Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 9, 2021

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 8ball ( C-toernooi )

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (5/0) 16 (12/4)
75%
50
2 Pascal de Smit
6 (5/1) 15 (13/2)
87%
35
3 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
5 (4/1) 19 (11/8)
58%
25
3 Mike van Gelderen
5 (3/2) 17 (8/9)
47%
25
5 Jori Hätinen
4 (3/1) 12 (9/3)
75%
20
5 Mario Martokarijo
4 (3/1) 13 (8/5)
62%
20
5 Marco Zaal
5 (3/2) 16 (10/6)
63%
20
5 Georgel Anghel
4 (3/1) 11 (7/4)
64%
20
9 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 8 (3/5)
38%
15
Show more
9 Patrick Lie Kiauw
2 (0/2) 8 (3/5)
38%
15
9 Geordie Sahilatua
2 (1/1) 7 (3/4)
43%
15
9 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
15
9 Binh Le
3 (1/2) 8 (3/5)
38%
15
9 Hassan Osman
3 (1/2) 8 (3/5)
38%
15
9 David van der Velde
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
15
9 Peter Den Reijer
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
15
17 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
10
17 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
10
17 Phil Mirontoneng
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
10
17 Maiwand Hafiz
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
10
17 Jeroen Bernoster
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
10
17 Masir Maiwand
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
10
17 Jordy van Tiel
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
10
9991 Kevin Dijkstra
SPC Capelle
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline Sep 9, 2021, 8:15 PM (local time)
Starts Sep 9, 2021, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (24 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolcentrum Keus Ranking H2 2021
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 spelers wordt er 1 uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 21 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Netherlands
Marco Zaal
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Thu 20:11  Table 25
2   
Netherlands
Masir Maiwand
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Thu 20:15 
3   
Netherlands
Peter Den Reijer
Finland
Jori Hätinen
Thu 20:11  Table 24
4   
Netherlands
Jeroen Bernoster
South Korea
Jum Zwijnenburg
Thu 20:11  Table 23
5   
Poland
Łukasz Cabała
Romania
Georgel Anghel
Thu 20:11  Table 22
6   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 20:11  Table 21
7   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:11  Table 20
8   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Thu 20:11  Table 19

Winners qualification

Race to 2
9   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Marco Zaal
Thu 20:40  Table 21
10   
Netherlands
Masir Maiwand
Netherlands
David van der Velde
Thu 20:17  Table 18
11   
Netherlands
Mike van Gelderen
Finland
Jori Hätinen
Thu 20:37  Table 25
12   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:45  Table 23
13   
Netherlands
Jordy van Tiel
Romania
Georgel Anghel
Thu 20:22  Table 22
14   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Maiwand Hafiz
Thu 20:34  Table 24
15   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:38  Table 20
16   
Netherlands
Mario Martokarijo
Vietnam
Binh Le
Thu 20:41  Table 18

Losers qualification

Race to 2
17   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Vietnam
Binh Le
Thu 21:21  Table 23
18   
Walk Over
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
 
19   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Maiwand Hafiz
Thu 20:53  Table 24
20   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 20:53  Table 22
21   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Jeroen Bernoster
Thu 21:08  Table 25
22   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Mike van Gelderen
Thu 20:52  Table 19
23   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Masir Maiwand
Thu 20:53  Table 25
24   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Marco Zaal
Thu 21:05  Table 20

Last sixteen

Race to 3
25   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Mike van Gelderen
Thu 21:49  Table 25
26   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Marco Zaal
Thu 21:49  Table 24
27   
Finland
Jori Hätinen
Vietnam
Binh Le
Thu 21:49  Table 23
28   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 21:49  Table 22
29   
Romania
Georgel Anghel
Poland
Łukasz Cabała
Thu 21:49  Table 21
30   
South Korea
Pascal de Smit
Sudan
Hassan Osman
Thu 21:49  Table 20
31   
Netherlands
Patrick Berkenpas
South Korea
Jum Zwijnenburg
Thu 21:49  Table 19
32   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Peter Den Reijer
Thu 21:49  Table 18

Quarter final

Race to 3
33   
Netherlands
Mike van Gelderen
Netherlands
Marco Zaal
Thu 22:47  Table 25
34   
Finland
Jori Hätinen
Netherlands
Chris Pronk
Thu 22:35  Table 24
35   
Romania
Georgel Anghel
South Korea
Pascal de Smit
Thu 22:36  Table 23
36   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 22:47  Table 22

Semi final

Race to 3
37   
Netherlands
Mike van Gelderen
Netherlands
Chris Pronk
Thu 23:51  Table 25
38   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 23:28  Table 24

Final

Race to 1
39   
Netherlands
Chris Pronk
South Korea
Pascal de Smit
Fri 00:22  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants