Skaar
Walk Over
 
3   
Walk Over
Norway
Tobias Høie
 
4   
Norway
Sivert Offerdal lien
3
Norway
Astrid Eiken Flage
1
Wed 18:13  Table 4
5   
Norway
Lance Cadurnigara
Norway
Brede Lien
2
Wed 18:11  Table 2
6   
Norway
Elias Fredriksen
Walk Over
 
7   
Walk Over
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
 
8   
Norway
Sølve Andre Dale
3
Norway
Jardar Kjos
3
Wed 18:11  Table 3

Winner round 1

Race to 4
9   
Norway
Emil Solheim
2
Norway
Sigve Dale
3
Wed 18:21  Table 1
10   
Norway
Robin Boge Skaar
3
Norway
Øyvind Mathias Hovland Siljander
2
Wed 18:14  Table 5
11   
Norway
jakob Solheim
3
Norway
Tobias Høie
2
Wed 18:14  Table 6
12   
Norway
Sivert Offerdal lien
3
Norway
Håvard B Tonning
3
Wed 18:50  Table 2
13   
Norway
Lars emil Siljander
2
Norway
Brede Lien
2
Wed 18:33  Table 2
14   
Norway
Elias Fredriksen
Norway
daniel hatlem
3
Wed 18:20  Table 5
15   
Norway
Oliver Wolff
1
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
3
Wed 18:22  Table 3
16   
Norway
Jardar Kjos
3
Norway
Aurora Eikelid
3
Wed 18:29  Table 5

Loser round 1

Race to 4
17   
Norway
Viljar Akse
3
Norway
Aurora Eikelid
3
Wed 18:46  Table 1
18   
Walk Over
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
 
19   
Walk Over
Norway
daniel hatlem
 
20   
Norway
Astrid Eiken Flage
1
Norway
Brede Lien
2
  Table 4
21   
Norway
Lance Cadurnigara
Norway
Håvard B Tonning
3
Wed 19:12  Table 3
22   
Walk Over
Norway
jakob Solheim
 
23   
Walk Over
Norway
Øyvind Mathias Hovland Siljander
 
24   
Norway
Sølve Andre Dale
3
Norway
Sigve Dale
3
Wed 18:47  Table 3

Loser round 2

Race to 4
25   
Norway
Viljar Akse
3
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
3
Wed 18:57  Table 1
26   
Norway
daniel hatlem
3
Norway
Astrid Eiken Flage
1
Wed 19:17  Table 2
27   
Norway
Håvard B Tonning
3
Norway
jakob Solheim
3
Wed 19:31  Table 3
28   
Norway
Øyvind Mathias Hovland Siljander
2
Norway
Sølve Andre Dale
3
Wed 18:58  Table 3

Winners qualification

Race to 4
29   
Norway
Emil Solheim
2
Norway
Robin Boge Skaar
3
Wed 19:25  Table 1
30   
Norway
Tobias Høie
2
Norway
Sivert Offerdal lien
3
Wed 19:14  Table 5
31   
Norway
Lars emil Siljander
2
Norway
Elias Fredriksen
Wed 19:17  Table 4
32   
Norway
Oliver Wolff
1
Norway
Jardar Kjos
3
Wed 19:36  Table 5

Losers qualification

Race to 4
33   
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
3
Norway
Sivert Offerdal lien
3
Wed 19:43  Table 4
34   
Norway
daniel hatlem
3
Norway
Robin Boge Skaar
3
Wed 20:08  Table 2
35   
Norway
Håvard B Tonning
3
Norway
Jardar Kjos
3
Wed 20:07  Table 1
36   
Norway
Sølve Andre Dale
3
Norway
Elias Fredriksen
Wed 19:50  Table 2

Quarter final

Race to 4
37   
Norway
Emil Solheim
2
Norway
Sølve Andre Dale
3
Wed 20:30  Table 1
38   
Norway
Tobias Høie
2
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
3
Wed 20:30  Table 2
39   
Norway
Lars emil Siljander
2
Norway
Jardar Kjos
3
Wed 20:30  Table 3
40   
Norway
Oliver Wolff
1
Norway
daniel hatlem
3
Wed 20:30  Table 4

Semi final

Race to 4
41   
Norway
Sølve Andre Dale
3
Norway
Tobias Høie
2
Wed 19:57 
42   
Norway
Lars emil Siljander
2
Norway
Oliver Wolff
1
Wed 20:57  Table 3

Final

Race to 4
43   
Norway
Sølve Andre Dale
3
Norway
Lars emil Siljander
2
Wed 19:51 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment