Raundi 1
Gara deri ne : 1
|
1 |
|
Jaroslav Dzickovski ir Mantas Jasiukėnas |
|
|
|
|
|
Jokūbas Bublys ir Tomas Gerulskis |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 1 |
|
2 |
|
Marius Snapkauskas ir Simonas Janulevičius |
|
|
|
|
|
Dovydas Auryla ir Dovydas Brazys |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 2 |
|
3 |
|
Egidijus Žilinskas ir Edita Šakytė |
|
|
|
|
|
Andrius Lindzius ir Tadas Motūzas |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 3 |
|
4 |
|
Paulius Teresa ir Tautvydas Betygolskis |
|
|
|
|
|
Artūras Šlekys ir Robert Mlynkovskij |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 4 |
|
5 |
|
Gytis Venckus ir Andrius Cepele |
|
|
|
|
|
Laurynas Bakas ir Mantas Dikšaitis |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 5 |
|
6 |
|
Edgaras Stauryla ir Antanas Kavaliauskas |
|
|
|
|
|
Roberta Velykienė ir Antanas Juodis |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 6 |
|
7 |
|
Robertas Rute ir Mantas Juodis |
|
|
|
|
|
Tomas Liaudinskas ir Raminta Rimkevičiūtė |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 7 |
|
8 |
|
Edgaras Bajerčius ir Dovydas Martinkus |
|
|
|
|
|
Laurynas Janulis ir Rapolas Račys |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 8 |
|
9 |
|
Edgaras Aleksa ir Aidas Stumbras |
|
|
|
|
|
Darius Kairys ir Dalius Sakalauskas |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 9 |
|
10 |
|
Lukas Pocius ir Justinas Slabada |
|
|
|
|
|
Mindaugas Banionis ir Gytis Baltrūnas |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 10 |
|
11 |
|
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
|
|
|
|
Davidas Sechniasvili ir Deimintas Valiūnas |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 12 |
|
12 |
|
Vaidas Surblys ir Irmantas Girdauskas |
|
|
|
|
|
Edvardas Vaičiulis ir Juras Aleliūnas |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 13 |
|
13 |
|
Edvinas Šukys ir Arnas Majauskas |
|
|
|
|
|
Vidmantas Steponavičius ir Kristina Mažeikienė |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 14 |
|
14 |
|
Paulius Savickas ir Vilius Buzas |
|
|
|
|
|
Arūnas Kelmickas ir Laurynas Kavaliauskas |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 15 |
|
15 |
|
Konstantin Volkov ir Edgaras Černiauskas |
|
|
|
|
|
Vadim Major ir Raimondas Kozukas |
|
Pre 18:18 |
Tavolina 16 |
|
16 |
|
Deividas Urbutis ir Tauras Steponavičius |
|
|
|
|
|
Juozas Žentelis ir Mindaugas Venckus |
|
Pre 18:26 |
Tavolina 7 |
|
Raundi i fituesit 1
Gara deri ne : 1
|
17 |
|
Jokūbas Bublys ir Tomas Gerulskis |
|
|
|
|
|
Marius Snapkauskas ir Simonas Janulevičius |
|
Pre 18:45 |
Tavolina 1 |
|
18 |
|
Andrius Lindzius ir Tadas Motūzas |
|
|
|
|
|
Paulius Teresa ir Tautvydas Betygolskis |
|
Pre 18:45 |
Tavolina 4 |
|
19 |
|
Gytis Venckus ir Andrius Cepele |
|
|
|
|
|
Roberta Velykienė ir Antanas Juodis |
|
Pre 18:44 |
Tavolina 6 |
|
20 |
|
Robertas Rute ir Mantas Juodis |
|
|
|
|
|
Laurynas Janulis ir Rapolas Račys |
|
Pre 18:39 |
Tavolina 8 |
|
21 |
|
Edgaras Aleksa ir Aidas Stumbras |
|
|
|
|
|
Mindaugas Banionis ir Gytis Baltrūnas |
|
Pre 18:52 |
Tavolina 9 |
|
22 |
|
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
|
|
|
|
Vaidas Surblys ir Irmantas Girdauskas |
|
Pre 18:59 |
Tavolina 13 |
|
23 |
|
Vidmantas Steponavičius ir Kristina Mažeikienė |
|
|
|
|
|
Arūnas Kelmickas ir Laurynas Kavaliauskas |
|
Pre 18:53 |
Tavolina 14 |
|
24 |
|
Vadim Major ir Raimondas Kozukas |
|
|
|
|
|
Juozas Žentelis ir Mindaugas Venckus |
|
Pre 19:02 |
Tavolina 16 |
|
Raundi i humbeseve 1
Gara deri ne : 1
|
25 |
|
Jaroslav Dzickovski ir Mantas Jasiukėnas |
|
|
|
|
|
Dovydas Auryla ir Dovydas Brazys |
|
Pre 18:54 |
Tavolina 1 |
|
26 |
|
Egidijus Žilinskas ir Edita Šakytė |
|
|
|
|
|
Artūras Šlekys ir Robert Mlynkovskij |
|
Pre 18:54 |
Tavolina 2 |
|
27 |
|
Laurynas Bakas ir Mantas Dikšaitis |
|
|
|
|
|
Edgaras Stauryla ir Antanas Kavaliauskas |
|
Pre 18:54 |
Tavolina 3 |
|
28 |
|
Tomas Liaudinskas ir Raminta Rimkevičiūtė |
|
|
|
|
|
Edgaras Bajerčius ir Dovydas Martinkus |
|
Pre 18:54 |
Tavolina 10 |
|
29 |
|
Darius Kairys ir Dalius Sakalauskas |
|
|
|
|
|
Lukas Pocius ir Justinas Slabada |
|
Pre 18:54 |
Tavolina 5 |
|
30 |
|
Davidas Sechniasvili ir Deimintas Valiūnas |
|
|
|
|
|
Edvardas Vaičiulis ir Juras Aleliūnas |
|
Pre 18:57 |
Tavolina 8 |
|
31 |
|
Edvinas Šukys ir Arnas Majauskas |
|
|
|
|
|
Paulius Savickas ir Vilius Buzas |
|
Pre 18:54 |
Tavolina 7 |
|
32 |
|
Konstantin Volkov ir Edgaras Černiauskas |
|
|
|
|
|
Deividas Urbutis ir Tauras Steponavičius |
|
Pre 19:05 |
Tavolina 12 |
|
Raundi i humbeseve 2
Gara deri ne : 1
|
33 |
|
Dovydas Auryla ir Dovydas Brazys |
|
|
|
|
|
Vadim Major ir Raimondas Kozukas |
|
Pre 19:53 |
Tavolina 10 |
|
34 |
|
Egidijus Žilinskas ir Edita Šakytė |
|
|
|
|
|
Arūnas Kelmickas ir Laurynas Kavaliauskas |
|
Pre 19:53 |
Tavolina 12 |
|
35 |
|
Laurynas Bakas ir Mantas Dikšaitis |
|
|
|
|
|
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
Pre 19:40 |
Tavolina 7 |
|
36 |
|
Edgaras Bajerčius ir Dovydas Martinkus |
|
|
|
|
|
Mindaugas Banionis ir Gytis Baltrūnas |
|
Pre 19:53 |
Tavolina 16 |
|
37 |
|
Darius Kairys ir Dalius Sakalauskas |
|
|
|
|
|
Laurynas Janulis ir Rapolas Račys |
|
Pre 19:35 |
Tavolina 16 |
|
38 |
|
Davidas Sechniasvili ir Deimintas Valiūnas |
|
|
|
|
|
Gytis Venckus ir Andrius Cepele |
|
Pre 19:39 |
Tavolina 8 |
|
39 |
|
Edvinas Šukys ir Arnas Majauskas |
|
|
|
|
|
Paulius Teresa ir Tautvydas Betygolskis |
|
Pre 19:43 |
Tavolina 15 |
|
40 |
|
Konstantin Volkov ir Edgaras Černiauskas |
|
|
|
|
|
Marius Snapkauskas ir Simonas Janulevičius |
|
Pre 19:55 |
Tavolina 15 |
|
Kualifikimet e fitueseve
Gara deri ne : 1
|
41 |
|
Jokūbas Bublys ir Tomas Gerulskis |
|
|
|
|
|
Andrius Lindzius ir Tadas Motūzas |
|
Pre 19:36 |
Tavolina 13 |
|
42 |
|
Roberta Velykienė ir Antanas Juodis |
|
|
|
|
|
Robertas Rute ir Mantas Juodis |
|
Pre 19:11 |
Tavolina 14 |
|
43 |
|
Edgaras Aleksa ir Aidas Stumbras |
|
|
|
|
|
Vaidas Surblys ir Irmantas Girdauskas |
|
Pre 19:50 |
Tavolina 9 |
|
44 |
|
Vidmantas Steponavičius ir Kristina Mažeikienė |
|
|
|
|
|
Juozas Žentelis ir Mindaugas Venckus |
|
Pre 19:50 |
Tavolina 14 |
|
Raundi i humbeseve 3
Gara deri ne : 1
|
45 |
|
Vadim Major ir Raimondas Kozukas |
|
|
|
|
|
Egidijus Žilinskas ir Edita Šakytė |
|
Pre 20:29 |
Tavolina 10 |
|
46 |
|
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
|
|
|
|
Mindaugas Banionis ir Gytis Baltrūnas |
|
Pre 21:02 |
Tavolina 16 |
|
47 |
|
Darius Kairys ir Dalius Sakalauskas |
|
|
|
|
|
Davidas Sechniasvili ir Deimintas Valiūnas |
|
Pre 20:19 |
Tavolina 8 |
|
48 |
|
Edvinas Šukys ir Arnas Majauskas |
|
|
|
|
|
Marius Snapkauskas ir Simonas Janulevičius |
|
Pre 20:26 |
Tavolina 15 |
|
Kualifikimi i humbesave
Gara deri ne : 1
|
49 |
|
Egidijus Žilinskas ir Edita Šakytė |
|
|
|
|
|
Roberta Velykienė ir Antanas Juodis |
|
Pre 20:49 |
Tavolina 10 |
|
50 |
|
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
|
|
|
|
Jokūbas Bublys ir Tomas Gerulskis |
|
Pre 21:20 |
Tavolina 16 |
|
51 |
|
Davidas Sechniasvili ir Deimintas Valiūnas |
|
|
|
|
|
Vidmantas Steponavičius ir Kristina Mažeikienė |
|
Pre 20:39 |
Tavolina 8 |
|
52 |
|
Marius Snapkauskas ir Simonas Janulevičius |
|
|
|
|
|
Edgaras Aleksa ir Aidas Stumbras |
|
Pre 20:48 |
Tavolina 15 |
|
Qerek finalet
Gara deri ne : 1
|
53 |
|
Andrius Lindzius ir Tadas Motūzas |
|
|
|
|
|
Vidmantas Steponavičius ir Kristina Mažeikienė |
|
Pre 21:22 |
Tavolina 10 |
|
54 |
|
Robertas Rute ir Mantas Juodis |
|
|
|
|
|
Marius Snapkauskas ir Simonas Janulevičius |
|
Pre 21:22 |
Tavolina 9 |
|
55 |
|
Vaidas Surblys ir Irmantas Girdauskas |
|
|
|
|
|
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
Pre 21:48 |
Tavolina 16 |
|
56 |
|
Juozas Žentelis ir Mindaugas Venckus |
|
|
|
|
|
Egidijus Žilinskas ir Edita Šakytė |
|
Pre 21:22 |
Tavolina 8 |
|
Gjysem finalet
Gara deri ne : 1
|
57 |
|
Andrius Lindzius ir Tadas Motūzas |
|
|
|
|
|
Robertas Rute ir Mantas Juodis |
|
Pre 21:47 |
Tavolina 9 |
|
58 |
|
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
|
|
|
|
Egidijus Žilinskas ir Edita Šakytė |
|
Pre 22:08 |
Tavolina 9 |
|
|
59 |
|
Robertas Rute ir Mantas Juodis |
|
|
|
|
|
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
|
|
|
Komentet