Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 13, 2019

Crown Hunter Series 2019 #15 (SUPER-SUNDAY)

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jelle Kijlstra
8 (7/1) 38 (27/11)
71%
250
2 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
8 (7/1) 41 (28/13)
68%
180
3 Patrick Lie-kiauw
7 (5/2) 36 (20/16)
56%
140
3 Ronald van Adrichem
7 (4/3) 33 (19/14)
58%
140
5 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
6 (4/2) 27 (16/11)
59%
100
5 Mervin Saib
6 (5/1) 26 (19/7)
73%
100
5 Mario Martokarijo
6 (4/2) 29 (17/12)
59%
100
5 Tim Jonkman
6 (4/2) 26 (14/12)
54%
100
9 Jok Tang
5 (3/2) 17 (10/7)
59%
60
Show more
9 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
5 (2/3) 20 (10/10)
50%
60
9 H.F. Chen
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
60
9 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 21 (13/8)
62%
60
9 Anh Thien Bui
5 (3/2) 19 (12/7)
63%
60
9 Patrick de Vries
5 (3/2) 21 (10/11)
48%
60
9 Rodrigo Matias
5 (3/2) 23 (12/11)
52%
60
9 Lennert Duyn
5 (3/2) 19 (11/8)
58%
60
17 Eelco van der Heijde
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
50
17 Sander Tetelepta
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
50
17 Sigfried Janga
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
50
17 Satoru Sakai
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
50
17 Jeroen van Uffelen
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
50
17 Harry Strörmann
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
50
17 Alastair Greene
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
50
17 Dennis Andrade
4 (3/1) 14 (9/5)
64%
50
25 Anna Huang
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
40
25 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
40
25 Ramin Ismayilov
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
40
25 Alvin Stevens
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
40
25 Zumfer Benquku
4 (1/3) 17 (7/10)
41%
40
25 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
40
25 Jayden Sewgobind
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
40
25 Jeffrey Johannis
4 (1/3) 16 (7/9)
44%
40
33 Theo Schutte
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
30
33 Ritesh Badal
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
30
33 Frans van Tatenhove
Hague 5
4 (1/3) 13 (3/10)
23%
30
33 Robin Vismara
4 (0/4) 12 (0/12)
0%
30
33 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
30
33 Mario Pušić
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
30
33 Alex Van galen
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
30
33 E a Costa
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
30
Entry deadline Oct 13, 2019, 12:15 PM (local time)
Starts Oct 13, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (40 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Crown Hunter Series 2019 Ranking and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
More info
UPDATE 22-08: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Laat een CueScore-comment achter als je op de reservelijst wilt.

RESERVELIJST:
1. ...
2. ...

----

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem, spelers onder 16 jaar worden verdeeld over de poules.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 37,5%, #2: 22,5%, #3: 14%) en de finalisten van de SKO-B-ronde (#1: 8%, #2: 4%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
* 8 en 29 september (9/10-ball),
* 13 [S] en 27 oktober (8/9-ball),
* 17 en 24 november (10/8-ball),
* 8 [S] en 22 december (9/10-ball)
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (13e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Crown-Hunter-Series-2019-286704718682992/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Anh Thien Bui 4 3 0 1 10 3 7 0 0 0 0.769 3
2 Jok Tang 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
3 Dennis Andrade 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
4 Jayden Sewgobind 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
5 Alex Van galen 4 0 0 4 1 12 -11 0 0 0 0.077 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Lie-kiauw 4 3 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 3
2 Ronald van Adrichem 4 2 0 2 9 7 2 0 0 0 0.563 2
3 Sigfried Janga 4 2 0 2 7 6 1 0 0 0 0.538 2
4 Anna Huang 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
5 Theo Schutte 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Lennert Duyn 4 3 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 3
2 Awin Sewgobind 4 2 0 2 7 6 1 0 0 0 0.538 2
3 Satoru Sakai 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
4 Aidan Mauricio 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
5 Frans van Tatenhove 4 1 0 3 3 10 -7 0 0 0 0.231 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Bron 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
2 Patrick de Vries 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
3 Jeroen van Uffelen 4 2 0 2 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
4 Jeffrey Johannis 4 1 0 3 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
5 E a Costa 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mervin Saib 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 H.F. Chen 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 Sander Tetelepta 4 2 0 2 10 8 2 0 0 0 0.556 2
4 Wim Terlingen 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
5 Robin Vismara 4 0 0 4 0 12 -12 0 0 0 0 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Martokarijo 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
2 Jelle Kijlstra 4 3 0 1 10 4 6 1 0 0 0.714 3
3 Eelco van der Heijde 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
4 Ramin Ismayilov 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
5 Ritesh Badal 4 0 0 4 1 12 -11 0 0 0 0.077 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rodrigo Matias 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
2 Niels van Adrichem 4 3 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 3
3 Alastair Greene 4 2 0 2 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
4 Zumfer Benquku 4 1 0 3 7 10 -3 0 0 0 0.412 1
5 Mario Pušić 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pascal Meulenhoff 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Tim Jonkman 4 3 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 3
3 Harry Strörmann 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
4 Alvin Stevens 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
5 Michael Da Costa Goncalo 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Alex Van galen
Sun 12:22  Table 8
2-A   
Netherlands
Jayden Sewgobind
Vietnam
Anh Thien Bui
Sun 12:22  Table 9
3-B   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Theo Schutte
Sun 12:22  Table 10
4-B   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 12:19  Table 7
5-C   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 12:22  Table 11
6-C   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 12:51  Table 9
7-D   
Portugal
Alex Costa
Singapore
Patrick de Vries
Sun 12:22  Table 16
8-D   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Peter Bron
Sun 12:22  Table 17
9-E   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Mervin Saib
Sun 12:22  Table 18
10-E   
Italy
Robin Vismara
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 12:26  Table 15
11-F   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Eelco van der Heijde
Sun 12:51  Table 10
12-F   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 12:53  Table 18
13-G   
Netherlands
Niels van Adrichem
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 12:54  Table 11
14-G   
Mexico
Rodrigo Matias
Croatia
Mario Pušić
Sun 12:58  Table 17
15-H   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 12:59  Table 15
16-H   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:00  Table 8

Round 2

Race to 3
17-A   
Netherlands
Alex Van galen
Vietnam
Anh Thien Bui
Sun 13:29  Table 17
18-A   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 13:08  Table 7
19-B   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 13:37  Table 16
20-B   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 13:13  Table 16
21-C   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 13:39  Table 7
22-C   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 13:22  Table 18
23-D   
Singapore
Patrick de Vries
Netherlands
Peter Bron
Sun 13:58  Table 17
24-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 13:23  Table 9
25-E   
Netherlands
Mervin Saib
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 13:45  Table 18
26-E   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
H.F. Chen
Sun 13:24  Table 11
27-F   
Netherlands
Eelco van der Heijde
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 13:56  Table 11
28-F   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:01  Table 10
29-G   
Kosovo
Zumfer Benquku
Croatia
Mario Pušić
Sun 14:01  Table 9
30-G   
Netherlands
Niels van Adrichem
Ireland
Alastair Greene
Sun 13:27  Table 8
31-H   
Netherlands
Tim Jonkman
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 14:02  Table 8
32-H   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 13:33  Table 15

Round 3

Race to 3
33-A   
Vietnam
Anh Thien Bui
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 14:03  Table 16
34-A   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Jayden Sewgobind
Sun 14:08  Table 10
35-B   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 14:12  Table 7
36-B   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Anna Huang
Sun 14:15  Table 15
37-C   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 14:16  Table 8
38-C   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:17  Table 18
39-D   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:31  Table 17
40-D   
Singapore
Patrick de Vries
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 14:39  Table 11
41-E   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
H.F. Chen
Sun 14:42  Table 8
42-E   
Netherlands
Mervin Saib
Italy
Robin Vismara
Sun 14:43  Table 16
43-F   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:46  Table 15
44-F   
Netherlands
Eelco van der Heijde
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 14:51  Table 9
45-G   
Croatia
Mario Pušić
Ireland
Alastair Greene
Sun 14:52  Table 18
46-G   
Kosovo
Zumfer Benquku
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 15:05  Table 10
47-H   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 15:06  Table 16
48-H   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 14:59  Table 7

Round 4

Race to 3
49-A   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Jayden Sewgobind
Sun 15:16  Table 9
50-A   
Vietnam
Anh Thien Bui
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:26  Table 15
51-B   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Anna Huang
Sun 15:16  Table 18
52-B   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:18  Table 7
53-C   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:26  Table 17
54-C   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Frans van Tatenhove
Sun 15:28  Table 8
55-D   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 15:43  Table 16
56-D   
Netherlands
Peter Bron
Portugal
Alex Costa
Sun 15:29  Table 11
57-E   
Netherlands
H.F. Chen
Italy
Robin Vismara
Sun 15:51  Table 18
58-E   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:51  Table 8
59-F   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jelle Kijlstra
R1
Sun 16:12  Table 7
60-F   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 15:56  Table 15
61-G   
Ireland
Alastair Greene
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 15:59  Table 10
62-G   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 15:59  Table 11
63-H   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 15:55  Table 9
64-H   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:56  Table 17

Round 5

Race to 3
65-A   
Netherlands
Jayden Sewgobind
Netherlands
Jok Tang
Sun 16:06  Table 18
66-A   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Alex Van galen
Sun 16:31  Table 16
67-B   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 16:31  Table 11
68-B   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Theo Schutte
Sun 16:31  Table 10
69-C   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Frans van Tatenhove
Sun 16:35  Table 7
70-C   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 16:35  Table 9
71-D   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Portugal
Alex Costa
Sun 16:35  Table 17
72-D   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Singapore
Patrick de Vries
Sun 16:35  Table 18
73-E   
Italy
Robin Vismara
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 16:37  Table 8
74-E   
Netherlands
H.F. Chen
Netherlands
Mervin Saib
Sun 16:52  Table 15
75-F   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 17:04  Table 16
76-F   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Eelco van der Heijde
Sun 17:04  Table 17
77-G   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 17:07  Table 8
78-G   
Ireland
Alastair Greene
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 17:09  Table 10
79-H   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 17:10  Table 11
80-H   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 17:16  Table 18

Last sixteen

Race to 4
81   
Vietnam
Anh Thien Bui
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 17:56  Table 11
82   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 17:59  Table 9
83   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
H.F. Chen
Sun 17:32  Table 7
84   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 17:49  Table 8
85   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 18:24  Table 9
86   
Singapore
Patrick de Vries
Netherlands
Mervin Saib
Sun 17:49  Table 9
87   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:27  Table 7
88   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 18:03  Table 10

Quarter final

Race to 4
89   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 19:01  Table 11
90   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 18:33  Table 8
91   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Mervin Saib
Sun 19:10  Table 9
92   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 19:45  Table 8

Semi final

Race to 4
93   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 19:46  Table 7
94   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 20:58  Table 7

Final

Race to 5
95   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 21:54 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment