Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 27, 2019

Crown Hunter Series 2019 #16

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mervin Saib
7 (7/0) 36 (28/8)
78%
50
2 Stein Posthuma
7 (6/1) 40 (26/14)
65%
35
3 Peter Knuever
6 (5/1) 27 (19/8)
70%
25
3 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
6 (5/1) 37 (23/14)
62%
25
5 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
6 (4/2) 30 (16/14)
53%
20
5 Mario Martokarijo
5 (3/2) 28 (16/12)
57%
20
5 Anh Thien Bui
5 (3/2) 27 (13/14)
48%
20
5 Lynn Pijpers
5 (4/1) 27 (16/11)
59%
20
9 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (3/1) 22 (13/9)
59%
15
Show more
9 Patrick Lie-kiauw
5 (3/2) 23 (14/9)
61%
15
9 Rick Telehala
5 (3/2) 23 (11/12)
48%
15
9 Satoru Sakai
5 (2/3) 23 (11/12)
48%
15
9 Phil Mirontoneng
4 (2/2) 21 (12/9)
57%
15
9 Sohrab Atmar
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
15
17 Adam Kiernicki
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 Theo Schutte
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Sigfried Janga
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
10
17 Jeroen van Uffelen
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
10
17 Harry Strörmann
4 (2/2) 16 (6/10)
38%
10
17 Yvo Tieleman
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Jochem Blonk
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
24 Alvin Stevens
3 (0/3) 13 (4/9)
31%
5
24 Zumfer Benquku
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
5
24 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
4 (1/3) 16 (7/9)
44%
5
24 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
5
24 E a Costa
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
5
24 Bart van den Berg
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
24 Jeffrey Johannis
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
5
31 Joost Vollebregt
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
31 Alex Van galen
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
5
31 René Roelofs
4 (1/3) 15 (6/9)
40%
5
Entry deadline Oct 27, 2019, 10:00 AM (local time)
Starts Oct 27, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (31 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Crown Hunter Series 2019 Ranking and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
More info
UPDATE 26-10: Nog spots beschikbaar!

UPDATE 22-08: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Laat een CueScore-comment achter als je op de reservelijst wilt.

RESERVELIJST:
1. ...
2. ...

----

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem, spelers onder 16 jaar worden verdeeld over de poules.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 37,5%, #2: 22,5%, #3: 14%) en de finalisten van de SKO-B-ronde (#1: 8%, #2: 4%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
* 8 en 29 september (9/10-ball),
* 13 [S] en 27 oktober (8/9-ball),
* 17 en 24 november (10/8-ball),
* 8 [S] en 22 december (9/10-ball)
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (13e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Crown-Hunter-Series-2019-286704718682992/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Knuever 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Patrick Lie-kiauw 4 3 0 1 10 4 6 0 0 0 0.714 3
3 Sigfried Janga 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 Michael Da Costa Goncalo 4 1 0 3 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
5 Alex Van galen 4 0 0 4 1 12 -11 0 0 0 0.077 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Lynn Pijpers 3 3 0 0 9 2 7 0 0 0 0.818 3
2 Anh Thien Bui 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 2
3 Theo Schutte 3 1 0 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
4 Alvin Stevens 3 0 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stein Posthuma 3 3 0 0 9 2 7 0 0 0 0.818 3
2 Mario Martokarijo 3 2 0 1 7 6 1 0 0 0 0.538 2
3 Yvo Tieleman 3 1 0 2 6 7 -1 0 0 0 0.462 1
4 Jeffrey Johannis 3 0 0 3 2 9 -7 0 0 0 0.182 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rick Telehala 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
2 Peter Bron 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
3 Jeroen van Uffelen 4 2 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 2
4 Wim Terlingen 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
5 Joost Vollebregt 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Awin Sewgobind 3 3 0 0 9 4 5 0 0 0 0.692 3
2 Phil Mirontoneng 3 2 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 2
3 Jochem Blonk 3 1 0 2 5 8 -3 0 0 0 0.385 1
4 Bart van den Berg 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Niels van Adrichem 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Sohrab Atmar 3 2 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 2
3 Adam Kiernicki 3 1 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 1
4 E a Costa 3 0 0 3 1 9 -8 0 0 0 0.1 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mervin Saib 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Satoru Sakai 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
3 Harry Strörmann 4 2 0 2 6 10 -4 0 0 0 0.375 2
4 Zumfer Benquku 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
5 René Roelofs 4 1 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Alex Van galen
Sun 12:24  Table 8
2-A   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 12:24  Table 9
3-B   
Vietnam
Anh Thien Bui
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 12:24  Table 17
4-B   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Theo Schutte
Sun 12:24  Table 10
5-C   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 12:24  Table 11
6-C   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 12:24  Table 7
7-D   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Joost Vollebregt
Sun 12:24  Table 15
8-D   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Rick Telehala
Sun 12:24  Table 16
9-E   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Jochem Blonk
Sun 12:24  Table 18
10-E   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 12:47  Table 8
11-F   
Netherlands
Sohrab Atmar
Portugal
Alex Costa
Sun 12:52  Table 10
12-F   
Netherlands
Niels van Adrichem
Poland
Adam Kiernicki
Sun 12:54  Table 16
13-G   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Mervin Saib
Sun 12:53  Table 9
14-G   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 12:58  Table 11

Round 2

Race to 3
15-A   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:25  Table 16
16-A   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 13:53  Table 7
17-B   
Vietnam
Anh Thien Bui
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:24  Table 17
18-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 13:22  Table 10
19-C   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:24  Table 16
20-C   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 13:25  Table 18
21-D   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Rick Telehala
Sun 13:42  Table 10
22-D   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Peter Bron
Sun 13:39  Table 11
23-E   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 13:44  Table 17
24-E   
Netherlands
Jochem Blonk
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 13:29  Table 8
25-F   
Netherlands
Sohrab Atmar
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:42  Table 15
26-F   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 13:40  Table 7
27-G   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 14:02  Table 9
28-G   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
René Roelofs
Sun 14:02  Table 18

Round 3

Race to 3
29-A   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 14:29  Table 9
30-A   
Netherlands
Alex Van galen
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 14:31  Table 10
31-B   
Vietnam
Anh Thien Bui
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 14:12  Table 7
32-B   
Netherlands
Theo Schutte
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:18  Table 16
33-C   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 14:13  Table 11
34-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 14:13  Table 15
35-D   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Peter Bron
Sun 14:47  Table 9
36-D   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:42  Table 7
37-E   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 14:35  Table 8
38-E   
Netherlands
Bart van den Berg
Netherlands
Jochem Blonk
Sun 14:33  Table 17
39-F   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:15  Table 17
40-F   
Poland
Adam Kiernicki
Portugal
Alex Costa
Sun 14:33  Table 18
41-G   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
René Roelofs
Sun 14:36  Table 11
42-G   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 14:44  Table 15

Round 4

Race to 3
43-A   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:00  Table 17
44-A   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Peter Knuever
Sun 13:08  Table 15
45-D   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:16  Table 11
46-D   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 13:11  Table 7
47-G   
Netherlands
René Roelofs
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 13:11  Table 8
48-G   
Netherlands
Harry Strörmann
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 13:15  Table 9

Round 5

Race to 3
49-A   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Peter Knuever
Sun 14:10  Table 10
50-A   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Alex Van galen
Sun 14:51  Table 10
51-D   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:00  Table 7
52-D   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Joost Vollebregt
Sun 14:09  Table 8
53-G   
Netherlands
Satoru Sakai
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:08  Table 15
54-G   
Netherlands
René Roelofs
Netherlands
Mervin Saib
Sun 15:11  Table 9

Last sixteen

Race to 5
55   
Netherlands
Peter Knuever
Walk Over
 
56   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 16:22  Table 7
57   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 15:38  Table 10
58   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 15:38  Table 9
59   
Netherlands
Mervin Saib
Walk Over
 
60   
Vietnam
Anh Thien Bui
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 15:38  Table 8
61   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:38  Table 11
62   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 15:38  Table 7

Quarter final

Race to 5
63   
Netherlands
Peter Knuever
R1
Netherlands
Peter Bron
Sun 17:30  Table 7
64   
Netherlands
Stein Posthuma
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 16:49  Table 10
65   
Netherlands
Mervin Saib
Vietnam
Anh Thien Bui
Sun 16:41  Table 9
66   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 16:43  Table 8

Semi final

Race to 5
67   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 17:47  Table 7
68   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 18:25  Table 8

Final

Race to 6
69   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Mervin Saib
Sun 18:44  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment