Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

December 5, - December 6, 2018

EAC Winter. Dekada 14.

Add players

Please wait...
Multiball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jerzy Regieli
6 (6/0) 25 (21/4)
84%
100
2 Piotr Twerdyk
6 (5/1) 27 (21/6)
78%
87
3 Szymela Grzegorz
5 (4/1) 22 (13/9)
59%
74
3 Artur Michalik
5 (4/1) 21 (13/8)
62%
74
5 Bacławski Marek
4 (3/1) 23 (13/10)
57%
61
5 Piotr Garus
4 (3/1) 21 (13/8)
62%
61
5 Dominik Jastrząb
5 (3/2) 22 (13/9)
59%
61
5 Sambor Stachowiak
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
61
9 Humańska Beata
3 (2/1) 11 (5/6)
45%
49
Show more
9 Lipiński Marian
4 (2/2) 24 (10/14)
42%
49
9 Niedzielski Łukasz
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
49
9 Filip Kraupe
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
49
9 Andrzej Holeczek
3 (1/2) 10 (2/8)
20%
49
9 Olek Balcer
3 (2/1) 18 (9/9)
50%
49
9 Agnieszka Bronikowska
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
49
9 Paliwoda Krzysztof
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
49
17 Bujny Karol
3 (1/2) 10 (2/8)
20%
29
17 Łącka Iza
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
29
17 Łukasz Buras
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
29
17 Roman Banasik
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
29
17 Mariusz Krawiec
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
29
17 Artur Bronikowski
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
29
17 Michał Wyszatkiewicz
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
29
17 Jarosław Kanclerz
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
29
25 Kamil Kapołka
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
22
25 Rafal Stepnik
Dekada Klub
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
22
25 Maciej Ociepka
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
22
25 Igor Jagiełłowicz
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
22
25 Osoroo Enkhbayar
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
22
25 Jan Wierzchowski
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
22
Starts Dec 5, 2018, 6:30 PM (local time)
Format Double elimination (30 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings EAC Winter Dekada.
Organizer Dekada Klub
Contact Rafa Dekste (rafste77@gmail.com, 668185705)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1
Walk Over
Walk Over
    
2
Poland
Olek Balcer
Walk Over
    
3
Walk Over
Brunei
Kamil Kapołka
    
4
Niedzielski Łukasz
Walk Over
    
5
Walk Over
Poland
Bacławski Marek
    
6
Poland
Dominik Jastrząb
Walk Over
    
7
Walk Over
Poland
Sambor Stachowiak
    
8
Poland
Jerzy Regieli
Walk Over
    
9
Walk Over
Bujny Karol
    
10
Poland
Roman Banasik
Walk Over
    
11
Walk Over
Szymela Grzegorz
    
12
Poland
Łukasz Buras
Walk Over
    
13
Walk Over
Poland
Osoroo Enkhbayar
    
14
Lipiński Marian
Walk Over
    
15
Walk Over
Poland
Piotr Twerdyk
    
16
Walk Over
Walk Over
    

Winner round 1

Race to 4
17
Poland
Agnieszka Bronikowska
Walk Over
    
18
Poland
Olek Balcer
Brazil
Filip Kraupe
Wed 18:43  Table 5   
19
Poland
Artur Michalik
Brunei
Kamil Kapołka
Wed 19:11    
20
Niedzielski Łukasz
Paliwoda Krzysztof
Wed 18:40  Table 1   
21
Poland
Jarosław Kanclerz
Poland
Bacławski Marek
Wed 18:56  Table 6   
22
Poland
Dominik Jastrząb
Poland
Rafal Stepnik
Wed 18:39    
23
Poland
Igor Jagiełłowicz
Poland
Sambor Stachowiak
Wed 19:14    
24
Poland
Jerzy Regieli
Łącka Iza
Wed 19:10    
25
Poland
Piotr Garus
Bujny Karol
Wed 18:40  Table 2   
26
Poland
Roman Banasik
Australia
Maciej Ociepka
Wed 19:33    
27
Poland
Jan Wierzchowski
Szymela Grzegorz
Wed 18:39    
28
Poland
Łukasz Buras
Poland
Artur Bronikowski
Wed 18:40  Table 3   
29
Humańska Beata
Poland
Osoroo Enkhbayar
Wed 18:39    
30
Lipiński Marian
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Wed 18:41  Table 4   
31
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Piotr Twerdyk
Wed 19:21  Table 8   
32
Walk Over
Poland
Andrzej Holeczek
    

Loser round 1

Race to 4
33
Walk Over
Walk Over
    
34
Walk Over
Poland
Mariusz Krawiec
    
35
Walk Over
Poland
Michał Wyszatkiewicz
    
36
Walk Over
Poland
Osoroo Enkhbayar
    
37
Walk Over
Poland
Artur Bronikowski
    
38
Walk Over
Poland
Jan Wierzchowski
    
39
Walk Over
Australia
Maciej Ociepka
    
40
Walk Over
Bujny Karol
    
41
Walk Over
Łącka Iza
    
42
Walk Over
Poland
Igor Jagiełłowicz
    
43
Walk Over
Poland
Rafal Stepnik
    
44
Walk Over
Poland
Jarosław Kanclerz
    
45
Walk Over
Niedzielski Łukasz
    
46
Walk Over
Brunei
Kamil Kapołka
    
47
Walk Over
Brazil
Filip Kraupe
    
48
Walk Over
Walk Over
    

Winners qualification

Race to 4
49
Poland
Agnieszka Bronikowska
Poland
Olek Balcer
Wed 19:34  Table 1   
50
Poland
Artur Michalik
Paliwoda Krzysztof
Wed 19:34  Table 5   
51
Poland
Bacławski Marek
Poland
Dominik Jastrząb
Wed 19:43  Table 6   
52
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Jerzy Regieli
Wed 19:14  Table 2   
53
Poland
Piotr Garus
Poland
Roman Banasik
Wed 19:52  Table 2   
54
Szymela Grzegorz
Poland
Łukasz Buras
Wed 19:44  Table 3   
55
Humańska Beata
Lipiński Marian
Wed 20:10  Table 8   
56
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Andrzej Holeczek
Wed 20:15  Table 10   

Loser round 2

Race to 4
57
Walk Over
Poland
Mariusz Krawiec
    
58
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Poland
Osoroo Enkhbayar
Wed 20:03    
59
Poland
Artur Bronikowski
Poland
Jan Wierzchowski
Wed 19:48    
60
Australia
Maciej Ociepka
Bujny Karol
Wed 19:35    
61
Łącka Iza
Poland
Igor Jagiełłowicz
Wed 19:14    
62
Poland
Rafal Stepnik
Poland
Jarosław Kanclerz
Wed 19:52    
63
Niedzielski Łukasz
Brunei
Kamil Kapołka
Wed 19:35    
64
Brazil
Filip Kraupe
Walk Over
    

Losers qualification

Race to 4
65
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Sambor Stachowiak
Wed 20:04  Table 4   
66
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Poland
Dominik Jastrząb
Wed 20:25  Table 3   
67
Poland
Artur Bronikowski
Paliwoda Krzysztof
Wed 20:39  Table 5   
68
Bujny Karol
Poland
Agnieszka Bronikowska
Wed 20:35  Table 1   
69
Łącka Iza
Poland
Andrzej Holeczek
Wed 20:45    
70
Poland
Jarosław Kanclerz
Lipiński Marian
Wed 21:25  Table 4   
71
Niedzielski Łukasz
Poland
Łukasz Buras
Wed 20:39  Table 4   
72
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Roman Banasik
Wed 20:40  Table 2   

Last sixteen

Race to 4
73
Poland
Olek Balcer
Poland
Dominik Jastrząb
Wed 20:47  Table 6   
74
Poland
Artur Michalik
Lipiński Marian
Wed 22:05  Table 4   
75
Poland
Bacławski Marek
Brazil
Filip Kraupe
Wed 21:27  Table 5   
76
Poland
Jerzy Regieli
Poland
Agnieszka Bronikowska
Wed 21:27  Table 6   
77
Poland
Piotr Garus
Niedzielski Łukasz
Wed 21:38  Table 2   
78
Szymela Grzegorz
Poland
Andrzej Holeczek
Wed 20:46  Table 3   
79
Humańska Beata
Poland
Sambor Stachowiak
Wed 21:24  Table 1   
80
Poland
Piotr Twerdyk
Paliwoda Krzysztof
Wed 21:28  Table 8   

Quarter final

Race to 4
81
Poland
Dominik Jastrząb
Poland
Artur Michalik
Wed 22:35  Table 4   
82
Poland
Bacławski Marek
Poland
Jerzy Regieli
Wed 21:51  Table 5   
83
Poland
Piotr Garus
Szymela Grzegorz
Wed 22:27  Table 2   
84
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Piotr Twerdyk
Wed 22:00  Table 1   

Semi final

Race to 4
85
Poland
Artur Michalik
Poland
Jerzy Regieli
Wed 23:02  Table 1   
86
Szymela Grzegorz
Poland
Piotr Twerdyk
Wed 23:04  Table 2   

Final

Race to 4
87
Poland
Jerzy Regieli
Poland
Piotr Twerdyk
Wed 23:25  Table 2   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment