Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 18, 2020

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI AMATORÓW - TURNIEJ 5 - GREEN CLUB GDAŃSK

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Robert Lech
5 (5/0) 28 (20/8)
71%
2 Norbert Żelasko
6 (5/1) 34 (23/11)
68%
3 Krzysztof Wodecki
5 (4/1) 30 (17/13)
57%
3 Waldemar Manyś
4 (3/1) 23 (13/10)
57%
5 Patryk Jełowicki
5 (3/2) 27 (14/13)
52%
5 Tomasz Wendicki
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
5 Marcin Saczewa
5 (3/2) 23 (12/11)
52%
5 Andrzej Pakuła
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
9 Piotr Ostrowski
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
Show more
9 Jacek Tucholski
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
9 Wojciech Tucholski
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
9 Łukasz Korsak
3 (1/2) 18 (10/8)
56%
13 Mirosław Murawski
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
13 Bartłomiej Pietraszuk
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
13 Maciej Raniszewski
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
13 Zbigniew Samsel
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
17 Tomasz Walczak
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
17 Krzysztof Kasprzak
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
17 Marek Kwiatkowski
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
17 Grzegorz Jurek
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
17 Wojciech Kalejta
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
Entry deadline Oct 18, 2020, 11:00 AM (local time)
Starts Oct 18, 2020, 10:05 AM (local time)
Format Double elimination (21 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Green Club
Contact Leszek Pieśniak (piesniak.l@orange.pl) and Grzegorz Lasota (grzegorz.lasota@o2.pl)
More info
Zapraszamy na piąty, czyli ostatni turniej z cyklu 5 turniejów eliminacyjnych do turnieju głównego, który odbędzie się w dniach 13 - 15 listopada tego roku w Łodzi. To kolejna szansa na zebranie punktów w rankingu i osiągnięcie dobrego miejsca na koniec cyklu.

W tym roku nastąpiło kilka znaczących zmian w regulaminie turnieju. Najważniejszą, jest zmiana puli nagród, która w tegorocznym finale wyniesie 16.000 zł w gotówce (15.000 dla zawodników + losowana nagroda dla klubu - organizatora eliminacji). Inne zmiany dotyczą medalistów turnieju finałowego oraz opłaty startowej w turnieju finałowym.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Mirosław Murawski
Walk Over
 
2   
Poland
Krzysztof Kasprzak
Poland
MARCIN SACZEWA
Sun 10:17  Table 1
3   
Poland
Robert Lech
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Tomasz Wendicki
 
5   
Poland
Jacek Tucholski
Walk Over
 
6   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Sun 11:26  Table 5
7   
Poland
Krzysztof Wodecki
Piotr Ostrowski
Sun 10:13  Table 2
8   
Walk Over
Poland
Grzegorz Jurek
 
9   
Poland
Tomasz Walczak
Walk Over
 
10   
Poland
Norbert Żelasko
Poland
Wojciech Tucholski
Sun 10:17  Table 3
11   
Poland
Wojciech Kalejta
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Łukasz Korsak
 
13   
Poland
Waldemar Manyś
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Andrzej Pakuła
 
15   
Poland
Marek Kwiatkowski
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 10:17  Table 4
16   
Walk Over
Poland
Maciej Raniszewski
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Mirosław Murawski
Poland
MARCIN SACZEWA
Sun 11:07  Table 1
18   
Poland
Robert Lech
Poland
Tomasz Wendicki
Sun 10:17  Table 5
19   
Poland
Jacek Tucholski
Poland
Zbigniew Samsel
Sun 10:17  Table 2
20   
Poland
Krzysztof Wodecki
Poland
Grzegorz Jurek
R1
Sun 10:34  Table 2
21   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Norbert Żelasko
Sun 11:02  Table 3
22   
Poland
Wojciech Kalejta
Poland
Łukasz Korsak
Sun 10:17  Table 7
23   
Poland
Waldemar Manyś
Poland
Andrzej Pakuła
Sun 10:46  Table 8
24   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Maciej Raniszewski
R1
Sun 10:53  Table 4

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Poland
Krzysztof Kasprzak
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
 
28   
Piotr Ostrowski
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Wojciech Tucholski
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Poland
Marek Kwiatkowski
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Poland
Krzysztof Kasprzak
Poland
Maciej Raniszewski
Sun 11:50  Table 4
34   
Walk Over
Poland
Andrzej Pakuła
 
35   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Wojciech Kalejta
Sun 12:05  Table 5
36   
Piotr Ostrowski
Poland
Tomasz Walczak
Sun 11:06 
37   
Poland
Wojciech Tucholski
Poland
Grzegorz Jurek
Sun 11:10  Table 3
38   
Walk Over
Poland
Zbigniew Samsel
 
39   
Walk Over
Poland
Tomasz Wendicki
 
40   
Poland
Marek Kwiatkowski
Poland
Mirosław Murawski
Sun 11:45  Table 15

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
MARCIN SACZEWA
Poland
Robert Lech
Sun 11:45  Table 1
42   
Poland
Jacek Tucholski
Poland
Krzysztof Wodecki
Sun 12:51  Table 8
43   
Poland
Norbert Żelasko
Poland
Łukasz Korsak
Sun 11:04  Table 7
44   
Poland
Waldemar Manyś
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 11:51  Table 8

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Maciej Raniszewski
Poland
Andrzej Pakuła
Sun 12:34  Table 4
46   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Piotr Ostrowski
Sun 11:11  Table 1
47   
Poland
Wojciech Tucholski
Poland
Zbigniew Samsel
Sun 12:51  Table 2
48   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Mirosław Murawski
Sun 12:38  Table 7

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Jacek Tucholski
Sun 13:22  Table 4
50   
Piotr Ostrowski
Poland
MARCIN SACZEWA
Sun 13:51  Table 1
51   
Poland
Wojciech Tucholski
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 13:54  Table 2
52   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Łukasz Korsak
Sun 13:18  Table 7

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Robert Lech
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 14:50  Table 2
54   
Poland
Krzysztof Wodecki
Poland
Andrzej Pakuła
R1
Sun 14:13  Table 4
55   
Poland
Norbert Żelasko
Poland
MARCIN SACZEWA
Sun 14:33  Table 1
56   
Poland
Waldemar Manyś
Poland
Tomasz Wendicki
Sun 14:13  Table 5

Semi final

Race to 4
57   
Poland
Robert Lech
Poland
Krzysztof Wodecki
Sun 15:22  Table 2
58   
Poland
Norbert Żelasko
Poland
Waldemar Manyś
Sun 15:41  Table 1

Final

Race to 4
59   
Poland
Robert Lech
Poland
Norbert Żelasko
Sun 15:54  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment