Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 26, 2020

Cadro C - Campionato Galego Absoluto Bola 10 - Fase Previa

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Dec 26, 2020, 9:00 AM (local time)
Format Double elimination (12 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Club Billar Teo
Contact Club Billar Teo N (teobillar@gmail.com)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Spain
Fran Alonso
Walk Over
 
2   
Spain
Carlos González
Spain
Oscar Outeda
Sat 08:59  Table 1
3   
Jamaica
Berny Araujo Costas
Spain
Andres Gonzalez
Sat 09:01  Table 2
4   
Walk Over
Spain
Eric Rodríguez
 
5   
France
Jose Luis Rodriguez
Walk Over
 
6   
Spain
Juan Pedro Duran Lopez
Colombia
John anderson Martinez tamayo
Sat 08:59  Table 4
7   
Spain
Pablo Rodriguez Piñeiro
Jose Manuel Paradela Suarez
Sat 09:00 
8   
Walk Over
Spain
Alvaro Garcia Sobrado
 

Winner round 1

Race to 6
9   
Spain
Fran Alonso
Spain
Oscar Outeda
Sat 10:14  Table 3
10   
Spain
Andres Gonzalez
Spain
Eric Rodríguez
Sat 10:45  Table 4
11   
France
Jose Luis Rodriguez
Colombia
John anderson Martinez tamayo
Sat 10:47  Table 2
12   
Spain
Pablo Rodriguez Piñeiro
Spain
Alvaro Garcia Sobrado
Sat 10:12  Table 1

Loser round 1

Race to 6
13   
Walk Over
Spain
Carlos González
 
14   
Jamaica
Berny Araujo Costas
Walk Over
 
15   
Walk Over
Spain
Juan Pedro Duran Lopez
 
16   
Jose Manuel Paradela Suarez
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
17   
Spain
Carlos González
Spain
Pablo Rodriguez Piñeiro
Sat 11:23  Table 3
18   
Jamaica
Berny Araujo Costas
France
Jose Luis Rodriguez
Sat 12:26  Table 4
19   
Spain
Juan Pedro Duran Lopez
Spain
Andres Gonzalez
Sat 11:41  Table 1
20   
Jose Manuel Paradela Suarez
Spain
Oscar Outeda
Sat 11:30 

Winner round 2

Race to 6
21   
Spain
Fran Alonso
Spain
Eric Rodríguez
Sat 12:27  Table 2
22   
Colombia
John anderson Martinez tamayo
Spain
Alvaro Garcia Sobrado
Sat 12:49  Table 1

Loser round 3

Race to 6
23   
Spain
Pablo Rodriguez Piñeiro
France
Jose Luis Rodriguez
Sat 14:01  Table 3
24   
Spain
Juan Pedro Duran Lopez
Spain
Oscar Outeda
Sat 12:49  Table 3

Loser round 4

Race to 6
25   
Spain
Pablo Rodriguez Piñeiro
Spain
Eric Rodríguez
Sat 16:00  Table 4
26   
Spain
Oscar Outeda
Colombia
John anderson Martinez tamayo
Sat 13:56  Table 1

Winners qualification

Race to 6
27   
Spain
Fran Alonso
Spain
Alvaro Garcia Sobrado
Sat 13:59  Table 2

Loser round 5

Race to 6
28   
Spain
Eric Rodríguez
Spain
Oscar Outeda
Sat 16:38  Table 1

Losers qualification

Race to 6
29   
Spain
Eric Rodríguez
Spain
Alvaro Garcia Sobrado
Sat 17:35  Table 1

Final

Race to 6
30   
Spain
Fran Alonso
Spain
Eric Rodríguez
Sat 22:13  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants