Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 4, 2021

ELIMINACJA 2 DO MISTRZOSTW POLSKI AMATORÓW

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Wojciech Głąb
6 (6/0) 29 (24/5)
83%
2 JERZY REGIELI
5 (4/1) 23 (15/8)
65%
3 Osoroo Enkhbayar
6 (4/2) 31 (17/14)
55%
3 Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Dekada Klub
5 (4/1) 26 (18/8)
69%
5 Michał Malicki
3 (2/1) 18 (10/8)
56%
5 Norbert Wojaczek
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
5 Łukasz Górecki
4 (2/2) 18 (7/11)
39%
5 Adrian Spyt
4 (2/2) 23 (9/14)
39%
9 Beata Humańska
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
Show more
9 DOMINIK REGIELI "KING"
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
9 Grzegorz Kowalczyk
5 (3/2) 23 (13/10)
57%
9 Radosław Zawadzki
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
13 Sebastian Miśniakiewicz
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
13 Sławomir Łobozek
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
13 Krzysztof Sroka
3 (1/2) 13 (4/9)
31%
13 Oskar Widacha
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
17 Dawid Sobiech
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
17 Mariusz Krawiec
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
17 Olek Balcer
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
17 Karol Bujny
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
17 Damian Adamus
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
17 Ireneusz Jabłoński
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
17 Konrad Klinowski
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
Entry deadline Jul 4, 2021, 11:00 AM (local time)
Starts Jul 4, 2021, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (23 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Dekada Klub
More info
Witajcie 🙂
Zapraszamy wszystkich amatorów do udziału w turniejach amatorskich w bilard! 🙂
Wstępne daty reszty turniejów eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Amatorów w NASZYM KLUBIE DEKADA 🔥🔥‼
Zapisy do godziny 11.00 na Cuescorze lub telefonicznie pod numerem ☎️ 502-755-574:
4.07 - niedziela - turniej 2
1.08 - niedziela - turniej 3
26.09 - niedziela - turniej 4.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Michał Malicki
Walk Over
 
2   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 11:10  Table 5
3   
Philippines
Oskar Widacha
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Adrian Spyt
 
5   
Norway
Damian Adamus
Walk Over
 
6   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Poland
Dawid Sobiech
Sun 11:08 
7   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Karol Bujny
Sun 11:11  Table 6
8   
Walk Over
Poland
JERZY REGIELI
 
9   
Poland
Krzysztof Sroka
Walk Over
 
10   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Wojciech Głąb
Sun 11:08  Table 1
11   
Poland
Radosław Zawadzki
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 11:08  Table 2
12   
Walk Over
Poland
Beata Humańska
 
13   
Poland
Łukasz Górecki
Walk Over
 
14   
Poland
Olek Balcer
R2
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Sun 11:09  Table 3
15   
Poland
Norbert Wojaczek
Poland
Konrad Klinowski
Sun 11:31 
16   
Walk Over
Poland
Ireneusz Jabłoński
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Michał Malicki
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 12:07  Table 3
18   
Philippines
Oskar Widacha
Poland
Adrian Spyt
Sun 11:09  Table 4
19   
Norway
Damian Adamus
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Sun 11:15 
20   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
JERZY REGIELI
Sun 12:11  Table 6
21   
Poland
Krzysztof Sroka
Poland
Wojciech Głąb
Sun 11:42  Table 8
22   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Beata Humańska
Sun 12:17  Table 2
23   
Poland
Łukasz Górecki
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
R1
Sun 12:07  Table 4
24   
Poland
Norbert Wojaczek
Poland
Ireneusz Jabłoński
Sun 11:31  Table 7

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Poland
Sławomir Łobozek
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Poland
Dawid Sobiech
 
28   
Poland
Karol Bujny
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
 
30   
Poland
Radosław Zawadzki
Walk Over
 
31   
Walk Over
Poland
Olek Balcer
 
32   
Poland
Konrad Klinowski
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Ireneusz Jabłoński
Sun 12:07  Table 5
34   
Walk Over
Poland
Łukasz Górecki
 
35   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Beata Humańska
Sun 12:50 
36   
Poland
Karol Bujny
Poland
Krzysztof Sroka
Sun 12:23  Table 8
37   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Mariusz Krawiec
Sun 12:42  Table 1
38   
Poland
Radosław Zawadzki
Norway
Damian Adamus
Sun 12:17 
39   
Poland
Olek Balcer
Philippines
Oskar Widacha
Sun 12:08  Table 7
40   
Poland
Konrad Klinowski
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 12:58 

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
Michał Malicki
Poland
Adrian Spyt
Sun 12:58  Table 3
42   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Poland
JERZY REGIELI
Sun 12:42 
43   
Poland
Wojciech Głąb
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 12:51  Table 2
44   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
R1
Poland
Norbert Wojaczek
Sun 12:46  Table 4

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Łukasz Górecki
Sun 12:51  Table 5
46   
Poland
Beata Humańska
Poland
Krzysztof Sroka
Sun 13:06  Table 7
47   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Radosław Zawadzki
Sun 13:22  Table 1
48   
Philippines
Oskar Widacha
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 13:00  Table 6

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Sun 13:56 
50   
Poland
Beata Humańska
Poland
Adrian Spyt
Sun 13:42  Table 7
51   
Poland
Radosław Zawadzki
Poland
Norbert Wojaczek
Sun 14:36  Table 2
52   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 13:42  Table 6

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Michał Malicki
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 14:23  Table 6
54   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Norbert Wojaczek
Sun 15:23  Table 1
55   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Łukasz Górecki
Sun 13:57  Table 3
56   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
R1
Poland
Adrian Spyt
Sun 15:23  Table 6

Semi final

Race to 4
57   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
JERZY REGIELI
R1
Sun 15:52  Table 1
58   
Poland
Wojciech Głąb
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Sun 15:56  Table 6

Final

Race to 4
59   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Wojciech Głąb
Sun 16:48  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants