Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 30, 2020

Fukso vasaros lyga I etapas (8-ball)

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Lukas Mačiulis
6 (6/0) 24 (18/6)
75%
70
2 Simonas Indrašius
6 (4/2) 26 (14/12)
54%
60
3 Justas Jelinskas
4 (3/1) 16 (11/5)
69%
50
3 Marius Kirilinas
4 (3/1) 18 (10/8)
56%
50
5 Dainius Motiečius
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
40
5 Donatas Racius
5 (3/2) 20 (13/7)
65%
40
5 Tomas Andrulionis
4 (3/1) 18 (11/7)
61%
40
5 James Marshall
5 (3/2) 21 (13/8)
62%
40
9 Marius Kazakauskas
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
30
Show more
9 Lina Prielaidaitė
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
30
9 Shrey Bhatia
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
30
9 Neringa Rims
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
30
13 Diana Antonova
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
20
13 Robertas Kudlis
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
20
13 Kipras Klimkevičius
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
20
13 Lukas Sinica
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
20
17 Audrius Jocius
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Kęstutis Jatužys
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
10
17 Arunas Jaloveckis
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
Entry deadline Jun 30, 2020, 6:45 PM (local time)
Starts Jun 30, 2020, 6:30 PM (local time)
Format Double elimination (19 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Fukso vasaros lygos reitingas 2020
Organizer Biliardo klubas Fuksas
Contact Lukas Mačiulis (Maciulis.lukas@gmail.com, +37061784105) and Simonas Indrašius (cloudm@gmail.com, +37062037755)
More info
Pristatome pulo turnyrų seriją - “Fukso vasaros lygą”, kuri susidarys iš trijų etapų bei finalinio turnyro!

I etapas - Birželio 30 d. (pulas-8)
II etapas - Liepos 14 d. (pulas-9)
III etapas - Liepos 28d. (pulas-10)
Finalas - Rugpjūčio 11d. (pulas-9)

Vieta ir laikas:
Biliardo klubas „Fuksas“ (Gedimino pr. 28/2).
Registracija: iki 18:30
Turnyro pradžia: 18:30

Registracija atvira cuescore.com paskyroje iki turnyro pradžios (18:30).

Turnyro sistema:
Esant iki 8 žaidėjų imtinai, žaidėjai suskirstomi į dvi grupes bei žaidžiama kiekvienas su kiekvienu grupėje. Į atkrintamąsias patenka po 2 geriausius žaidėjus iš grupės.

Esant 9 ir daugiau žaidėjų, žaidžiama dviejų minusų sistema.

Disciplinos:
Pulas-8, pulas-9, pulas-10.

Distancijos:
Pulas-8 iki 3 laimėtų partijų.
Pulas-9 iki 4 laimėtų partijų.
Pulas-10 iki 4 laimėtų partijų.
*Esant didesniam dalyvių skaičiui, distancijos gali keistis.

Apranga:
Laisva, tvarkinga apranga.

Išmušimas:
Alternatyvus.

Startinis mokestis:
10 EUR (7 EUR keliauja į finalinio turnyro prizinį fondą).

Reitingas:
Kiekvieno turnyro dalyviai pagal užimtą vietą gaus reitingo taškų, sužaidus 3 etapus, geriausi žaidėjai pagal reitingą, bus kviečiami į finalinį etapą (top-16). Jeigu žaidėjai reitinge turės surinkę tiek pat taškų, aukščiau reitinguojamas bus tas žaidėjas, kuris žaidė daugiau turnyrų.

Kadangi tai mėgėjų turnyras, žaidėjai, kurie užima 1-16 vietas Lietuvos Pulo Federacijos 2019 m. reitinge, turnyre dalyvauti negali. Taip pat turnyro vadovai pasilieka teisę neleisti dalyvauti tiems žaidėjams, kurių lygis yra per aukštas. LPF reitingą galite rasti čia: http://pulofederacija.lt/index.php?option=com_tournamentservice&view=ranking&id=345&Itemid=107

Organizatoriai pasilieka teisę neįleisti klube nepageidaujamų asmenų.

Turnyro vadovai: Simonas Indrašius, Lukas Mačiulis

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Lithuania
Lukas Mačiulis
Lithuania
Robertas Kudlis
Tue 18:48  Table 6
2   
India
Shrey Bhatia
Walk Over
 
3   
Walk Over
Lithuania
Lina Prielaidaitė
 
4   
Australia
James Marshall
Walk Over
 
5   
Lithuania
Dainius Motiečius
Lithuania
Arunas Jaloveckis
Tue 18:48  Table 7
6   
Lithuania
Marius Kazakauskas
Walk Over
 
7   
Walk Over
Lithuania
Neringa Rims
 
8   
Lithuania
Tomas Andrulionis
Lithuania
Donatas Racius
Tue 18:48  Table 11

Winner round 1

Race to 3
9   
Lithuania
Audrius Jocius
Lithuania
Lukas Mačiulis
Tue 19:41  Table 6
10   
India
Shrey Bhatia
Lithuania
Kipras Klimkevičius
Tue 18:48  Table 12
11   
Lithuania
Diana Antonova
Lithuania
Lina Prielaidaitė
Tue 18:54  Table 14
12   
Australia
James Marshall
Lithuania
Marius Kirilinas
Tue 18:48  Table 13
13   
Lithuania
Justas Jelinskas
Lithuania
Dainius Motiečius
Tue 19:29  Table 7
14   
Lithuania
Marius Kazakauskas
Lithuania
Lukas Sinica
Tue 18:48  Table 15
15   
Lithuania
Simonas Indrašius
Lithuania
Neringa Rims
Tue 18:48  Table 15
16   
Lithuania
Tomas Andrulionis
Lithuania
Kęstutis Jatužys
Tue 19:43  Table 11

Loser round 1

Race to 3
17   
Lithuania
Robertas Kudlis
Lithuania
Kęstutis Jatužys
Tue 20:22  Table 13
18   
Walk Over
Lithuania
Simonas Indrašius
 
19   
Walk Over
Lithuania
Lukas Sinica
 
20   
Walk Over
Lithuania
Dainius Motiečius
 
21   
Lithuania
Arunas Jaloveckis
Australia
James Marshall
Tue 19:49  Table 13
22   
Walk Over
Lithuania
Diana Antonova
 
23   
Walk Over
Lithuania
Kipras Klimkevičius
 
24   
Lithuania
Donatas Racius
Lithuania
Audrius Jocius
Tue 20:06  Table 12

Loser round 2

Race to 3
25   
Lithuania
Robertas Kudlis
Lithuania
Simonas Indrašius
Tue 20:56  Table 13
26   
Lithuania
Lukas Sinica
Lithuania
Dainius Motiečius
Tue 20:53  Table 15
27   
Australia
James Marshall
Lithuania
Diana Antonova
Tue 20:41  Table 6
28   
Lithuania
Kipras Klimkevičius
Lithuania
Donatas Racius
Tue 21:00  Table 12

Winners qualification

Race to 3
29   
Lithuania
Lukas Mačiulis
India
Shrey Bhatia
Tue 20:05  Table 6
30   
Lithuania
Lina Prielaidaitė
Lithuania
Marius Kirilinas
Tue 19:49  Table 14
31   
Lithuania
Justas Jelinskas
Lithuania
Marius Kazakauskas
Tue 20:52  Table 14
32   
Lithuania
Neringa Rims
Lithuania
Tomas Andrulionis
Tue 20:18  Table 11

Losers qualification

Race to 3
33   
Lithuania
Simonas Indrašius
Lithuania
Lina Prielaidaitė
Tue 21:26  Table 13
34   
Lithuania
Dainius Motiečius
India
Shrey Bhatia
Tue 21:16  Table 15
35   
Australia
James Marshall
Lithuania
Neringa Rims
Tue 21:37  Table 12
36   
Lithuania
Donatas Racius
Lithuania
Marius Kazakauskas
Tue 21:29  Table 14

Quarter final

Race to 3
37   
Lithuania
Lukas Mačiulis
Lithuania
Donatas Racius
Tue 23:19  Table 12
38   
Lithuania
Marius Kirilinas
Australia
James Marshall
Tue 23:19  Table 13
39   
Lithuania
Justas Jelinskas
Lithuania
Dainius Motiečius
Tue 23:12  Table 14
40   
Lithuania
Tomas Andrulionis
Lithuania
Simonas Indrašius
Tue 23:19  Table 15

Semi final

Race to 3
41   
Lithuania
Lukas Mačiulis
Lithuania
Marius Kirilinas
Wed 00:09  Table 13
42   
Lithuania
Justas Jelinskas
Lithuania
Simonas Indrašius
Tue 23:23  Table 12

Final

Race to 3
43   
Lithuania
Lukas Mačiulis
Lithuania
Simonas Indrašius
Wed 00:58  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment