Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 10, 2017

Derde DistelCup 2017/2018

Straightpool

Add players

Please wait...

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Tim De Ruyter
0 250
2 William Gelens
0 180
3 Michael Sagar
0 140
4 Tom Penrose
0 120
5 Ruud Schilders
0 100
5 Michiel van Rijn
0 100
7 Gino De Ruyter
De Distel
0 80
7 Mika van Berkel
SPC Woensel
0 80
9 Perry Verheijen
0 60
Entry deadline Dec 10, 2017, 1:30 PM (local time)
Starts Dec 10, 2017, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (9 Participants)
Race to 60
Handicap No handicap
Rankings DistelCup Ranking 2017/2018
Organizer De Distel and Railbirds
Contact Gino De Ruyter
More info
Rankingtoernooi met Side-event voor de pechvogels. Voor meer informatie over de opzet:

Spelsoort: 14.1
Schema: DKO, daarna SKO

Inschrijfgeld:
Heren: €15,-
Dames en Jeugd: €7,50

Verdeling inschrijfgeld:
€10,- naar dagprijs
€5,- naar Masters

Masters:
Minimaal €1000,-
Top 16 van de ranking plaatst zich hiervoor.

Overige informatie:
Dames en jeugdspelers die in de prijzen komen, krijgen maar de helft van de prijs uitgekeerd. Het restant van de prijs wordt in de Masterspot gedaan. Als dames en Jeugdspelers mee willen doen voor de complete prijs, moeten ze zich net als de heren voor €15,- inschrijven.

Als jeugdspeler worden spelers verstaan die op 1 januari 2018 nog geen 18 zijn.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 60
1   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Perry Verheijen
Sun 13:17  Table 13
2   
Netherlands
William Gelens
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Ruud Schilders
 
4   
Netherlands
Michiel van Rijn
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 60
5   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Tom Penrose
Sun 14:17  Table 15
6   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 13:16  Table 14
7   
Christmas Island
Michael Sagar
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 13:16  Table 15
8   
Netherlands
Michiel van Rijn
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 13:16  Table 16

Loser round 1

Race to 60
9   
Netherlands
Perry Verheijen
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 14:31  Table 14
10   
Walk Over
Netherlands
Ruud Schilders
 
11   
Walk Over
Netherlands
Mika van Berkel
 
12   
Walk Over
Netherlands
Tom Penrose
 

Loser round 2

Race to 60
13   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 15:32  Table 13
14   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Tom Penrose
Sun 15:07  Table 16

Winner round 2

Race to 75
15   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
William Gelens
Sun 15:08  Table 15
16   
Christmas Island
Michael Sagar
Netherlands
Michiel van Rijn
Sun 14:31  Table 13

Loser round 3

Race to 60
17   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
William Gelens
Sun 16:41  Table 13
18   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Michiel van Rijn
Sun 16:36  Table 14

Loser round 4

Race to 75
19   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Tom Penrose
Sun 17:27  Table 16

Winners qualification

Race to 75
20   
Netherlands
Tim De Ruyter
Christmas Island
Michael Sagar
Sun 16:36  Table 16

Losers qualification

Race to 75
21   
Netherlands
William Gelens
Christmas Island
Michael Sagar
Sun 19:05  Table 16

Final

Race to 100
22   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
William Gelens
Sun 19:22  Table 16

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment