Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 29, 2019

Crown Hunter Series 2019 #14

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Adam Kiernicki
8 (7/1) 42 (28/14)
67%
50
2 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
8 (5/3) 40 (20/20)
50%
35
3 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
7 (4/3) 38 (20/18)
53%
25
3 Hassan Osman
7 (6/1) 33 (24/9)
73%
25
5 Navin Ramkhelawan
6 (5/1) 29 (18/11)
62%
20
5 Rogier Werle
6 (5/1) 26 (17/9)
65%
20
5 Fauzi Halaby
6 (4/2) 27 (17/10)
63%
20
5 Muhsin Yagli
6 (4/2) 24 (14/10)
58%
20
9 Jok Tang
5 (4/1) 22 (15/7)
68%
15
Show more
9 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 23 (10/13)
43%
15
9 Hoa Nguyen
5 (4/1) 20 (12/8)
60%
15
9 Patrick Lie-kiauw
Thurston Rotterdam
5 (4/1) 19 (12/7)
63%
15
9 Mario Martokarijo
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
15
9 Wiresh La
5 (3/2) 24 (14/10)
58%
15
9 Mitchel Knuever
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
15
9 Yvo Tieleman
5 (3/2) 18 (9/9)
50%
15
17 Peter Knuever
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
10
18 Ronald van Adrichem
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
10
18 Mervin Saib
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
18 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
10
18 Alvin Stevens
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
10
18 Satoru Sakai
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
10
18 Kaming Luong
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
10
18 Dennis Andrade
4 (1/3) 20 (9/11)
45%
10
25 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
5
25 Sander Tetelepta
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
5
25 Jiwan Chaturi
4 (1/3) 19 (8/11)
42%
5
25 Rodrigo Matias
4 (1/3) 15 (6/9)
40%
5
25 Zumfer Benquku
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
5
25 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
4 (1/3) 15 (6/9)
40%
5
25 E a Costa
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
5
25 Jeffrey Johannis
4 (1/3) 15 (4/11)
27%
5
33 Theo Schutte
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
33 Roy Al Ayoubi
4 (1/3) 15 (4/11)
27%
5
33 Sigfried Janga
4 (1/3) 16 (7/9)
44%
5
33 Robin Schilling
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
33 Robin Vismara
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
33 Alex Van galen
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
33 Bart van den Berg
4 (0/4) 19 (7/12)
37%
5
33 Phil MacArthur Mirontoneng
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
Entry deadline Sep 29, 2019, 11:55 PM (local time)
Starts Sep 29, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (40 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Crown Hunter Series 2019 Ranking and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
More info
UPDATE 22-08: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Laat een CueScore-comment achter als je op de reservelijst wilt.

RESERVELIJST:
1. Patrick Berkenpas
2. Sohrab Atma
3. Jelle Kijlstra
4. ...
---

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem, spelers onder 16 jaar worden verdeeld over de poules.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 37,5%, #2: 22,5%, #3: 14%) en de finalisten van de SKO-B-ronde (#1: 8%, #2: 4%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
* 8 en 29 september (9/10-ball),
* 13 [S] en 27 oktober (8/9-ball),
* 17 en 24 november (10/8-ball),
* 8 [S] en 22 december (9/10-ball)
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (13e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Crown-Hunter-Series-2019-286704718682992/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hoa Nguyen 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Wim Terlingen 4 2 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 2
3 Ronald van Adrichem 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 2
4 Rodrigo Matias 4 1 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
5 Sigfried Janga 4 1 0 3 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jok Tang 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Yvo Tieleman 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
3 Satoru Sakai 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
4 Sander Tetelepta 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
5 Robin Schilling 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Navin Ramkhelawan 4 4 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 4
2 Fauzi Halaby 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
3 Mervin Saib 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Michael Da Costa Goncalo 4 1 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
5 Robin Vismara 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Martokarijo 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
1 Mitchel Knuever 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
1 Peter Knuever 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
4 Jeffrey Johannis 4 1 0 3 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
5 Theo Schutte 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rogier Werle 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Muhsin Yagli 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 Dennis Andrade 4 1 0 3 9 11 -2 0 0 0 0.45 1
4 Zumfer Benquku 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
5 Roy Al Ayoubi 4 1 0 3 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Lie-kiauw 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Awin Sewgobind 4 3 0 1 9 9 0 0 0 0 0.5 3
3 Niels van Adrichem 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
4 Patrick Berkenpas 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
5 Bart van den Berg 4 0 0 4 7 12 -5 0 0 0 0.368 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hassan Osman 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Aidan Mauricio 4 2 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 2
3 Alvin Stevens 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
4 E a Costa 4 2 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 2
5 Alex Van galen 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wiresh La 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
2 Adam Kiernicki 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
3 Kaming Luong 4 3 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 3
4 Jiwan Chaturi 4 1 0 3 8 11 -3 0 0 0 0.421 1
5 Phil MacArthur Mirontoneng 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 12:18  Table 7
2-A   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 12:18  Table 8
3-B   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 12:18  Table 9
4-B   
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 12:18  Table 10
5-C   
Italy
Robin Vismara
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 12:18  Table 11
6-C   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:18  Table 15
7-D   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Peter Knuever
Sun 12:18  Table 16
8-D   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 12:18  Table 17
9-E   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 12:18  Table 18
10-E   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Rogier Werle
Sun 12:53  Table 16
11-F   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 12:53  Table 11
12-F   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 12:58  Table 8
13-G   
Netherlands
Alex Van galen
Sudan
Hassan Osman
Sun 13:05  Table 17
14-G   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 13:06  Table 15
15-H   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Suriname
Wiresh La
Sun 13:07  Table 18
16-H   
Phil MacArthur Mirontoneng
Kaming Luong
Sun 13:10  Table 7

Round 2

Race to 3
17-A   
Netherlands
Sigfried Janga
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 13:44  Table 9
18-A   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:18  Table 9
19-B   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 13:44  Table 10
20-B   
Netherlands
Jok Tang
Germany
Robin Schilling
Sun 13:19  Table 10
21-C   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 13:48  Table 8
22-C   
Italy
Robin Vismara
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 13:21  Table 8
23-D   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 13:49  Table 15
24-D   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:27  Table 17
25-E   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Rogier Werle
Sun 13:55  Table 17
26-E   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 13:29  Table 16
27-F   
Netherlands
Bart van den Berg
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:02  Table 16
28-F   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 13:34  Table 11
29-G   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:08  Table 9
30-G   
Netherlands
Alex Van galen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:41  Table 7
31-H   
Suriname
Wiresh La
Kaming Luong
Sun 14:13  Table 15
32-H   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:46  Table 18

Round 3

Race to 3
33-A   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:16  Table 17
34-A   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 14:17  Table 10
35-B   
Netherlands
Yvo Tieleman
Germany
Robin Schilling
Sun 14:18  Table 8
36-B   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 14:20  Table 18
37-C   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 14:31  Table 7
38-C   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Mervin Saib
Sun 14:31  Table 11
39-D   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:31  Table 15
40-D   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:32  Table 16
41-E   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 14:45  Table 15
42-E   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:46  Table 17
43-F   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:52  Table 9
44-F   
Netherlands
Bart van den Berg
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 14:52  Table 8
45-G   
Netherlands
Aidan Mauricio
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:56  Table 10
46-G   
Sudan
Hassan Osman
Portugal
Alex Costa
Sun 14:57  Table 11
47-H   
Kaming Luong
Poland
Adam Kiernicki
Sun 14:53  Table 18
48-H   
Suriname
Wiresh La
Phil MacArthur Mirontoneng
Sun 15:18  Table 7

Round 4

Race to 3
49-A   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 15:15  Table 16
50-A   
Mexico
Rodrigo Matias
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:16  Table 15
51-B   
Germany
Robin Schilling
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 15:19  Table 11
52-B   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:21  Table 17
53-C   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Mervin Saib
Sun 15:24  Table 8
54-C   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Italy
Robin Vismara
Sun 15:24  Table 9
55-D   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:29  Table 10
56-D   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 15:29  Table 18
57-E   
Netherlands
Muhsin Yagli
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:39  Table 16
58-E   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 15:45  Table 15
59-F   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 15:45  Table 10
60-F   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 15:49  Table 7
61-G   
Indonesia
Alvin Stevens
Portugal
Alex Costa
Sun 15:49  Table 8
62-G   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Alex Van galen
Sun 15:52  Table 9
63-H   
Poland
Adam Kiernicki
Phil MacArthur Mirontoneng
Sun 15:52  Table 11
64-H   
Kaming Luong
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 15:58  Table 17

Round 5

Race to 3
65-A   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 16:08  Table 18
66-A   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 16:09  Table 16
67-B   
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Jok Tang
Sun 16:09  Table 7
68-B   
Germany
Robin Schilling
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 16:12  Table 8
69-C   
Netherlands
Mervin Saib
Italy
Robin Vismara
Sun 16:12  Table 10
70-C   
Netherlands
Fauzi Halaby
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 16:13  Table 15
71-D   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 16:18  Table 11
72-D   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Peter Knuever
Sun 16:23  Table 17
73-E   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 16:35  Table 9
74-E   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 16:36  Table 16
75-F   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 16:42  Table 8
76-F   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 16:42  Table 11
77-G   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Alex Van galen
Sun 16:46  Table 10
78-G   
Indonesia
Alvin Stevens
Sudan
Hassan Osman
Sun 16:57  Table 18
79-H   
Phil MacArthur Mirontoneng
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 16:57  Table 17
80-H   
Poland
Adam Kiernicki
Suriname
Wiresh La
Sun 16:59  Table 8

Last sixteen

Race to 4
81   
Vietnam
Hoa Nguyen
Poland
Adam Kiernicki
Sun 17:55  Table 8
82   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 17:30  Table 11
83   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 17:30  Table 10
84   
Netherlands
Yvo Tieleman
Sudan
Hassan Osman
Sun 17:57  Table 8
85   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 18:07  Table 11
86   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Rogier Werle
R3
Sun 17:25  Table 7
87   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 17:30  Table 9
88   
Netherlands
Wim Terlingen
Suriname
Wiresh La
Sun 17:56  Table 7

Quarter final

Race to 4
89   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 18:36  Table 9
90   
Netherlands
Muhsin Yagli
Sudan
Hassan Osman
Sun 18:39  Table 8
91   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Rogier Werle
R1
Sun 19:17  Table 7
92   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 18:57  Table 10

Semi final

Race to 5
93   
Poland
Adam Kiernicki
Sudan
Hassan Osman
Sun 19:33  Table 8
94   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 19:51  Table 7

Final

Race to 5
95   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 20:55  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment