Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

July 1, 2018

Chinese 8 Ball Tweede Kwalificatie NK

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Cyriel Ledoux
6 (6/0) 47 (34/13)
72%
250
2 Jan van Lierop
7 (5/2) 54 (34/20)
63%
180
3 Tim Jonkman
5 (4/1) 42 (26/16)
62%
140
3 Yannick Pongers
5 (4/1) 42 (26/16)
62%
140
5 Ka Yu Man
5 (3/2) 36 (18/18)
50%
100
5 Jur Kous
Plan B
4 (3/1) 35 (18/17)
51%
100
5 Rene Peeters
4 (3/1) 30 (17/13)
57%
100
5 Joey Haegmans
5 (3/2) 40 (23/17)
58%
100
9 Tim De Ruyter
3 (2/1) 20 (12/8)
60%
60
Show more
9 Johan Koops
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
60
9 Gino De Ruyter
De Distel
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
60
9 Tamara Peeters-Rademakers
4 (2/2) 34 (16/18)
47%
60
9 Otman Acharrat
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
60
9 Thom Hos
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
60
9 Richard Floris
3 (2/1) 26 (14/12)
54%
60
9 Richard Van velthoven
Plan B
4 (2/2) 28 (12/16)
43%
60
17 Mozes Leeflang
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
50
17 Melissa Kuys-Rademakers
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
50
17 Jeroen De Keijzer
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
50
17 Megan Rademakers
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
50
17 Yuri Dijkstra
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
50
17 Quinten Pongers
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
50
17 Lynn Pijpers
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
50
17 Jonathan Maasland
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
50
25 Sean van Es
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
40
25 Ralph Coorengel
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
40
25 Michael Ravestijn
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
25 Bjorge Masselink
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
40
25 Frank van Brussel
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
25 Bas Mensonides
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
40
25 Martijn Tullemans
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
40
Entry deadline Jun 29, 2018, 1:00 AM (local time)
Starts Jul 1, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Jok Tang and Anna Huang
More info
2e Kwalificatie NK Chinese 8 ball: https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/chinese-8ball/nk-kwalificatie-2-lelystad

Aantal deelnemers: Maximaal 32 deelnemers
Starttijd 10:00 uur (aanvang 9:30) einde toernooi ca. 19:00 uur
Inschrijfgeld: €20,-
Niet Leden: Betalen €7,50 basislidmaatschap pool. Deze wordt apart gefactureerd.
Afmelden: uiterlijk voor 25 juni. Afmeldingen na deze datum hebben geen restitutie van het inschrijfgeld.

(1e prijs entree en vliegticket Joy World Chinese 8-Ball Master Qualifier Shuangyashan Heilongjiang City, CHINA 9-19 AUGUSTUS 2018)
75% van inschrijfgeld wordt direct als prijzengeld uitgekeerd, 25% van het inschrijfgeld gaat naar het prijzengeld NK najaar.

De twee finalisten krijgen drie dagdelen beschikbaar om te trainen op de Chinese 8-ball tafel in het trainingscentrum Eindhoven.

Rankingpunten voor alle deelnemers, 1e 4 plaatsen zich voor het NK.

Tijdens kwalificaties wordt er gespeeld op reguliere pooltafels met de officiële Chinese 8-ball regels. Finaleronde van het NK dat dit najaar plaatsvindt wordt gespeeld op een Chinese 8-ball tafel.

Reglement: https://www.poolbiljarten.nl/sites/default/files/userfiles/C8-WEDSTRIJDREGLEMENT%202018%20versie%201.0.pdf

Mochten er vragen of problemen zijn, kan men hiervoor naar de helpdesk van de KNBB gaan: http://helpdeskpool.knbb.nl/

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1
Netherlands
Richard Van velthoven
Netherlands
Lynn Pijpers
Sun 10:08  Table 1   
2
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Cyriel Ledoux
Sun 10:08  Table 2   
3
Netherlands
Yuri Dijkstra
Netherlands
Megan Rademakers
Sun 10:08  Table 3   
4
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Michael Ravestijn
Sun 10:08  Table 4   
5
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Martijn Tullemans
Sun 10:08  Table 5   
6
Netherlands
Melissa Kuys-Rademakers
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Sun 10:08  Table 6   
7
Netherlands
Jonathan Maasland
Netherlands
Otman Acharrat
Sun 10:08  Table 7   
8
Netherlands
Mozes Leeflang
Netherlands
Eltjo Boss
Sun 10:00  Table 8   
9
Netherlands
Bjorge Masselink
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 10:15  Table 8   
10
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Thom Hos
Sun 10:27  Table 5   
11
Netherlands
Sean van Es
Netherlands
Johan Koops
Sun 10:33  Table 2   
12
Netherlands
Rene Peeters
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 10:36  Table 3   
13
Netherlands
Frank van Brussel
Netherlands
Jur Kous
Sun 10:55  Table 6   
14
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 11:05  Table 1   
15
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Bas Mensonides
Sun 11:09  Table 4   
16
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Jeroen De Keijzer
Sun 11:11  Table 7   

Winners qualification

Race to 5
17
Netherlands
Richard Van velthoven
Netherlands
Cyriel Ledoux
Sun 11:30  Table 5   
18
Netherlands
Yuri Dijkstra
Netherlands
Richard Floris
Sun 11:54  Table 7   
19
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Sun 12:14  Table 4   
20
Netherlands
Otman Acharrat
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 12:15  Table 2   
21
Hong Kong
Ka Yu Man
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 12:16  Table 8   
22
Netherlands
Johan Koops
Netherlands
Rene Peeters
Sun 12:20  Table 6   
23
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 12:42  Table 5   
24
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 12:29  Table 1   

Loser round 1

Race to 5
25
Netherlands
Lynn Pijpers
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 11:21  Table 8   
26
Netherlands
Megan Rademakers
Netherlands
Michael Ravestijn
Sun 11:29  Table 2   
27
Netherlands
Martijn Tullemans
Netherlands
Melissa Kuys-Rademakers
Sun 11:31  Table 3   
28
Netherlands
Jonathan Maasland
Netherlands
Eltjo Boss
    
29
Netherlands
Bjorge Masselink
Netherlands
Thom Hos
Sun 11:44  Table 1   
30
Netherlands
Sean van Es
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 12:00  Table 5   
31
Netherlands
Frank van Brussel
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 12:51  Table 4   
32
Netherlands
Bas Mensonides
Netherlands
Jeroen De Keijzer
Sun 12:18  Table 3   

Losers qualification

Race to 5
33
Netherlands
Lynn Pijpers
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 13:22  Table 2   
34
Netherlands
Megan Rademakers
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 13:42  Table 4   
35
Netherlands
Melissa Kuys-Rademakers
Netherlands
Johan Koops
Sun 13:24  Table 3   
36
Netherlands
Jonathan Maasland
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 12:55  Table 8   
37
Netherlands
Thom Hos
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 13:24  Table 6   
38
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Sun 12:57  Table 7   
39
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Yuri Dijkstra
Sun 13:41  Table 5   
40
Netherlands
Jeroen De Keijzer
Netherlands
Richard Van velthoven
Sun 13:22  Table 1   

Last sixteen

Race to 6
41
Netherlands
Cyriel Ledoux
Netherlands
Johan Koops
Sun 14:50  Table 1   
42
Netherlands
Richard Floris
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 14:50  Table 2   
43
Netherlands
Tim Jonkman
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 14:50  Table 3   
44
Netherlands
Otman Acharrat
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 14:50  Table 4   
45
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 14:50  Table 5   
46
Netherlands
Rene Peeters
Netherlands
Richard Van velthoven
Sun 14:50  Table 6   
47
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Thom Hos
Sun 14:50  Table 7   
48
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Sun 14:51  Table 8   

Quarter final

Race to 6
49
Netherlands
Cyriel Ledoux
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 16:15  Table 5   
50
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 16:40  Table 8   
51
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Rene Peeters
Sun 16:15  Table 2   
52
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 16:40  Table 3   

Semi final

Race to 6
53
Netherlands
Cyriel Ledoux
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 17:54  Table 3   
54
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 17:54  Table 5   

Final

Race to 6
55
Netherlands
Cyriel Ledoux
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 19:09  Table 3   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment