Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 26, 2018

HENDIKEP TURNIR VO SREDA

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Andrej Angelovski
4 (4/0) 31 (20/11)
65%
550
2 Ilce Trajkovski
5 (4/1) 32 (24/8)
75%
480
3 Nikola Petkov
5 (3/2) 33 (21/12)
64%
420
3 Goran Dumevski
5 (3/2) 35 (18/17)
51%
420
5 VLADIMIR ILIEVSKI
SBK Longoni
4 (2/2) 26 (10/16)
38%
370
5 Tino Bojadziev
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
370
7 Igor Radicoski
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
370
7 Blagoja Ginovski
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
370
9 Naum Gulevski
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
330
9 Bojan HRISTOV
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
330
9 Tome PETRESKI
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
330
Starts Sep 26, 2018, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (11 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
Organizer SBK Longoni
Contact VLADIMIR ILIEVSKI (ilievskiv74@gmail.com, +38162687243)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
North Macedonia
Goran Dumevski
North Macedonia
Naum Gulevski
Wed 20:23 
2   
North Macedonia
Bojan HRISTOV
Walk Over
 
3   
North Macedonia
Ilce Trajkovski
North Macedonia
Blagoja Ginovski
Wed 20:23 
4   
North Macedonia
Vladimir Ilievski
North Macedonia
Nikola Petkov
Wed 20:22 

Winner round 1

Race to 5
5   
North Macedonia
Tome PETRESKI
North Macedonia
Goran Dumevski
Wed 22:09 
6   
North Macedonia
Bojan HRISTOV
North Macedonia
Andrej Angelovski
Wed 20:09 
7   
North Macedonia
Igor Radicoski
North Macedonia
Ilce Trajkovski
Wed 20:50 
8   
North Macedonia
Vladimir Ilievski
North Macedonia
Tino Bojadziev
Wed 21:52 

Loser round 1

Race to 5
9   
North Macedonia
Naum Gulevski
North Macedonia
Tino Bojadziev
Wed 22:16 
10   
Walk Over
North Macedonia
Igor Radicoski
 
11   
North Macedonia
Blagoja Ginovski
North Macedonia
Bojan HRISTOV
Wed 22:21 
12   
North Macedonia
Nikola Petkov
North Macedonia
Tome PETRESKI
Wed 22:28 

Loser round 2

Race to 5
13   
North Macedonia
Tino Bojadziev
North Macedonia
Igor Radicoski
Wed 22:55 
14   
North Macedonia
Blagoja Ginovski
North Macedonia
Nikola Petkov
Wed 23:10 

Winners qualification

Race to 5
15   
North Macedonia
Goran Dumevski
North Macedonia
Andrej Angelovski
Wed 23:26 
16   
North Macedonia
Ilce Trajkovski
North Macedonia
Vladimir Ilievski
Wed 23:41 

Losers qualification

Race to 5
17   
North Macedonia
Tino Bojadziev
North Macedonia
Goran Dumevski
Wed 23:57 
18   
North Macedonia
Nikola Petkov
North Macedonia
Vladimir Ilievski
Wed 23:57 

Semi final

Race to 5
19   
North Macedonia
Andrej Angelovski
North Macedonia
Nikola Petkov
Thu 00:39 
20   
North Macedonia
Ilce Trajkovski
North Macedonia
Goran Dumevski
Thu 00:39 

Final

Race to 5
21   
North Macedonia
Andrej Angelovski
North Macedonia
Ilce Trajkovski
Thu 01:24 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants