Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 13 - June 30, 2024

Ekstraklasa - sezon 5

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Jan 13, 2024, 8:00 AM Until Jun 30, 2024 (local time)
Entry deadline Jan 7, 2024, 9:00 PM (local time)
Organizer Snookerowy Klub Sportowy
Format League (8 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
More info
- 2 punkty za zwycięstwo, 1 punkt za remis, 0 za przegraną
- wygrana bez straty frejma (4-0) to bonusowe 0,5 punktu
- uniknięcie porażki do zera (czyli 1-3 zamiast 0-4) to bonusowe 0,5 punktu

--------------

NAGRODY:

1. miejsce
- 400 zł w bonie podarunkowym*
- puchar
- karnet na 10h gry w Snookerowym KS

2. miejsce
- 200 zł w bonie podarunkowym*
- puchar
- karnet na 5h gry w Snookerowym KS

3. miejsca (x2)
- 100 zł w bonie podarunkowym*
- puchar

Najwyższy brejk - puchar

Wszyscy uczestnicy - atrakcyjne gadżety od Galerii Młociny

* do zrealizowania w praktycznie każdym punkcie sprzedaży w Galerii Młociny

--------------

Partnerami Ligi Weekendowej są:

Galeria Młociny
https://www.facebook.com/galeriamlocinyofficial

Urząd Dzielnicy Bielany
https://www.facebook.com/bielanydzielnica

--------------

Jesteś zainteresowany dołączeniem do grona Partnerów lub grą w Lidze Weekendowej? Skontaktuj się z nami:
email: info@snooker.center
tel.: 602 777 633

Round-robin standings Ranking method

Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Axel Wysoczański 6 6 0 0 20 4 16 0 0 1 0.833 13
2 Wojtek Chojnacki 7 4 2 1 17 11 6 0 0 0.5 0.607 10.5
3 Wojtek Nowacki 6 3 0 3 14 10 4 0 0 2.5 0.583 8.5
4 Rafał Kumiński 7 2 2 3 13 15 -2 0 0 1.5 0.464 7.5
5 Janek Stachowiak 5 2 0 3 9 11 -2 0 0 1.5 0.45 5.5
6 Szymon Mulawka 6 1 1 4 8 16 -8 0 0 1.5 0.333 4.5
7 Andrzej Budziszewski 5 1 2 2 7 13 -6 0 0 0 0.35 4
8 Jurek Idzikowski 6 0 3 3 8 16 -8 0 0 1 0.333 4

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Best of 5
1   
Poland
Jurek Idzikowski
Poland
Axel Wysoczański
Jan 10, 2024, 10:08 PM  Table 3
2   
Poland
Wojtek Nowacki
Poland
Szymon Mulawka
Jan 14, 2024, 5:23 PM  Table 1
3   
Poland
Wojtek Chojnacki
Poland
Janek Stachowiak
Feb 18, 2024, 10:02 AM  Table 1
4   
Poland
Andrzej Budziszewski
Poland
Rafał Kumiński
Jan 13, 2024, 3:23 PM  Table 2

Round 2

Best of 5
5   
Poland
Axel Wysoczański
Poland
Rafał Kumiński
Jan 21, 2024, 5:58 PM  Table 1
6   
Poland
Janek Stachowiak
Poland
Andrzej Budziszewski
Feb 8, 2024, 4:30 PM  Table 2
7   
Poland
Szymon Mulawka
Poland
Wojtek Chojnacki
Feb 15, 2024, 7:35 PM  Table 2
8   
Poland
Jurek Idzikowski
Poland
Wojtek Nowacki
Feb 15, 2024, 8:19 PM  Table 1

Round 3

Best of 5
9   
Poland
Wojtek Nowacki
Poland
Axel Wysoczański
Feb 4, 2024, 3:57 PM  Table 1
10   
Poland
Wojtek Chojnacki
Poland
Jurek Idzikowski
Feb 5, 2024, 11:18 AM  Table 2
11   
Poland
Andrzej Budziszewski
Poland
Szymon Mulawka
Feb 4, 2024, 6:20 PM  Table 2
12   
Poland
Rafał Kumiński
Poland
Janek Stachowiak
Feb 3, 2024, 5:55 PM  Table 1

Round 4

Best of 5
13   
Poland
Axel Wysoczański
Poland
Janek Stachowiak
Feb 25, 2024, 1:00 PM  Table 1
14   
Poland
Szymon Mulawka
Poland
Rafał Kumiński
Feb 11, 2024, 7:49 PM  Table 3
15   
Poland
Jurek Idzikowski
Poland
Andrzej Budziszewski
Feb 11, 2024, 5:22 PM  Table 1
16   
Poland
Wojtek Nowacki
Poland
Wojtek Chojnacki
Feb 11, 2024, 2:53 PM  Table 1

Round 5

Best of 5
17   
Poland
Wojtek Chojnacki
Poland
Axel Wysoczański
Feb 17, 2024, 5:24 PM  Table 1
18   
Poland
Andrzej Budziszewski
Poland
Wojtek Nowacki
Feb 25, 2024, 11:00 AM  Table 2
19   
Poland
Rafał Kumiński
Poland
Jurek Idzikowski
Feb 18, 2024, 3:49 PM  Table 1
20   
Poland
Janek Stachowiak
Poland
Szymon Mulawka
Feb 18, 2024, 1:55 PM  Table 1

Round 6

Best of 5
21   
Poland
Axel Wysoczański
Poland
Szymon Mulawka
Jan 28, 2024, 7:06 PM  Table 1
22   
Poland
Jurek Idzikowski
Poland
Janek Stachowiak
Feb 25, 2024, 5:19 PM  Table 1
23   
Poland
Wojtek Nowacki
Poland
Rafał Kumiński
Feb 25, 2024, 7:27 PM  Table 1
24   
Poland
Wojtek Chojnacki
Poland
Andrzej Budziszewski
Feb 25, 2024, 5:20 PM  Table 2

Round 7

Best of 5
25   
Poland
Andrzej Budziszewski
Poland
Axel Wysoczański
Mar 10, 2024, 12:00 AM 
26   
Poland
Rafał Kumiński
Poland
Wojtek Chojnacki
Feb 24, 2024, 8:59 PM  Table 1
27   
Poland
Janek Stachowiak
Poland
Wojtek Nowacki
Mar 10, 2024, 12:00 AM 
28   
Poland
Szymon Mulawka
Poland
Jurek Idzikowski
Mar 10, 2024, 12:00 AM 

Round 8

Best of 5
29   
Poland
Axel Wysoczański
Poland
Jurek Idzikowski
Mar 17, 2024, 12:00 AM 
30   
Poland
Szymon Mulawka
Poland
Wojtek Nowacki
Mar 17, 2024, 12:00 AM 
31   
Poland
Janek Stachowiak
Poland
Wojtek Chojnacki
Mar 17, 2024, 12:00 AM 
32   
Poland
Rafał Kumiński
Poland
Andrzej Budziszewski
Mar 17, 2024, 12:00 AM 

Round 9

Best of 5
33   
Poland
Rafał Kumiński
Poland
Axel Wysoczański
Mar 24, 2024, 12:00 AM 
34   
Poland
Andrzej Budziszewski
Poland
Janek Stachowiak
Mar 24, 2024, 12:00 AM 
35   
Poland
Wojtek Chojnacki
Poland
Szymon Mulawka
Mar 24, 2024, 12:00 AM 
36   
Poland
Wojtek Nowacki
Poland
Jurek Idzikowski
Mar 24, 2024, 12:00 AM 

Round 10

Best of 5
37   
Poland
Axel Wysoczański
Poland
Wojtek Nowacki
Apr 14, 2024, 12:00 AM 
38   
Poland
Jurek Idzikowski
Poland
Wojtek Chojnacki
Apr 14, 2024, 12:00 AM 
39   
Poland
Szymon Mulawka
Poland
Andrzej Budziszewski
Apr 14, 2024, 12:00 AM 
40   
Poland
Janek Stachowiak
Poland
Rafał Kumiński
Apr 14, 2024, 12:00 AM 

Round 11

Best of 5
41   
Poland
Janek Stachowiak
Poland
Axel Wysoczański
Apr 21, 2024, 12:00 AM 
42   
Poland
Rafał Kumiński
Poland
Szymon Mulawka
Apr 21, 2024, 12:00 AM 
43   
Poland
Andrzej Budziszewski
Poland
Jurek Idzikowski
Apr 21, 2024, 12:00 AM 
44   
Poland
Wojtek Chojnacki
Poland
Wojtek Nowacki
Apr 21, 2024, 12:00 AM 

Round 12

Best of 5
45   
Poland
Axel Wysoczański
Poland
Wojtek Chojnacki
Apr 28, 2024, 12:00 AM 
46   
Poland
Wojtek Nowacki
Poland
Andrzej Budziszewski
Apr 28, 2024, 12:00 AM 
47   
Poland
Jurek Idzikowski
Poland
Rafał Kumiński
Apr 28, 2024, 12:00 AM 
48   
Poland
Szymon Mulawka
Poland
Janek Stachowiak
Apr 28, 2024, 12:00 AM 

Round 13

Best of 5
49   
Poland
Szymon Mulawka
Poland
Axel Wysoczański
May 19, 2024, 12:00 AM 
50   
Poland
Janek Stachowiak
Poland
Jurek Idzikowski
May 19, 2024, 12:00 AM 
51   
Poland
Rafał Kumiński
Poland
Wojtek Nowacki
May 19, 2024, 12:00 AM 
52   
Poland
Andrzej Budziszewski
Poland
Wojtek Chojnacki
May 19, 2024, 12:00 AM 

Round 14

Best of 5
53   
Poland
Axel Wysoczański
Poland
Andrzej Budziszewski
May 26, 2024, 12:00 AM 
54   
Poland
Wojtek Chojnacki
Poland
Rafał Kumiński
May 26, 2024, 12:00 AM 
55   
Poland
Wojtek Nowacki
Poland
Janek Stachowiak
May 26, 2024, 12:00 AM 
56   
Poland
Jurek Idzikowski
Poland
Szymon Mulawka
May 26, 2024, 12:00 AM 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants