Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 16, 2019

Huistoernooi House of Billiards

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Rani Matti
4 (3/0) 19 (14/5)
74%
2 Mike van Doornik
6 (3/1) 29 (17/12)
59%
3 Jason Zhang
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
3 Kaming Luong
3 (1/1) 14 (7/7)
50%
5 Germano Lobo
3 (1/1) 13 (7/6)
54%
5 Maarten Pas
3 (1/1) 13 (6/7)
46%
9 Iso Erdemir
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
9 Saskia Brussé
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
9 Rex Roessler
3 (1/1) 12 (6/6)
50%
12 Jacky Tsang
3 (0/2) 12 (4/8)
33%
Starts May 16, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Handicap No handicap
Contact Jason Zhang (Jason.friet@hotmail.com, +31 0685584366)
More info
Het toernooi start om 20:00 uur en vanaf 19:30 uur kan er worden ingespeeld. Zorg daarom dat je lekker op tijd aanwezig bent!

LET OP!
Bij het eindtoernooi worden de spelers uitgenodigd die in de top 16 staan van de ranking EN meer dan 6 keer hebben deelgenomen aan de huistoernooien.

Inschrijfkosten zijn €10 p.p. Hiervan gaat €6 naar de prijzenpot voor die avond, €2 naar het eindtoernooi en €1 naar de Jackpot. Twee willekeurige deelnemers van die avond worden geloot om de Jackpot te mogen schieten. Om de Jackpot te winnen dient er een 9-ball break and run worden geschoten.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Germano Lobo 2 1 1 0 6 2 4 0 0 0 0.75 1.5
2 Kaming Luong 2 1 1 0 5 3 2 0 0 0 0.625 1.5
3 Iso Erdemir 2 0 0 2 1 7 -6 0 0 0 0.125 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jason Zhang 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 2
2 Mike van Doornik 3 1 2 0 7 5 2 0 0 0 0.583 2
3 Rex Roessler 3 1 1 1 6 6 0 0 0 0 0.5 1.5
4 Jacky Tsang 3 0 1 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 0.5
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rani Matti 2 1 1 0 6 2 4 0 0 0 0.75 1.5
2 Maarten Pas 2 1 1 0 5 3 2 0 0 0 0.625 1.5
3 Saskia Brussé 2 0 0 2 1 7 -6 0 0 0 0.125 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Kaming Luong
Portugal
Germano Lobo
Thu 20:50 
2-B   
China
Jason Zhang
Netherlands
Rex Roessler
Thu 21:24 
3-B   
Singapore
Jacky Tsang
Netherlands
Mike van Doornik
Thu 21:18 
4-C   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Maarten Pas
Thu 21:36 

Round 2

5-A   
Portugal
Germano Lobo
Netherlands
Iso Erdemir
Thu 21:22 
6-B   
China
Jason Zhang
Netherlands
Mike van Doornik
Thu 21:18 
7-B   
Netherlands
Rex Roessler
Singapore
Jacky Tsang
Thu 21:18 
8-C   
Netherlands
Maarten Pas
Netherlands
Saskia Brussé
Thu 21:36 

Round 3

9-A   
Netherlands
Iso Erdemir
Kaming Luong
Thu 22:06 
10-B   
China
Jason Zhang
Singapore
Jacky Tsang
Thu 21:37 
11-B   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Rex Roessler
Thu 22:06 
12-C   
Netherlands
Saskia Brussé
Netherlands
Rani Matti
Thu 21:37 

Quarter final

13   
Netherlands
Rani Matti
Walk Over
 
14   
China
Jason Zhang
Portugal
Germano Lobo
Thu 22:44 
15   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Maarten Pas
Thu 22:54 
16   
Kaming Luong
Walk Over
 

Semi final

17   
Netherlands
Rani Matti
China
Jason Zhang
Thu 23:55 
18   
Netherlands
Mike van Doornik
Kaming Luong
Thu 23:55 

Final

19   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Mike van Doornik
Thu 23:55 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment