Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 11, 2020

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 10ball ( C-toernooi )

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
6 (6/0) 30 (24/6)
80%
50
2 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
7 (5/2) 41 (26/15)
63%
35
3 Mervin Saib
6 (4/2) 33 (18/15)
55%
25
3 Mario Martokarijo
5 (4/1) 25 (17/8)
68%
25
5 Brian Tamin
4 (2/2) 21 (12/9)
57%
20
5 Ritesh Badal
5 (3/2) 25 (13/12)
52%
20
5 Yannick Pongers
SPC Woensel
4 (3/1) 23 (15/8)
65%
20
5 Willie Brouwer
The Wizards
4 (3/1) 24 (15/9)
63%
20
9 Mika van Berkel
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
15
Show more
9 David van der Velde
4 (2/2) 23 (10/13)
43%
15
9 Paul Meerzorg
SPC Capelle
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
9 Phil Mirontoneng
4 (2/2) 20 (8/12)
40%
15
13 Georgel Anghel
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
15
13 Alvin Stevens
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
15
13 Hassan Osman
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
15
13 Jeroen Bernoster
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
15
17 Marco Zaal
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
10
17 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
10
17 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Zumfer Benquku
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
10
17 E a Costa
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
10
17 Jeffrey Johannis
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
10
17 Maiwand Hafiz
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
10
Entry deadline Oct 11, 2020, 12:45 PM (local time)
Starts Oct 11, 2020, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (24 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Poolcentrum Keus ranking ( continuation from H2 2020 )
Organizer Poolcentrum Keus
More info
** IVM aangescherpte Corona maatregelen verplaatst naar zondag 11.10.2020 ***
** let op MAX 24 personen !! **

Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking. ( nieuwe ranking start Juli 2020 )

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 13:02  Table 24
2   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sun 13:02  Table 23
3   
Netherlands
David van der Velde
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 13:02  Table 22
4   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 13:02  Table 21
5   
Netherlands
Marco Zaal
Netherlands
Chris Pronk
Sun 13:02  Table 25
6   
Indonesia
Alvin Stevens
Romania
Georgel Anghel
Sun 13:02  Table 20
7   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Maiwand Hafiz
Sun 13:02  Table 19
8   
Netherlands
Mervin Saib
Portugal
E a Costa
Sun 13:02  Table 18

Winner round 1

Race to 4
9   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 13:27  Table 24
10   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Brian Tamin
Sun 13:42  Table 19
11   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
David van der Velde
Sun 13:55  Table 24
12   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 13:33  Table 21
13   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Chris Pronk
Sun 14:00  Table 25
14   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 13:36  Table 25
15   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 13:42  Table 18
16   
Portugal
E a Costa
Norfolk Island
Mika van Berkel
Sun 13:41  Table 23

Loser round 1

Race to 4
17   
Sudan
Hassan Osman
Portugal
E a Costa
Sun 14:03  Table 21
18   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 14:41  Table 18
19   
Kosovo
Zumfer Benquku
Romania
Georgel Anghel
Sun 14:05  Table 22
20   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 14:38  Table 25
21   
Netherlands
Marco Zaal
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 14:04  Table 20
22   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 14:43  Table 23
23   
Netherlands
Maiwand Hafiz
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sun 14:16  Table 19
24   
Netherlands
Mervin Saib
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 14:04  Table 23

Loser round 2

Race to 4
25   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 15:24  Table 19
26   
Romania
Georgel Anghel
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 15:24  Table 18
27   
Netherlands
Ritesh Badal
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:41  Table 23
28   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Mervin Saib
Sun 15:03  Table 21

Winners qualification

Race to 4
29   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Brian Tamin
Sun 15:12  Table 25
30   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:15  Table 22
31   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 15:29  Table 24
32   
Netherlands
Willie Brouwer
Norfolk Island
Mika van Berkel
Sun 14:59  Table 24

Losers qualification

Race to 4
33   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
David van der Velde
Sun 16:22  Table 25
34   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Brian Tamin
Sun 15:54  Table 25
35   
Netherlands
Ritesh Badal
Norfolk Island
Mika van Berkel
Sun 16:23  Table 24
36   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 16:06  Table 22

Quarter final

Race to 4
37   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 17:01  Table 25
38   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Brian Tamin
Sun 17:09  Table 22
39   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 17:01  Table 23
40   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Mervin Saib
Sun 17:09  Table 24

Semi final

Race to 4
41   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:01  Table 24
42   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Mervin Saib
Sun 18:01  Table 25

Final

Race to 4
43   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Chris Pronk
Sun 18:59  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants