Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 27, 2020

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI AMATORÓW - TURNIEJ 4 - GREEN CLUB GDAŃSK

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Andrzej Pakuła
5 (5/0) 27 (20/7)
74%
2 Norbert Żelasko
6 (5/1) 32 (22/10)
69%
3 Waldemar Manyś
6 (4/2) 27 (18/9)
67%
3 Maciej Raniszewski
4 (3/1) 17 (13/4)
76%
5 Tomasz Walczak
3 (2/1) 19 (9/10)
47%
5 Marcin Saczewa
5 (3/2) 33 (18/15)
55%
5 Patryk Jełowicki
5 (3/2) 27 (15/12)
56%
5 Zbigniew Samsel
5 (3/2) 26 (14/12)
54%
9 Krzysztof Kasprzak
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
Show more
9 Mariusz Symonowicz
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
9 Bartłomiej Pietraszuk
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
9 Łukasz Korsak
5 (3/2) 23 (13/10)
57%
13 Piotr Ostrowski
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
13 Marek Kwiatkowski
3 (1/2) 17 (9/8)
53%
13 Mirosław Murawski
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
13 Krzysztof Wodecki
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
17 Krzysztof Leżoń
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
17 Grzegorz Jurek
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
17 Robert Lech
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
17 Dawid Marcin Całka
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
17 Wojciech Kalejta
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
17 Kamil Jasiński
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
Entry deadline Sep 27, 2020, 11:00 AM (local time)
Starts Sep 27, 2020, 10:05 AM (local time)
Format Double elimination (22 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Green Club
Contact Leszek Pieśniak (piesniak.l@orange.pl), Kamil Spicha (kamilspicha147@gmail.com) and Grzegorz Lasota (grzegorz.lasota@o2.pl)
More info
Zapraszamy na czwarty turniej z cyklu 5 turniejów eliminacyjnych do turnieju głównego, który odbędzie się w dniach 13 - 15 listopada tego roku w Łodzi. To kolejna szansa na zebranie punktów w rankingu i osiągnięcie dobrego miejsca na koniec cyklu.

W tym roku nastąpiło kilka znaczących zmian w regulaminie turnieju. Najważniejszą, jest zmiana puli nagród, która w tegorocznym finale wyniesie 16.000 zł w gotówce (15.000 dla zawodników + losowana nagroda dla klubu - organizatora eliminacji). Inne zmiany dotyczą medalistów turnieju finałowego oraz opłaty startowej w turnieju finałowym.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Grzegorz Jurek
Walk Over
 
2   
Poland
Wojciech Kalejta
Poland
Waldemar Manyś
Sun 10:19  Table 1
3   
Poland
Andrzej Pakuła
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
 
5   
Poland
Krzysztof Wodecki
Walk Over
 
6   
Poland
Marcin Saczewa
Poland
Krzysztof Leżoń
Sun 10:19  Table 2
7   
Poland
Robert Lech
Piotr Ostrowski
Sun 10:19  Table 3
8   
Walk Over
Poland
Tomasz Walczak
 
9   
Poland
Dawid Marcin Całka
Walk Over
 
10   
Poland
Norbert Żelasko
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 10:19  Table 4
11   
Poland
Kamil Jasiński
Poland
Zbigniew Samsel
Sun 10:19  Table 5
12   
Walk Over
Poland
Krzysztof Kasprzak
 
13   
Poland
Mirosław Murawski
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Mariusz Symonowicz
 
15   
Poland
Łukasz Korsak
Poland
Marek Kwiatkowski
Sun 10:22  Table 7
16   
Walk Over
Poland
Maciej Raniszewski
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Grzegorz Jurek
Poland
Waldemar Manyś
Sun 10:54 
18   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Sun 10:19  Table 6
19   
Poland
Krzysztof Wodecki
Poland
Marcin Saczewa
Sun 11:16  Table 2
20   
Poland
Robert Lech
Poland
Tomasz Walczak
Sun 11:02  Table 1
21   
Poland
Dawid Marcin Całka
Poland
Norbert Żelasko
R1
Sun 11:11  Table 3
22   
Poland
Zbigniew Samsel
R1
Poland
Krzysztof Kasprzak
Sun 10:52  Table 5
23   
Poland
Mirosław Murawski
Poland
Mariusz Symonowicz
Sun 10:28  Table 8
24   
Poland
Łukasz Korsak
Poland
Maciej Raniszewski
R1
Sun 11:18  Table 7

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Poland
Wojciech Kalejta
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Poland
Krzysztof Leżoń
 
28   
Piotr Ostrowski
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Patryk Jełowicki
 
30   
Poland
Kamil Jasiński
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Poland
Marek Kwiatkowski
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Poland
Wojciech Kalejta
Poland
Łukasz Korsak
Sun 11:49  Table 8
34   
Walk Over
Poland
Mirosław Murawski
 
35   
Poland
Krzysztof Leżoń
Poland
Krzysztof Kasprzak
Sun 11:24  Table 5
36   
Piotr Ostrowski
Poland
Dawid Marcin Całka
Sun 11:42  Table 3
37   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Robert Lech
Sun 11:59  Table 1
38   
Poland
Kamil Jasiński
Poland
Krzysztof Wodecki
Sun 12:05  Table 2
39   
Walk Over
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
 
40   
Poland
Marek Kwiatkowski
Poland
Grzegorz Jurek
Sun 11:16 

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
Waldemar Manyś
Poland
Andrzej Pakuła
Sun 10:56  Table 6
42   
Poland
Marcin Saczewa
Poland
Tomasz Walczak
Sun 12:05  Table 5
43   
Poland
Norbert Żelasko
Poland
Zbigniew Samsel
Sun 11:44  Table 6
44   
Poland
Mariusz Symonowicz
Poland
Maciej Raniszewski
Sun 11:49  Table 7

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Łukasz Korsak
Poland
Mirosław Murawski
Sun 12:25  Table 4
46   
Poland
Krzysztof Kasprzak
Piotr Ostrowski
Sun 12:39  Table 3
47   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Krzysztof Wodecki
Sun 12:45  Table 2
48   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Marek Kwiatkowski
Sun 11:17  Table 4

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Łukasz Korsak
Poland
Marcin Saczewa
Sun 13:09  Table 4
50   
Poland
Krzysztof Kasprzak
Poland
Waldemar Manyś
Sun 13:16  Table 3
51   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Mariusz Symonowicz
Sun 13:23  Table 2
52   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Zbigniew Samsel
R1
Sun 12:29  Table 6

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Marcin Saczewa
Sun 13:45  Table 4
54   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Waldemar Manyś
Sun 13:44  Table 3
55   
Poland
Norbert Żelasko
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 14:20  Table 2
56   
Poland
Maciej Raniszewski
Poland
Zbigniew Samsel
Sun 13:08  Table 1

Semi final

Race to 4
57   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Waldemar Manyś
Sun 14:59  Table 1
58   
Poland
Norbert Żelasko
Poland
Maciej Raniszewski
Sun 14:49  Table 2

Final

Race to 4
59   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Norbert Żelasko
Sun 15:31  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants