Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 2, 2021

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 10ball ( C-toernooi )

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Aad van Delft
6 (5/1) 22 (16/6)
73%
50
2 Pascal de Smit
6 (4/2) 23 (13/10)
57%
35
3 Binh Le
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
25
3 John Koot
Pool West 2
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
25
5 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
3 (2/1) 13 (7/6)
54%
20
5 Patrick Lie Kiauw
2 (1/1) 9 (5/4)
56%
20
5 Arco Van Der Velden
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
20
5 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
3 (2/1) 13 (8/5)
62%
20
9 Mario Martokarijo
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
15
9 Thomas Groenendaal
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
15
9 Georgel Anghel
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
9 Jeroen Bernoster
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
13 David van der Velde
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
13 Jordy van Tiel
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
Entry deadline Sep 2, 2021, 7:45 PM (local time)
Starts Sep 2, 2021, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (14 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolcentrum Keus ranking ( continuation from H2 2020 )
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Walk Over
Walk Over
 
2   
Netherlands
Chris Pronk
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
David van der Velde
 
4   
Netherlands
Mario Martokarijo
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
6   
South Korea
Pascal de Smit
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
8   
Walk Over
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 3
9   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Walk Over
 
10   
Netherlands
Chris Pronk
Romania
Georgel Anghel
Thu 20:02  Table 25
11   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Netherlands
David van der Velde
Thu 20:02  Table 24
12   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
John Koot
Thu 20:02  Table 23
13   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:02  Table 22
14   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Aad van Delft
Thu 20:02  Table 21
15   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Arco Van Der Velden
Thu 20:02  Table 20
16   
Walk Over
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
 

Loser round 1

Race to 3
17   
Walk Over
Walk Over
 
18   
Walk Over
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
19   
Walk Over
Netherlands
Aad van Delft
 
20   
Walk Over
Netherlands
Jordy van Tiel
 
21   
Walk Over
Netherlands
Mario Martokarijo
 
22   
Walk Over
Netherlands
David van der Velde
 
23   
Walk Over
Romania
Georgel Anghel
 
24   
Walk Over
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
26   
Netherlands
Aad van Delft
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 20:51  Table 22
27   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
David van der Velde
Thu 20:51  Table 23
28   
Romania
Georgel Anghel
Walk Over
 

Winners qualification

Race to 3
29   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:41 
30   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Netherlands
John Koot
Thu 20:50 
31   
Netherlands
Patrick Berkenpas
South Korea
Pascal de Smit
Thu 20:55 
32   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 20:41 

Losers qualification

Race to 3
33   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Thomas Groenendaal
Thu 21:11 
34   
Netherlands
Aad van Delft
Netherlands
Jeroen Bernoster
Thu 21:30  Table 23
35   
Netherlands
Mario Martokarijo
Vietnam
Binh Le
Thu 21:38  Table 22
36   
Romania
Georgel Anghel
South Korea
Pascal de Smit
Thu 21:26 

Quarter final

Race to 3
37   
Netherlands
Chris Pronk
South Korea
Pascal de Smit
Thu 22:15  Table 25
38   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Arco Van Der Velden
Thu 22:15  Table 24
39   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Vietnam
Binh Le
Thu 22:15  Table 23
40   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Aad van Delft
Thu 22:15  Table 22

Semi final

Race to 3
41   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
John Koot
Thu 22:54  Table 25
42   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Aad van Delft
Thu 22:52  Table 24

Final

Race to 3
43   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Aad van Delft
Thu 23:18  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants