Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 14, 2019

Crown Hunter Series 2019 #9

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ronald van Adrichem
8 (7/1) 33 (25/8)
76%
50
2 Jelle Kijlstra
8 (7/1) 33 (25/8)
76%
35
3 Navin Ramkhelawan
7 (6/1) 30 (19/11)
63%
25
3 Rodrigo Matias
7 (5/2) 28 (17/11)
61%
25
5 Hugo Leung
Thurston Rotterdam
6 (5/1) 23 (16/7)
70%
20
5 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
20
5 Ramin Ismayilov
5 (4/1) 18 (11/7)
61%
20
5 Andrej Karamesic
6 (4/2) 23 (13/10)
57%
20
9 Hoa Nguyen
5 (3/2) 17 (12/5)
71%
15
Show more
9 Mario Martokarijo
5 (3/2) 15 (8/7)
53%
15
9 Ray Zwaan
5 (3/2) 17 (8/9)
47%
15
9 Sigfried Janga
5 (3/2) 16 (9/7)
56%
15
9 Zumfer Benquku
5 (3/2) 17 (11/6)
65%
15
9 Satoru Sakai
5 (3/2) 15 (8/7)
53%
15
9 E a Costa
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
15
9 Stephen Reiziger
5 (3/2) 16 (9/7)
56%
15
17 Patrick Lie-kiauw
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Theo Schutte
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
10
17 Jiwan Chaturi
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Tim Craven
4 (2/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Alvin Stevens
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Alastair Greene
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 dennis andrade
4 (3/1) 12 (7/5)
58%
10
17 Jeffrey Johannis
4 (2/2) 12 (4/8)
33%
10
25 Bob Worku
4 (1/3) 12 (5/7)
42%
5
25 Richard Kema
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
5
25 Richard van Giesen
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
4 (1/3) 12 (5/7)
42%
5
25 Mario Pušić
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
5
25 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
5
25 Alex Van galen
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Richard Gilmer
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
5
33 Naomi Hagenaars
4 (0/4) 12 (0/12)
0%
5
33 Jum Zwijnenburg
4 (0/4) 12 (3/9)
25%
5
33 Frans van Tatenhove
Hague 5
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
5
33 Roy Al Ayoubi
4 (0/4) 12 (2/10)
17%
5
33 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
4 (0/4) 12 (3/9)
25%
5
33 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
5
33 Harry Strörmann
4 (0/4) 12 (2/10)
17%
5
Starts Jul 14, 2019, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (39 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Crown Hunter Series 2019 Ranking
Organizer Pool and Billiards Delft
More info
UPDATE 28-06: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Laat een CueScore-comment achter als je op de reservelijst wilt.

RESERVELIJST:
1. Dirk-Jan van den Boogaart
2. Dennis Nascimento
3. ...

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem, spelers onder 16 jaar worden verdeeld over de poules.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 40%, #2: 25%, #3: 12,5%) en de winnaar van de SKO-B-ronde (10%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (13e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Crown-Hunter-Series-2019-286704718682992/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Andrej Karamesic 4 3 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 3
2 Stephen Reiziger 4 3 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 3
3 Theo Schutte 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
4 Mario Pušić 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
5 Naomi Hagenaars 4 0 0 4 0 12 -12 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ramin Ismayilov 3 3 0 0 7 2 5 0 0 0 0.778 3
2 Aidan Mauricio 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Alastair Greene 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 Richard Kema 3 0 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ronald van Adrichem 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
2 Hoa Nguyen 4 3 0 1 10 2 8 0 0 0 0.833 3
3 Tim Craven 4 2 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 2
4 Richard van Giesen 4 1 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
5 Frans van Tatenhove 4 1 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rodrigo Matias 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
2 Satoru Sakai 4 3 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 3
3 Jeffrey Johannis 4 2 0 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 2
4 Wim Terlingen 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
5 Roy Al Ayoubi 4 0 0 4 2 10 -8 0 0 0 0.167 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jelle Kijlstra 4 4 0 0 12 0 12 0 0 0 1 4
2 E a Costa 4 3 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 3
3 Patrick Lie-kiauw 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Richard Gilmer 4 1 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
5 Harry Strörmann 4 0 0 4 2 10 -8 0 0 0 0.167 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Navin Ramkhelawan 4 4 0 0 10 2 8 0 0 0 0.833 4
2 Mario Martokarijo 4 3 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 3
3 Alvin Stevens 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Laurenze Meskers 4 1 0 3 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
5 Michael Da Costa Goncalo 4 0 0 4 1 11 -10 0 0 0 0.083 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zumfer Benquku 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
2 Sigfried Janga 4 3 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 3
3 dennis andrade 4 3 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 3
4 Alex Van galen 4 1 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
5 Scott Laurens 4 0 0 4 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hugo Leung 4 4 0 0 10 2 8 0 0 0 0.833 4
2 Ray Zwaan 4 3 0 1 6 6 0 0 0 0 0.5 3
3 Jiwan Chaturi 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Bob Worku 4 1 0 3 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
5 Jum Zwijnenburg 4 0 0 4 3 9 -6 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Naomi Hagenaars
Sun 12:36  Table 7
2-A   
Netherlands
Stephen Reiziger
Croatia
Mario Pušić
Sun 12:36  Table 8
3-B   
Ireland
Alastair Greene
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 12:36  Table 9
4-B   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 12:36  Table 10
5-C   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Tim Craven
Sun 12:36  Table 11
6-C   
Netherlands
Richard Van Giesen
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 12:37  Table 15
7-D   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 12:37  Table 16
8-D   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 12:37  Table 17
9-E   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Portugal
Alex Costa
Sun 12:37  Table 18
10-E   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Ireland
Richard Gilmer
Sun 12:56  Table 15
11-F   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:57  Table 18
12-F   
Netherlands
Laurenze Meskers
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 12:58  Table 17
13-G   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Scott Laurens
Sun 13:01  Table 11
14-G   
Netherlands
Sigfried Janga
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 13:03  Table 8
15-H   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 13:04  Table 10
16-H   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Hugo Leung
Sun 13:05  Table 16

Round 2

Race to 2
17-A   
Netherlands
Naomi Hagenaars
Croatia
Mario Pušić
Sun 13:34  Table 10
18-A   
Netherlands
Theo Schutte
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 13:21  Table 9
19-B   
Ireland
Alastair Greene
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 13:35  Table 15
20-B   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Richard Kema
Sun 13:40  Table 16
21-C   
Netherlands
Tim Craven
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 13:07  Table 7
22-C   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 13:14  Table 15
23-D   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 13:49  Table 9
24-D   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:27  Table 8
25-E   
Portugal
Alex Costa
Ireland
Richard Gilmer
Sun 13:54  Table 17
26-E   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 13:30  Table 17
27-F   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:58  Table 8
28-F   
Netherlands
Mario Martokarijo
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:42  Table 7
29-G   
Netherlands
Scott Laurens
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:04  Table 16
30-G   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
dennis andrade
Sun 13:43  Table 11
31-H   
Netherlands
Ray Zwaan
Netherlands
Hugo Leung
Sun 14:06  Table 15
32-H   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Bob Worku
Sun 13:39  Table 18

Round 3

Race to 2
33-A   
Croatia
Mario Pušić
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 15:05  Table 7
34-A   
Netherlands
Naomi Hagenaars
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 14:53  Table 8
35-B   
Ireland
Alastair Greene
Netherlands
Richard Kema
Sun 14:52  Table 10
36-B   
Netherlands
Aidan Mauricio
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 15:02  Table 16
37-C   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:09  Table 15
38-C   
Netherlands
Tim Craven
Netherlands
Richard Van Giesen
Sun 15:05  Table 11
39-D   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:10  Table 17
40-D   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 15:11  Table 9
41-E   
Ireland
Richard Gilmer
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 15:14  Table 18
42-E   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 15:20  Table 10
43-F   
Indonesia
Alvin Stevens
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 15:23  Table 8
44-F   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 15:25  Table 16
45-G   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
dennis andrade
Sun 15:30  Table 17
46-G   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:31  Table 11
47-H   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Bob Worku
Sun 15:35  Table 9
48-H   
Netherlands
Ray Zwaan
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 15:36  Table 15

Round 4

Race to 2
49-A   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 14:11  Table 10
50-A   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:23  Table 11
51-C   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Richard Van Giesen
Sun 14:10  Table 7
52-C   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Frans van Tatenhove
Sun 14:13  Table 18
53-D   
Netherlands
Wim Terlingen
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 14:16  Table 9
54-D   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 14:28  Table 16
55-E   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 14:19  Table 17
56-E   
Ireland
Richard Gilmer
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 14:30  Table 8
57-F   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 14:33  Table 7
58-F   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:44  Table 9
59-G   
Netherlands
dennis andrade
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:43  Table 17
60-G   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Alex Van galen
Sun 14:45  Table 18
61-H   
Netherlands
Bob Worku
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 14:25  Table 15
62-H   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 14:49  Table 15

Round 5

Race to 2
63-A   
Netherlands
Stephen Reiziger
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:50  Table 17
64-A   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Naomi Hagenaars
Sun 15:44  Table 18
65-C   
Netherlands
Richard Van Giesen
Netherlands
Frans van Tatenhove
Sun 15:39  Table 7
66-C   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Tim Craven
Sun 15:45  Table 10
67-D   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 15:45  Table 16
68-D   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 15:57  Table 8
69-E   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 15:58  Table 7
70-E   
Netherlands
Harry Strörmann
Portugal
Alex Costa
Sun 16:04  Table 9
71-F   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:05  Table 18
72-F   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 16:08  Table 15
73-G   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Alex Van galen
Sun 16:12  Table 10
74-G   
Netherlands
dennis andrade
Netherlands
Scott Laurens
Sun 16:13  Table 16
75-H   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 16:10  Table 11
76-H   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 16:19  Table 8

Last sixteen

Race to 3
77   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 17:03  Table 7
78   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:03  Table 8
79   
Mexico
Rodrigo Matias
Portugal
Alex Costa
Sun 17:03  Table 9
80   
Netherlands
Aidan Mauricio
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 17:37  Table 7
81   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 17:40  Table 9
82   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 17:39  Table 11
83   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 17:04  Table 10
84   
Netherlands
Stephen Reiziger
Netherlands
Hugo Leung
Sun 17:04  Table 11

Quarter final

Race to 4
85   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 17:59  Table 8
86   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 18:33  Table 7
87   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 18:24  Table 9
88   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Hugo Leung
Sun 18:19  Table 10

Semi final

Race to 4
89   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 19:15  Table 7
90   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 19:28  Table 8

Final

Race to 5
91   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 20:19  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment