Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 30, 2019

Ereprijs "Jos Verhoeven" Jeugd vrijspel

Partie Libre

Add players

Please wait...
Entry deadline Mar 28, 2019, 11:59 PM (local time)
Starts Mar 30, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 30
Handicap No handicap
Dresscode Casual
Organizer Bilhart vzw
More info
De firma VERHOEVEN, Antwerpsesteenweg 109, 2390 Malle tel. 03/312.11.59, stelt op zaterdag 30 maart 2019 haar fabriekslokalen, 37 jaar na de toenmalige jeugdfinales in 1982, wederom open voor de jeugd.

Tornooi voor jeugdspelers in de discipline vrijspel op KT. Verdeling in 2 groepen waarvan 5 spelers in groep A naar 30 punten spelen terwijl de 4 spelers van groep B naar verminderde punten spelen. Allen met een maximum van 20 beurten.

Deze organisatie is een samenwerking tussen de firma Biljarts Verhoeven, de Gewestelijke Jeugdcommissie van Antwerpen, Biljartcentrum De Ploeg, Bianca Otjens en de vzw Bilhart.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose b hb ings avg Points
1 Luca Philipoom 4 4 0 0 8 0 0 0 8
2 Vincent Goossens 4 3 0 1 6 0 0 0 6
3 Kyra Hautman 4 2 0 2 4 0 0 0 4
4 Lars Verhaegen 4 1 0 3 2 0 0 0 2
5 Stefaan Tacq 4 0 0 4 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose b hb ings avg Points
1 Marvin Nuyens 3 2 0 1 4 0 0 0 4
1 Noah Rosier 3 2 0 1 4 0 0 0 4
1 Niels Verhaegen 3 2 0 1 4 0 0 0 4
4 Thomas Ruccione 3 0 0 3 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 30
1-A   
Belgium
Luca Philipoom
Belgium
Lars Verhaegen
Sat 10:35 
2-A   
Belgium
Vincent Goossens
Belgium
Stefaan Tacq
Sat 10:35 
3-B   
Belgium
Marvin Nuyens
Belgium
Thomas Ruccione
Sat 11:51 
4-B   
Belgium
Noah Rosier
Belgium
Niels Verhaegen
Sat 11:50 

Round 2

Race to 30
5-A   
Belgium
Lars Verhaegen
Belgium
Stefaan Tacq
Sat 17:57 
6-A   
Belgium
Luca Philipoom
Belgium
Kyra Hautman
Sat 16:17 
7-B   
Belgium
Marvin Nuyens
Belgium
Niels Verhaegen
Sat 17:56 
8-B   
Belgium
Thomas Ruccione
Belgium
Noah Rosier
Sun 16:12 

Round 3

Race to 30
9-A   
Belgium
Stefaan Tacq
Belgium
Kyra Hautman
Sat 15:53 
10-A   
Belgium
Lars Verhaegen
Belgium
Vincent Goossens
Sat 15:54 
11-B   
Belgium
Marvin Nuyens
Belgium
Noah Rosier
Sat 14:15 
12-B   
Belgium
Niels Verhaegen
Belgium
Thomas Ruccione
Sat 13:50 

Round 4

Race to 30
13-A   
Belgium
Kyra Hautman
Belgium
Vincent Goossens
Sat 13:36 
14-A   
Belgium
Stefaan Tacq
Belgium
Luca Philipoom
Sat 12:52 

Round 5

Race to 30
15-A   
Belgium
Vincent Goossens
Belgium
Luca Philipoom
Sat 18:30 
16-A   
Belgium
Kyra Hautman
Belgium
Lars Verhaegen
Sat 11:57 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment