Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 13, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters 2019

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tjeerd Hoekema
5 (5/0) 22 (15/7)
68%
50
2 Alex Ten Katen
5 (4/1) 20 (13/7)
65%
35
3 George Labigar
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
25
3 Frederique Rijsdijk
5 (3/2) 19 (11/8)
58%
25
5 Tom Innemee
Hague 5
3 (2/1) 13 (8/5)
62%
20
5 Bob Worku
3 (2/1) 11 (8/3)
73%
20
5 Manitou Jansen
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
20
5 Martin Wasinger
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
20
9 Govert-Jan Vos
Hague 5
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
15
Show more
9 Ben Zaza
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
15
9 Leo Marienus
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
15
9 Callum O’Sullivan
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
15
13 Frans van Tatenhove
Hague 5
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
13 Howard Holwijn
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
13 Benji Apostol
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
15
17 Karin Roijen
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Peter van wees
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
Starts Mar 13, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019 and Pool Ranking Nederland
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069), Manitou Jansen (manitou.3@hotmail.com, +31 06-38740468) and Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Alex Ten Katen
Walk Over
 
2   
Netherlands
Peter van Wees
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:34 
3   
Netherlands
Leo Marienus
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Govert-Jan Vos
 
5   
Netherlands
Callum 'O Sullivan
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Frederique Rijsdijk
 
7   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Walk Over
 
8   
Walk Over
Netherlands
Bob Worku
 
9   
Netherlands
Tom Innemee
Walk Over
 
10   
Walk Over
Germany
Martin Wasinger
 
11   
Netherlands
George Labigar
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
Frans van Tatenhove
 
13   
Netherlands
Ben Zaza
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Manitou Jansen
 
15   
Netherlands
Benji Apostol
Netherlands
Karin Roijen
Wed 20:34 
16   
Walk Over
Netherlands
Tjeerd Hoekema
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Alex Ten Katen
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:35 
18   
Netherlands
Leo Marienus
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 20:33 
19   
Netherlands
Callum 'O Sullivan
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Wed 20:33 
20   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:22 
21   
Netherlands
Tom Innemee
Germany
Martin Wasinger
Wed 20:33 
22   
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 20:33 
23   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Manitou Jansen
Wed 20:33 
24   
Netherlands
Benji Apostol
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 21:01 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Peter van Wees
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Karin Roijen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Peter van Wees
Netherlands
Benji Apostol
Wed 22:11 
34   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
35   
Walk Over
Netherlands
Frans van Tatenhove
 
36   
Walk Over
Germany
Martin Wasinger
 
37   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 
38   
Walk Over
Netherlands
Callum 'O Sullivan
 
39   
Walk Over
Netherlands
Govert-Jan Vos
 
40   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 21:01 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Alex Ten Katen
Netherlands
Leo Marienus
Wed 20:56 
42   
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:36 
43   
Netherlands
Tom Innemee
Netherlands
George Labigar
Wed 20:56 
44   
Netherlands
Manitou Jansen
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 21:46 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Benji Apostol
Netherlands
Ben Zaza
Wed 22:44 
46   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Germany
Martin Wasinger
Wed 20:44 
47   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Callum 'O Sullivan
Wed 20:36 
48   
Netherlands
Govert-Jan Vos
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 21:47 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Wed 23:26 
50   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
Leo Marienus
Wed 22:06 
51   
Netherlands
Callum 'O Sullivan
Netherlands
Manitou Jansen
Wed 22:50 
52   
Netherlands
Govert-Jan Vos
Netherlands
George Labigar
Wed 22:11 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Alex Ten Katen
Netherlands
Manitou Jansen
Wed 22:56 
54   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
George Labigar
Wed 22:51 
55   
Netherlands
Tom Innemee
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Wed 23:32 
56   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Germany
Martin Wasinger
Wed 22:51 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Alex Ten Katen
Netherlands
George Labigar
Thu 00:02 
58   
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Thu 00:40 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Alex Ten Katen
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Thu 12:39 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment