Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 7, 2022

Etapa Mai - Bila 9 - Wolves- Clasa A

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Raileanu Silviu
6 (6/0) 64 (42/22)
66%
1000
2 Cheosea Viorel
5 (4/1) 49 (29/20)
59%
800
3 Mihai Suditu
4 (3/1) 46 (25/21)
54%
680
3 Dima Alin
5 (3/2) 53 (28/25)
53%
680
5 Gaburici Dumitru Alexandru
4 (2/2) 45 (21/24)
47%
579
5 Dragos Botezatu
6 (4/2) 64 (36/28)
56%
579
5 Mircea Axente
4 (2/2) 49 (24/25)
49%
579
5 Adrian Bostan
3 (2/1) 37 (20/17)
54%
579
9 Dragos Georgescu
4 (2/2) 41 (22/19)
54%
345
Show more
9 Rata Andrei Razvan
3 (1/2) 34 (16/18)
47%
345
9 Fanielo Ge
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
345
9 Alexdinks Alexdinks
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
345
13 Bunea ALEXANDRU
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
241
13 Cristian Edmond Sorin
2 (0/2) 21 (8/13)
38%
241
13 Badoiu Ionut
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
241
13 Nedelcu Bogdan
2 (0/2) 24 (11/13)
46%
241
17 Tudor Razvan
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
170
17 Andrei Vlad Vasile
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
170
Starts May 7, 2022, 11:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (18 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Clasament Clasa A 2022
Organizer Elite Pool
Contact Dragos Botezatu (dbotezatu12@gmail.com, +40756553845)
More info
Turneu deschis oricarui jucator.

Format: Bila 9, piramida dubla. Turneul este dotat cu premii in bani, trofeu si medalii + puncte in clasament
Licenta - obligatorie pentru jucatorii din zona
Cursa: Primul la 7 pe partea invingatorilor si primul la 6 pe spate.
Taxa de inscrieri: Jucatori Elite Pool din clasa B si C - 30 de lei
Taxa de inscriere : Jucatori Elite Pool din clasa A sau altii - 50 de lei
Primii 4 jucatori sunt premiati
Live in pagina de Facebook Wolves

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Romania
Mircea Axente
Walk Over
 
2   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Romania
Dragos Botezatu
Sat 11:06 
3   
Romania
Cristian Edmond Sorin
Walk Over
 
4   
Walk Over
Romania
Adrian Bostan
 
5   
Romania
Dima Alin
Walk Over
 
6   
Walk Over
Romania
Gaburici Dumitru Alexandru
 
7   
Romania
Cheosea Viorel
Walk Over
 
8   
Walk Over
Romania
Badoiu Ionut
 
9   
Alexdinks Alexdinks
Walk Over
 
10   
Walk Over
Romania
Nedelcu Bogdan
 
11   
Romania
Rata Andrei Razvan
Walk Over
 
12   
Walk Over
Romania
Mihai Suditu
 
13   
Romania
Bunea ALEXANDRU
Walk Over
 
14   
Walk Over
Fanielo Ge
 
15   
Romania
Tudor Razvan
Romania
Raileanu Silviu
Sat 11:06 
16   
Walk Over
Romania
Dragos Georgescu
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Romania
Mircea Axente
Romania
Dragos Botezatu
Sat 12:16 
18   
Romania
Cristian Edmond Sorin
Romania
Adrian Bostan
Sat 11:06 
19   
Romania
Dima Alin
Romania
Gaburici Dumitru Alexandru
Sat 11:06 
20   
Romania
Cheosea Viorel
Romania
Badoiu Ionut
Sat 11:06 
21   
Alexdinks Alexdinks
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 11:06 
22   
Romania
Rata Andrei Razvan
Romania
Mihai Suditu
Sat 12:05  Table 1
23   
Romania
Bunea ALEXANDRU
Fanielo Ge
Sat 12:12 
24   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Dragos Georgescu
Sat 12:16 

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Romania
Andrei Vlad Vasile
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Romania
Tudor Razvan
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
33   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Romania
Dragos Georgescu
Sat 14:14 
34   
Walk Over
Romania
Bunea ALEXANDRU
 
35   
Walk Over
Romania
Rata Andrei Razvan
 
36   
Walk Over
Romania
Nedelcu Bogdan
 
37   
Walk Over
Romania
Badoiu Ionut
 
38   
Walk Over
Romania
Dima Alin
 
39   
Walk Over
Romania
Cristian Edmond Sorin
 
40   
Romania
Tudor Razvan
Romania
Dragos Botezatu
Sat 13:27 

Winners qualification

Race to 7
41   
Romania
Mircea Axente
Romania
Adrian Bostan
Sat 13:30 
42   
Romania
Gaburici Dumitru Alexandru
Romania
Cheosea Viorel
Sat 13:28 
43   
Alexdinks Alexdinks
Romania
Mihai Suditu
Sat 14:15 
44   
Fanielo Ge
Romania
Raileanu Silviu
Sat 14:15 

Loser round 3

Race to 7
45   
Romania
Dragos Georgescu
Romania
Bunea ALEXANDRU
Sat 15:21 
46   
Romania
Rata Andrei Razvan
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 13:30 
47   
Romania
Badoiu Ionut
Romania
Dima Alin
Sat 13:30 
48   
Romania
Cristian Edmond Sorin
Romania
Dragos Botezatu
Sat 15:08 

Losers qualification

Race to 7
49   
Romania
Dragos Georgescu
Romania
Gaburici Dumitru Alexandru
Sat 18:24 
50   
Romania
Rata Andrei Razvan
Romania
Mircea Axente
Sat 15:08 
51   
Romania
Dima Alin
Fanielo Ge
Sat 15:12 
52   
Romania
Dragos Botezatu
Alexdinks Alexdinks
Sat 15:12 

Quarter final

Race to 7
53   
Romania
Adrian Bostan
Romania
Dima Alin
Sat 18:25  Table 1
54   
Romania
Cheosea Viorel
Romania
Mircea Axente
Sat 18:25  Table 2
55   
Romania
Mihai Suditu
Romania
Gaburici Dumitru Alexandru
Sat 18:25 
56   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Dragos Botezatu
Sat 18:25 

Semi final

Race to 7
57   
Romania
Dima Alin
Romania
Cheosea Viorel
Sat 19:54  Table 2
58   
Romania
Mihai Suditu
Romania
Raileanu Silviu
Sat 19:54  Table 1

Final

Race to 7
59   
Romania
Cheosea Viorel
Romania
Raileanu Silviu
Sat 21:11  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants