Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 27, 2022

Etapa August - Bila 9 - Wolves- Clasa A

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chiritoiu Liviu
5 (5/0) 46 (36/10)
78%
1000
2 Dragos Botezatu
5 (4/1) 53 (31/22)
58%
800
3 Mircea Axente
6 (4/2) 64 (36/28)
56%
680
3 Daniel Munteanu
4 (3/1) 43 (24/19)
56%
680
5 Adrian Bostan
4 (2/2) 39 (20/19)
51%
579
5 Cosmin Bîrsan
5 (3/2) 53 (26/27)
49%
579
5 Raileanu Silviu
3 (2/1) 35 (20/15)
57%
579
5 Cheosea Viorel
6 (4/2) 49 (30/19)
61%
579
9 Adrian Munteanu
4 (2/2) 37 (14/23)
38%
345
Show more
9 Cojocariu Gabriel
5 (3/2) 46 (25/21)
54%
345
9 Nedelcu Bogdan
5 (3/2) 47 (26/21)
55%
345
9 Gabriel Sera
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
345
13 Apetrea Madalin-Ionut
2 (0/2) 20 (7/13)
35%
241
13 Dionis Sofianos Arifi
3 (1/2) 29 (11/18)
38%
241
13 Cristian Sorin
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
241
13 Mihai Cerbu
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
241
17 Constantin Nicu
2 (0/2) 15 (2/13)
13%
170
17 Alexandru Apetrea
2 (0/2) 23 (10/13)
43%
170
17 Ciprian Andrei Oprea
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
170
17 Badoiu Ionut
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
170
17 Dragos Sandu
2 (0/2) 20 (7/13)
35%
170
17 Andrei Vlad Vasile
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
170
Starts Aug 27, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (22 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Clasament Clasa A 2022
Organizer Elite Pool
Contact Dragos Botezatu (dbotezatu12@gmail.com, +40756553845)
More info
Turneu deschis oricarui jucator.

Format: Bila 9, piramida dubla. Turneul este dotat cu premii in bani, trofeu si medalii + puncte in clasament
Licenta - obligatorie pentru jucatorii din zona
Cursa: Primul la 7 pe partea invingatorilor si primul la 6 pe spate.
Taxa de inscrieri: Jucatori Elite Pool din clasa B si C - 30 de lei
Taxa de inscriere : Jucatori Elite Pool din clasa A sau altii - 50 de lei
Taxa de inscriere : Juniorii u14 - 20 de lei
Primii 4 jucatori sunt premiati
Live in pagina de Facebook Wolves

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Romania
Dragos Botezatu
Walk Over
 
2   
Romania
Cosmin Bîrsan
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 10:29  Table 4
3   
Romania
Cristian Edmond Sorin
Walk Over
 
4   
Walk Over
Romania
Adrian Bostan
 
5   
Romania
Raileanu Silviu
Walk Over
 
6   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Romania
Cheosea Viorel
Sat 10:29  Table 2
7   
Romania
Gabriel Sera
Romania
Mihai Cerbu
Sat 10:29  Table 3
8   
Walk Over
Romania
Dionis Sofianos Arifi
 
9   
Romania
Dragos Sandu
Walk Over
 
10   
Romania
Ciprian Oprea
Romania
Mircea Axente
Sat 10:29 
11   
Romania
Constantin Nicu
Romania
Cojocariu Gabriel
Sat 10:29 
12   
Walk Over
Daniel Munteanu
 
13   
Romania
Chiritoiu Liviu
Walk Over
 
14   
Walk Over
Romania
Apetrea Madalin
 
15   
Romania
Badoiu Ionut
Romania
Adrian Munteanu
Sat 10:29 
16   
Walk Over
Romania
Alexandru Apetrea
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 11:50  Table 1
18   
Romania
Cristian Edmond Sorin
Romania
Adrian Bostan
Sat 10:30 
19   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Cheosea Viorel
Sat 11:38 
20   
Romania
Gabriel Sera
Romania
Dionis Sofianos Arifi
Sat 11:45 
21   
Romania
Dragos Sandu
Romania
Mircea Axente
Sat 11:15 
22   
Romania
Cojocariu Gabriel
Daniel Munteanu
Sat 11:38 
23   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Apetrea Madalin
Sat 11:22 
24   
Romania
Adrian Munteanu
Romania
Alexandru Apetrea
Sat 11:46 

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Romania
Cosmin Bîrsan
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Romania
Andrei Vlad Vasile
 
28   
Romania
Mihai Cerbu
Walk Over
 
29   
Walk Over
Romania
Ciprian Oprea
 
30   
Romania
Constantin Nicu
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Romania
Badoiu Ionut
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
33   
Romania
Cosmin Bîrsan
Romania
Alexandru Apetrea
Sat 14:28 
34   
Walk Over
Romania
Apetrea Madalin
 
35   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Romania
Cojocariu Gabriel
Sat 12:53 
36   
Romania
Mihai Cerbu
Romania
Dragos Sandu
Sat 12:52 
37   
Romania
Ciprian Oprea
Romania
Dionis Sofianos Arifi
Sat 12:54 
38   
Romania
Constantin Nicu
Romania
Cheosea Viorel
Sat 12:52 
39   
Walk Over
Romania
Cristian Edmond Sorin
 
40   
Romania
Badoiu Ionut
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 12:52  Table 1

Winners qualification

Race to 7
41   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Adrian Bostan
Sat 12:54 
42   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Gabriel Sera
Sat 14:25 
43   
Romania
Mircea Axente
Daniel Munteanu
Sat 14:25 
44   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Adrian Munteanu
Sat 14:13 

Loser round 3

Race to 6
45   
Romania
Cosmin Bîrsan
Romania
Apetrea Madalin
Sat 15:09  Table 1
46   
Romania
Cojocariu Gabriel
Romania
Mihai Cerbu
Sat 14:22 
47   
Romania
Dionis Sofianos Arifi
Romania
Cheosea Viorel
Sat 14:27  Table 1
48   
Romania
Cristian Edmond Sorin
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 14:25 

Losers qualification

Race to 7
49   
Romania
Cosmin Bîrsan
Romania
Gabriel Sera
Sat 16:44 
50   
Romania
Cojocariu Gabriel
Romania
Adrian Bostan
Sat 14:25 
51   
Romania
Cheosea Viorel
Romania
Adrian Munteanu
Sat 15:13  Table 1
52   
Romania
Nedelcu Bogdan
Romania
Mircea Axente
Sat 15:32 

Quarter final

Race to 7
53   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Cosmin Bîrsan
Sat 16:45  Table 1
54   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Mircea Axente
Sat 16:45  Table 1
55   
Daniel Munteanu
Romania
Cheosea Viorel
Sat 16:45 
56   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Adrian Bostan
Sat 16:45 

Semi final

Race to 7
57   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Mircea Axente
Sat 18:14  Table 2
58   
Daniel Munteanu
Romania
Chiritoiu Liviu
Sat 18:05  Table 1

Final

Race to 8
59   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Chiritoiu Liviu
Sat 19:27  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants