Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 22, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters 2019

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Nick Berendrecht
6 (5/1) 24 (17/7)
71%
50
2 Nimesha Niem
7 (5/2) 32 (19/13)
59%
35
3 Hugo Hecht
4 (3/1) 18 (11/7)
61%
25
3 Alex Ten Katen
5 (3/2) 19 (9/10)
47%
25
5 Staaf Verharen
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
20
5 Bob Worku
4 (3/1) 14 (10/4)
71%
20
5 Tjeerd Hoekema
4 (3/1) 16 (11/5)
69%
20
5 Jamal Akkouh
3 (2/1) 12 (8/4)
67%
20
9 Ben Zaza
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
15
Show more
9 Howard Holwijn
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
9 Bjorge Masselink
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
9 Benji Apostol
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
15
13 Karin Roijen
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
13 Frans Van Tatenhove
Hague 5
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
15
13 Maaike Dent
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
15
13 Martin Wasinger
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
15
17 David Beerends
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Joost Vollebregt
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
10
17 Roy Al Ayoubi
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
10
17 Manitou Jansen
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Leo Marienus
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Vincent Rauwerda
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Erik De Vries
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
Starts May 22, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (23 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069), Howard Holwijn (+31 06-16884766), Manitou Jansen (manitou.3@hotmail.com, +31 06-38740468) and Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11 (junioren onder de 18 € 6)
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.
Te laat: Na kwart over 8 zal elke 5 minuten een rack worden verloren om half negen zal dus automatisch verloren zijn en wordt er gestart in de verliezersronde.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Staaf Verharen
Walk Over
 
2   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Leo Marienus
Wed 20:08 
3   
Netherlands
Jamal Akkouh
Walk Over
 
4   
Walk Over
United Kingdom
Maaike Dent
 
5   
Netherlands
Hugo Hecht
Walk Over
 
6   
Netherlands
David Beerends
Netherlands
Erik De Vries
Wed 20:08 
7   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:08 
8   
Walk Over
Netherlands
Nick Berendrecht
 
9   
Netherlands
Alex Ten Katen
Walk Over
 
10   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 20:08 
11   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:08 
12   
Walk Over
Germany
Martin Wasinger
 
13   
Philippines
Benji Apostol
Walk Over
 
14   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Manitou Jansen
Wed 20:08 
15   
Netherlands
Bjorge Masselink
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 20:08 
16   
Walk Over
Netherlands
Frans van Tatenhove
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:58 
18   
Netherlands
Jamal Akkouh
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 20:08 
19   
Netherlands
Hugo Hecht
Netherlands
Erik De Vries
Wed 20:58 
20   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 20:56 
21   
Netherlands
Alex Ten Katen
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:56 
22   
Netherlands
Bob Worku
Germany
Martin Wasinger
Wed 20:57 
23   
Philippines
Benji Apostol
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:57 
24   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 20:56 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Leo Marienus
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Netherlands
David Beerends
 
28   
Netherlands
Joost Vollebregt
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Nimesha Niem
 
30   
Netherlands
Karin Roijen
Walk Over
 
31   
Walk Over
Netherlands
Manitou Jansen
 
32   
Netherlands
Bjorge Masselink
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Leo Marienus
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 21:20 
34   
Walk Over
Netherlands
Howard Holwijn
 
35   
Netherlands
David Beerends
Germany
Martin Wasinger
Wed 21:01 
36   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Ben Zaza
Wed 21:20 
37   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 21:20 
38   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Erik De Vries
Wed 21:41 
39   
Netherlands
Manitou Jansen
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 21:02 
40   
Netherlands
Bjorge Masselink
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 21:20 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Jamal Akkouh
Wed 21:32 
42   
Netherlands
Hugo Hecht
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 22:17 
43   
Netherlands
Alex Ten Katen
Netherlands
Bob Worku
Wed 21:32 
44   
Philippines
Benji Apostol
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 22:26 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 22:03 
46   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
Ben Zaza
Wed 22:18 
47   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Karin Roijen
 
48   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Bjorge Masselink
Wed 22:15 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 22:19 
50   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 22:18 
51   
Netherlands
Nimesha Niem
Philippines
Benji Apostol
Wed 23:07 
52   
Netherlands
Bjorge Masselink
Netherlands
Alex Ten Katen
Wed 22:19 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Jamal Akkouh
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 23:08 
54   
Netherlands
Hugo Hecht
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 23:08 
55   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 23:08 
56   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Alex Ten Katen
Wed 23:26 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Hugo Hecht
Thu 00:10 
58   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Alex Ten Katen
Thu 00:11 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Nick Berendrecht
Thu 10:47 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants