Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 5, 2021

CLASA A - BILA 10 - WOLVES/ IUNIE

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dragos Botezatu
6 (6/0) 66 (43/23)
65%
1000
2 Raileanu Silviu
6 (5/1) 62 (40/22)
65%
800
3 Chiritoiu Liviu
5 (4/1) 55 (34/21)
62%
680
3 Daniel Munteanu
4 (3/1) 42 (27/15)
64%
680
5 Radu Nicolae Marica
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
579
5 Mircea Axente
4 (2/2) 34 (15/19)
44%
579
5 Capris Alexandru
5 (3/2) 49 (25/24)
51%
579
5 Cheosea Viorel
4 (2/2) 38 (21/17)
55%
579
9 Alexdinks Alexdinks
3 (1/2) 33 (16/17)
48%
345
Show more
9 Dragos Hirtanu
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
345
9 Nedelcu Bogdan
3 (1/2) 29 (10/19)
34%
345
9 Cristi Pulbere
4 (2/2) 38 (20/18)
53%
345
13 Cristian Edmond Sorin
2 (0/2) 20 (7/13)
35%
241
13 Badoiu Ionut
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
241
13 Dima Alin
2 (0/2) 20 (7/13)
35%
241
13 Ionut Radulescu
2 (0/2) 15 (2/13)
13%
241
17 Antonius Catalin Piatac
2 (0/2) 16 (3/13)
19%
170
17 Andrei Vlad Vasile
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
170
17 Valentin Petrosu
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
170
Entry deadline Jun 6, 2021, 9:00 AM (local time)
Starts Jun 5, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (19 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Clasament general and Sezon 2020-2021
Organizer Elite Pool
Contact Dragos Botezatu (dbotezatu12@gmail.com, +40756553845)
More info
Turneu de tip Clasa A, in club Wolves, Galati

Disciplina- bila 10
Format - Piramida dubla.
Cursa- Primul la 7 pe partea de tablou a castigatorilor si primul al 6 pe partea de tablou a invinsilor
Inscriere: 20 lei pentru juniori u19, 30 lei pentru jucatorii din clasa B si C, 50 de lei pentru jucatorii din clasa A. In pret este inclsua o bautura din partea clubului.

Premii: 80% din inscrieri merg la primii 4 jucatori, 20% merg pentru bautura de la bar, medalii si cupe.
Puncte in clasamentul general, al elitelor, dar si al sezonului.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Romania
Valentin Petrosu
Walk Over
 
2   
Romania
Antonius Catalin Piatac
Romania
Dragos Botezatu
Sat 11:20  Table 1
3   
Romania
Badoiu Ionut
Walk Over
 
4   
Walk Over
Alexdinks Alexdinks
 
5   
Romania
Cheosea Viorel
Walk Over
 
6   
Walk Over
Romania
Dima Alin
 
7   
Capris Alexandru
Walk Over
 
8   
Walk Over
Daniel Munteanu
 
9   
Romania
Mircea Axente
Walk Over
 
10   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Andrei Vlad Vasile
Sat 11:20  Table 2
11   
Romania
Ionut Radulescu
Walk Over
 
12   
Walk Over
Romania
Radu Nicolae Marica
 
13   
Romania
Cristian Edmond Sorin
Walk Over
 
14   
Walk Over
Romania
Nedelcu Bogdan
 
15   
Romania
Cristi Pulbere
Romania
Chiritoiu Liviu
Sat 11:20  Table 3
16   
Walk Over
Romania
Dragos Hirtanu
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Romania
Valentin Petrosu
Romania
Dragos Botezatu
Sat 11:20  Table 3
18   
Romania
Badoiu Ionut
Alexdinks Alexdinks
Sat 11:20  Table 4
19   
Romania
Cheosea Viorel
Romania
Dima Alin
Sat 11:20  Table 5
20   
Capris Alexandru
Daniel Munteanu
Sat 11:20  Table 6
21   
Romania
Mircea Axente
Romania
Raileanu Silviu
Sat 11:29  Table 3
22   
Romania
Ionut Radulescu
Romania
Radu Nicolae Marica
Sat 11:28  Table 1
23   
Romania
Cristian Edmond Sorin
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 11:34  Table 6
24   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Dragos Hirtanu
Sat 12:09  Table 5

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Romania
Antonius Catalin Piatac
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Romania
Andrei Vlad Vasile
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Romania
Cristi Pulbere
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Romania
Antonius Catalin Piatac
Romania
Dragos Hirtanu
Sat 12:54  Table 5
34   
Walk Over
Romania
Cristian Edmond Sorin
 
35   
Walk Over
Romania
Ionut Radulescu
 
36   
Walk Over
Romania
Mircea Axente
 
37   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Capris Alexandru
Sat 12:53  Table 4
38   
Walk Over
Romania
Dima Alin
 
39   
Walk Over
Romania
Badoiu Ionut
 
40   
Romania
Cristi Pulbere
Romania
Valentin Petrosu
Sat 12:54  Table 3

Winners qualification

Race to 7
41   
Romania
Dragos Botezatu
Alexdinks Alexdinks
Sat 13:20 
42   
Romania
Cheosea Viorel
Daniel Munteanu
Sat 12:54  Table 2
43   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Radu Nicolae Marica
Sat 12:55 
44   
Romania
Nedelcu Bogdan
Romania
Chiritoiu Liviu
Sat 13:20  Table 6

Loser round 3

Race to 6
45   
Romania
Dragos Hirtanu
Romania
Cristian Edmond Sorin
Sat 14:16 
46   
Romania
Ionut Radulescu
Romania
Mircea Axente
Sat 14:11 
47   
Capris Alexandru
Romania
Dima Alin
Sat 14:17 
48   
Romania
Badoiu Ionut
Romania
Cristi Pulbere
Sat 14:30 

Losers qualification

Race to 7
49   
Romania
Dragos Hirtanu
Romania
Cheosea Viorel
Sat 15:10  Table 3
50   
Romania
Mircea Axente
Alexdinks Alexdinks
Sat 14:52 
51   
Capris Alexandru
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 15:10  Table 2
52   
Romania
Cristi Pulbere
Romania
Radu Nicolae Marica
Sat 15:12 

Quarter final

Race to 7
53   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Radu Nicolae Marica
Sat 16:35 
54   
Daniel Munteanu
Romania
Mircea Axente
Sat 16:35 
55   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Cheosea Viorel
Sat 16:35 
56   
Romania
Chiritoiu Liviu
Capris Alexandru
Sat 16:35 

Semi final

Race to 7
57   
Romania
Dragos Botezatu
Daniel Munteanu
Sat 20:58 
58   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Chiritoiu Liviu
Sat 20:58 

Final

Race to 8
59   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Raileanu Silviu
Sat 20:59 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants