Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 1, 2018

Chinese 8 Ball Tweede Kwalificatie NK

Chinese 8-ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Cyriel Ledoux
6 (6/0) 47 (34/13)
72%
2 Jan van Lierop
7 (5/2) 54 (34/20)
63%
3 Tim Jonkman
5 (4/1) 42 (26/16)
62%
3 Yannick Pongers
SPC Woensel
5 (4/1) 42 (26/16)
62%
5 Ka Yu Man
Poollokaal De Gracht
5 (3/2) 36 (18/18)
50%
5 Jur Kous
Plan B
4 (3/1) 35 (18/17)
51%
5 Rene Peeters
4 (3/1) 30 (17/13)
57%
5 Joey Haegmans
5 (3/2) 40 (23/17)
58%
9 Tim De Ruyter
3 (2/1) 20 (12/8)
60%
Show more
9 Johan Koops
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
9 Gino De Ruyter
De Distel
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
9 Tamara Peeters-Rademakers
4 (2/2) 34 (16/18)
47%
9 Otman Acharrat
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
9 Thom Hos
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
9 Richard Floris
3 (2/1) 26 (14/12)
54%
9 Richard V Velthoven
Plan B
4 (2/2) 28 (12/16)
43%
17 Mozes Leeflang
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
17 Melissa Kuys-Rademakers
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
17 Jeroen De Keijzer
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
17 Megan Rademakers
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
17 Yuri Dijkstra
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
17 Quinten Pongers
SPC Woensel
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
17 Lynn Pijpers
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
17 Jonathan Maasland
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
25 Sean van Es
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
25 Ralph Coorengel
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
25 Michael Ravestijn
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
25 Bjorge Masselink
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
25 Frank van Brussel
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
25 Bas Mensonides
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
25 Martijn Tullemans
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
Entry deadline Jun 29, 2018, 1:00 AM (local time)
Starts Jul 1, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Jok Tang and Anna Huang
More info
2e Kwalificatie NK Chinese 8 ball: https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/chinese-8ball/nk-kwalificatie-2-lelystad

Aantal deelnemers: Maximaal 32 deelnemers
Starttijd 10:00 uur (aanvang 9:30) einde toernooi ca. 19:00 uur
Inschrijfgeld: €20,-
Niet Leden: Betalen €7,50 basislidmaatschap pool. Deze wordt apart gefactureerd.
Afmelden: uiterlijk voor 25 juni. Afmeldingen na deze datum hebben geen restitutie van het inschrijfgeld.

(1e prijs entree en vliegticket Joy World Chinese 8-Ball Master Qualifier Shuangyashan Heilongjiang City, CHINA 9-19 AUGUSTUS 2018)
75% van inschrijfgeld wordt direct als prijzengeld uitgekeerd, 25% van het inschrijfgeld gaat naar het prijzengeld NK najaar.

De twee finalisten krijgen drie dagdelen beschikbaar om te trainen op de Chinese 8-ball tafel in het trainingscentrum Eindhoven.

Rankingpunten voor alle deelnemers, 1e 4 plaatsen zich voor het NK.

Tijdens kwalificaties wordt er gespeeld op reguliere pooltafels met de officiële Chinese 8-ball regels. Finaleronde van het NK dat dit najaar plaatsvindt wordt gespeeld op een Chinese 8-ball tafel.

Reglement: https://www.poolbiljarten.nl/sites/default/files/userfiles/C8-WEDSTRIJDREGLEMENT%202018%20versie%201.0.pdf

Mochten er vragen of problemen zijn, kan men hiervoor naar de helpdesk van de KNBB gaan: http://helpdeskpool.knbb.nl/

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Richard V Velthoven
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 10:08 
2   
Netherlands
Ralph Coorengel
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 10:08 
3   
Netherlands
Yuri Dijkstra
Netherlands
Megan Rademakers
Sun 10:08 
4   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Michael Ravestijn
Sun 10:08 
5   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Martijn Tullemans
Sun 10:08 
6   
Netherlands
Melissa Kuys-Rademakers
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Sun 10:08 
7   
Netherlands
Jonathan Maasland
Netherlands
Otman Acharrat
Sun 10:08 
8   
Netherlands
Mozes Leeflang
Netherlands
Eltjo Boss
Sun 10:00 
9   
Netherlands
Bjorge Masselink
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 10:15 
10   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Thom Hos
Sun 10:27 
11   
Netherlands
Sean van Es
Netherlands
Johan Koops
Sun 10:33 
12   
Netherlands
Rene Peeters
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 10:36 
13   
Netherlands
Frank van Brussel
Netherlands
Jur Kous
Sun 10:55 
14   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 11:05 
15   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Bas Mensonides
Sun 11:09 
16   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Jeroen De Keijzer
Sun 11:11 

Winners qualification

Race to 5
17   
Netherlands
Richard V Velthoven
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 11:30 
18   
Netherlands
Yuri Dijkstra
Netherlands
Richard Floris
Sun 11:54 
19   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Sun 12:14 
20   
Netherlands
Otman Acharrat
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 12:15 
21   
Hong Kong
Ka Yu Man
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 12:16 
22   
Netherlands
Johan Koops
Netherlands
Rene Peeters
Sun 12:20 
23   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 12:42 
24   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 12:29 

Loser round 1

Race to 5
25   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 11:21 
26   
Netherlands
Megan Rademakers
Netherlands
Michael Ravestijn
Sun 11:29 
27   
Netherlands
Martijn Tullemans
Netherlands
Melissa Kuys-Rademakers
Sun 11:31 
28   
Netherlands
Jonathan Maasland
Netherlands
Eltjo Boss
 
29   
Netherlands
Bjorge Masselink
Netherlands
Thom Hos
Sun 11:44 
30   
Netherlands
Sean van Es
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 12:00 
31   
Netherlands
Frank van Brussel
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 12:51 
32   
Netherlands
Bas Mensonides
Netherlands
Jeroen De Keijzer
Sun 12:18 

Losers qualification

Race to 5
33   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 13:22 
34   
Netherlands
Megan Rademakers
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 13:42 
35   
Netherlands
Melissa Kuys-Rademakers
Netherlands
Johan Koops
Sun 13:24 
36   
Netherlands
Jonathan Maasland
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 12:55 
37   
Netherlands
Thom Hos
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 13:24 
38   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Sun 12:57 
39   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Yuri Dijkstra
Sun 13:41 
40   
Netherlands
Jeroen De Keijzer
Netherlands
Richard V Velthoven
Sun 13:22 

Last sixteen

Race to 6
41   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Johan Koops
Sun 14:50 
42   
Netherlands
Richard Floris
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 14:50 
43   
Netherlands
Tim Jonkman
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 14:50 
44   
Netherlands
Otman Acharrat
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 14:50 
45   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 14:50 
46   
Netherlands
Rene Peeters
Netherlands
Richard V Velthoven
Sun 14:50 
47   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Thom Hos
Sun 14:50 
48   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Sun 14:51 

Quarter final

Race to 6
49   
Uganda
Cyriel Ledoux
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 16:15 
50   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 16:40 
51   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Rene Peeters
Sun 16:15 
52   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 16:40 

Semi final

Race to 6
53   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 17:54 
54   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 17:54 

Final

Race to 6
55   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 19:09 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment