Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 16, 2021

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 9 ball ( C-toernooi )

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (5/0) 27 (20/7)
74%
50
2 Geordie Sahilatua
4 (3/1) 22 (15/7)
68%
35
3 Binh Le
5 (3/2) 29 (17/12)
59%
25
3 Hassan Osman
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
25
5 Jordy van Tiel
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
20
5 Georgel Anghel
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
20
7 Patrick Lie Kiauw
3 (1/2) 14 (4/10)
29%
20
7 Thomas (O'MELLY) Groenendaal
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
20
9 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
15
9 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
15
9 David van der Velde
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
15
Entry deadline Sep 16, 2021, 7:55 PM (local time)
Starts Sep 16, 2021, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (11 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolcentrum Keus Ranking 2021-2022 - continuation
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden als ook C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
David van der Velde
Walk Over
 
2   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:01  Table 25
3   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Geordie Sahilatua
 
5   
Romania
Georgel Anghel
Walk Over
 
6   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:01  Table 24
7   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 20:01  Table 23
8   
Walk Over
Netherlands
Thomas Groenendaal
 

Winner round 1

Race to 4
9   
Netherlands
David van der Velde
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:32  Table 25
10   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 20:01  Table 22
11   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:32  Table 24
12   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Thomas Groenendaal
Thu 20:48  Table 23

Loser round 1

Race to 4
13   
Walk Over
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
14   
Walk Over
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
16   
Vietnam
Binh Le
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
17   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Thomas Groenendaal
Thu 21:25  Table 22
18   
Walk Over
Romania
Georgel Anghel
 
19   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 20:32  Table 22
20   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
David van der Velde
Thu 20:56  Table 25

Winners qualification

Race to 4
21   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 20:57  Table 22
22   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 21:25  Table 24

Loser round 3

Race to 4
23   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Romania
Georgel Anghel
Thu 22:01  Table 25
24   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Vietnam
Binh Le
Thu 21:32  Table 25

Losers qualification

Race to 4
25   
Romania
Georgel Anghel
Sudan
Hassan Osman
Thu 22:25  Table 25
26   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 22:08  Table 24

Semi final

Race to 4
27   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Vietnam
Binh Le
Thu 22:58  Table 24
28   
Netherlands
Chris Pronk
Sudan
Hassan Osman
Thu 22:58  Table 25

Final

Race to 4
29   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Chris Pronk
Thu 23:45  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants