Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 2, 2019

Huistoernooi House of billiards

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Jason Zhang
6 (5/1) 29 (19/10)
66%
2 Kaming Luong
6 (5/1) 28 (19/9)
68%
3 Mike van Doornik
6 (4/2) 26 (17/9)
65%
3 Hugo Smeenk
6 (4/2) 29 (16/13)
55%
5 Peter Knuever
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
5 Saiyo Lu
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
5 Rex Roessler
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
5 Jasper Stoppelenburg
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
9 Stefan Lightfoot
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
Show more
9 Berry Schreuder
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
9 Klaas Gerrits
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
9 Maarten Pas
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
17 Iso Erdemir
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
17 Charley Smith
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
17 Saskia Brussé
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
17 Vincent Uiterweerd
3 (2/1) 9 (5/4)
56%
17 Jacky Tsang
3 (2/1) 9 (5/4)
56%
17 Germano Lobo
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
23 Ashwin Mac Gillavry
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
23 Duke Boerboom
3 (1/2) 9 (2/7)
22%
23 Robert Turner
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
23 Ilyas Asil
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
23 Lex Veenendaal
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
23 Tim
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
Starts May 2, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (24 Participants)
Handicap No handicap
Contact Jason Zhang (Jason.friet@hotmail.com, +31 0685584366)
More info
Het toernooi start om 20:00 uur en vanaf 19:30 uur kan er worden ingespeeld. Zorg daarom dat je lekker op tijd aanwezig bent!

LET OP!
Bij het eindtoernooi worden de spelers uitgenodigd die in de top 16 staan van de ranking EN meer dan 6 keer hebben deelgenomen aan de huistoernooien.

Inschrijfkosten zijn €10 p.p. Hiervan gaat €6 naar de prijzenpot voor die avond, €2 naar het eindtoernooi en €1 naar de Jackpot. Twee willekeurige deelnemers van die avond worden geloot om de Jackpot te mogen schieten. Om de Jackpot te winnen dient er een 9-ball break and run worden geschoten.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kaming Luong 3 3 0 0 7 2 5 0 0 0 0.778 3
2 Stefan Lightfoot 3 2 0 1 7 2 5 0 0 0 0.778 2
3 Germano Lobo 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Ilyas Asil 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Knuever 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
2 Jason Zhang 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Saskia Brussé 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 Tim 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mike van Doornik 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
2 Hugo Smeenk 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Vincent Uiterweerd 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
4 Ashwin Mac Gillavry 3 0 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rex Roessler 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
2 Maarten Pas 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Iso Erdemir 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Duke Boerboom 3 1 0 2 2 7 -5 0 0 0 0.222 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jasper Stoppelenburg 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
2 Berry Schreuder 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Jacky Tsang 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
4 Lex Veenendaal 3 0 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Saiyo Lu 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
2 Klaas Gerrits 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Charley Smith 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Robert Turner 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Netherlands
Kaming Luong
Portugal
Germano Lobo
Thu 21:44 
2-A   
United Kingdom
Stefan Lightfoot
Netherlands
Ilyas Asil
Thu 21:07 
3-B   
Netherlands
Tim
Netherlands
Saskia Brussé
Thu 21:34 
4-B   
China
Jason Zhang
Netherlands
Peter Knuever
Thu 21:20 
5-C   
Indonesia
Ashwin Mac Gillavry
Netherlands
Hugo Smeenk
Thu 20:27 
6-C   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Vincent Uiterweerd
Thu 20:42 
7-D   
Netherlands
Duke Boerboom
Netherlands
Rex Roessler
Thu 21:52 
8-D   
Netherlands
Iso Erdemir
Netherlands
Maarten Pas
Thu 21:35 
9-E   
Netherlands
Berry Schreuder
Singapore
Jacky Tsang
Thu 21:14 
10-E   
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Netherlands
Lex Veenendaal
Thu 21:53 
11-F   
Netherlands
Klaas Gerrits
Netherlands
Charley Smith
Thu 21:12 
12-F   
Netherlands
Saiyo Lu
Robert Turner
Thu 21:10 

Round 2

13-A   
Netherlands
Kaming Luong
Netherlands
Ilyas Asil
Thu 21:47 
14-A   
Portugal
Germano Lobo
United Kingdom
Stefan Lightfoot
Thu 21:45 
15-B   
Netherlands
Tim
Netherlands
Peter Knuever
Thu 21:43 
16-B   
Netherlands
Saskia Brussé
China
Jason Zhang
Thu 21:20 
17-C   
Indonesia
Ashwin Mac Gillavry
Netherlands
Vincent Uiterweerd
Thu 21:26 
18-C   
Netherlands
Hugo Smeenk
Netherlands
Mike van Doornik
Thu 21:38 
19-D   
Netherlands
Duke Boerboom
Netherlands
Maarten Pas
Thu 21:16 
20-D   
Netherlands
Rex Roessler
Netherlands
Iso Erdemir
Thu 21:09 
21-E   
Netherlands
Berry Schreuder
Netherlands
Lex Veenendaal
Thu 21:54 
22-E   
Singapore
Jacky Tsang
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Thu 20:36 
23-F   
Netherlands
Klaas Gerrits
Robert Turner
Thu 21:27 
24-F   
Netherlands
Charley Smith
Netherlands
Saiyo Lu
Thu 21:32 

Round 3

25-A   
Netherlands
Kaming Luong
United Kingdom
Stefan Lightfoot
Thu 20:43 
26-A   
Netherlands
Ilyas Asil
Portugal
Germano Lobo
Thu 21:45 
27-B   
Netherlands
Tim
China
Jason Zhang
Thu 21:20 
28-B   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Saskia Brussé
Thu 21:23 
29-C   
Indonesia
Ashwin Mac Gillavry
Netherlands
Mike van Doornik
Thu 21:39 
30-C   
Netherlands
Vincent Uiterweerd
Netherlands
Hugo Smeenk
Thu 20:56 
31-D   
Netherlands
Duke Boerboom
Netherlands
Iso Erdemir
Thu 21:09 
32-D   
Netherlands
Maarten Pas
Netherlands
Rex Roessler
Thu 20:46 
33-E   
Netherlands
Berry Schreuder
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Thu 21:53 
34-E   
Netherlands
Lex Veenendaal
Singapore
Jacky Tsang
Thu 21:38 
35-F   
Netherlands
Klaas Gerrits
Netherlands
Saiyo Lu
Thu 20:49 
36-F   
Robert Turner
Netherlands
Charley Smith
Thu 20:27 

Last sixteen

37   
Netherlands
Kaming Luong
Walk Over
 
38   
Netherlands
Rex Roessler
Walk Over
 
39   
Netherlands
Klaas Gerrits
Netherlands
Hugo Smeenk
Thu 23:09 
40   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Berry Schreuder
Thu 22:57 
41   
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Walk Over
 
42   
Netherlands
Maarten Pas
Netherlands
Mike van Doornik
Thu 22:53 
43   
United Kingdom
Stefan Lightfoot
Netherlands
Saiyo Lu
Thu 23:31 
44   
China
Jason Zhang
Walk Over
 

Quarter final

45   
Netherlands
Kaming Luong
Netherlands
Rex Roessler
Thu 22:48 
46   
Netherlands
Hugo Smeenk
Netherlands
Peter Knuever
Thu 23:45 
47   
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Netherlands
Mike van Doornik
Thu 23:20 
48   
Netherlands
Saiyo Lu
China
Jason Zhang
Thu 23:31 

Semi final

49   
Netherlands
Kaming Luong
Netherlands
Hugo Smeenk
Fri 00:59 
50   
Netherlands
Mike van Doornik
China
Jason Zhang
Fri 00:59 

Final

51   
Netherlands
Kaming Luong
China
Jason Zhang
Fri 00:59 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment