Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 16 - June 30, 2023

Boven 't IJ Presents Muhsin's Ranking 9-Ball Event

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Entry deadline Dec 27, 2022, 12:00 AM (local time)
Starts Jan 16, 2023, 7:00 PM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 10
Handicap No handicap
Rankings Boven 't IJ Presents Muhsin's Ranking Event
Organizer Boven 't IJ
Contact Muhsin Yagli (muhsinyagli@hotmail.com, +31648789337)
More info
Een individueel invitatietoernooi met *9 en 10-ball *races, gehouden in Boven ‘t Ij. Het toernooi start in de eerste week van 16 januari 2023 en wordt uiterlijk in juni 2023 afgerond.
Hoe werkt het?
Het toernooi start met een poulefase ('round-robin') gevolgd door de play-offs.

1 poule.
De vier beste spelers uit de poule plaatsen zich voor de play-offs.
De spelers 5 t/m 11 uit de poule zijn uitgeschakeld.


Daarna volgen de halve finales en finale. Er wordt niet gespeeld om de 3e plaats.
De betrokken spelers dienen onderling de partijen in te plannen. Het streven is dat een speler circa 1 partij per week speelt, maar hier kan flexibel mee worden omgegaan. Elke speler speelt dus 2 keer tegen elkaar oftewel 9 en 10 ball.

Wat is het format?
Alternate break
Spelsoort: 9 en 10-ball
Magic rack, opponent racking mag gecontroleerd en gecorrigeerd worden.
Race naar de 10 voor beide disciplines zowel in de poule als play-offs.
Handicap-systeem is niet van toepassing.
Wat is de inleg?
De inleg per speler is 50 euro.
De inleg dient bij aanvang van de eerste partij voldaan te worden aan de bar van Boven ‘ Ij. Dat kan bij mij, Valentino of Bertan.
Alle inleg wordt als prijzengeld uitgekeerd.
Hoe wordt de eindstand in de poule bepaald?
De eindstand van de poulefase wordt bepaald aan de hand van de klassering in de poule. De volgorde van de poule is als volgt (standaard in CueScore):
Gewonnen wedstrijden;
Onderling resultaat;
Gewonnen racks;
Framesaldo.
Wat is het prijzengeld van het toernooi?
De verdeling is als volgt.

Nummer 1: 50% van totale prijzenpot;
Nummer 2: 25% van totale prijzenpot;
Nummer 3 (2x): 12,5% van totale prijzenpot.

Na alle inschrijvingen wordt door de organisatie de exacte bedragen bepaald, waarbij er wordt afgerond naar bedragen die deelbaar zijn door 5.

De winnaar van dit toernooi is ook direct de Boven ‘t IJ 9 en 10-Ball Wizard 2023. Mogelijk wordt er ook een beker geregeld voor de 9 en 10-Ball Wizard.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maan Sadal 11 10 0 1 101 65 36 0 0 0 0.608 10
2 Jan Rempe 10 10 0 0 100 45 55 0 0 0 0.69 10
3 Willie Brouwer 10 7 0 3 94 64 30 0 0 0 0.595 7
4 Muhsin Yagli 8 6 0 2 71 52 19 2 0 0 0.577 6
5 Valen Tino 12 6 0 6 87 93 -6 2 0 0 0.483 6
6 Alan Wooter 12 5 0 7 82 104 -22 0 0 0 0.441 5
7 Joshua Harkelijn 9 5 0 4 76 68 8 0 0 0 0.528 5
8 Hervis Hamid 10 5 0 5 74 74 0 0 0 0 0.5 5
9 Chaka Sanichar 10 4 0 6 78 89 -11 0 0 0 0.467 4
10 Johannes TSANG 7 3 0 4 44 57 -13 0 0 0 0.436 3
11 Omar Maalikoum 8 2 0 6 54 72 -18 0 0 0 0.429 2
12 Mirjam Alfons 7 2 0 5 51 68 -17 0 0 0 0.429 2
13 Youssef ZKak 8 1 0 7 47 75 -28 0 0 0 0.385 1
14 Stefan Bakker 10 0 0 10 67 100 -33 0 0 0 0.401 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 10
1   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Hervis Hamid
Jan 23, 2023, 12:30 PM 
2   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Chaka Sanichar
Jan 26, 2023, 9:08 PM 
3   
Canada
Johannes TSANG
Netherlands
Muhsin Yagli
R2
Jan 23, 2023, 7:14 PM  Table 8
4   
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Jan Rempe
Jan 24, 2023, 6:17 PM 
5   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Willie Brouwer
Jan 23, 2023, 12:30 PM 
6   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Mirjam Alfons
Jan 26, 2023, 7:03 AM 
7   
Netherlands
Alan Wooter
Netherlands
Valen Tino
R2
Jan 23, 2023, 4:21 PM  Table 7

Round 2

Race to 10
8   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Chaka Sanichar
Mar 1, 2023, 12:05 AM 
9   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Muhsin Yagli
Feb 7, 2023, 9:17 PM 
10   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Jan Rempe
Feb 7, 2023, 9:17 PM 
11   
Canada
Johannes TSANG
Netherlands
Willie Brouwer
Feb 6, 2023, 12:32 PM 
12   
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Mirjam Alfons
Feb 2, 2023, 6:44 PM 
13   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Valen Tino
Feb 6, 2023, 5:14 PM 
14   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Alan Wooter
Feb 6, 2023, 12:32 PM 

Round 3

Race to 10
15   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Muhsin Yagli
Feb 22, 2023, 12:27 AM 
16   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Jan Rempe
Feb 23, 2023, 5:26 PM 
17   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Willie Brouwer
Feb 20, 2023, 12:32 PM 
18   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Mirjam Alfons
Feb 28, 2023, 7:25 AM 
19   
Canada
Johannes TSANG
Netherlands
Valen Tino
Feb 20, 2023, 12:32 PM 
20   
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Alan Wooter
Feb 21, 2023, 6:28 PM 
21   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Maan Sadal
Feb 23, 2023, 7:00 PM 

Round 4

Race to 10
22   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Jan Rempe
Feb 27, 2023, 6:31 PM 
23   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Willie Brouwer
May 18, 2023, 5:54 PM 
24   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Mirjam Alfons
Mar 9, 2023, 6:44 AM 
25   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Valen Tino
Mar 24, 2023, 3:09 PM 
26   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Alan Wooter
Feb 28, 2023, 7:26 AM 
27   
Canada
Johannes TSANG
Netherlands
Maan Sadal
May 11, 2023, 10:40 PM 
28   
Netherlands
Omar Maalikoum
Morocco
Youssef ZKak
Mar 1, 2023, 12:05 AM 

Round 5

Race to 10
29   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Willie Brouwer
Mar 15, 2023, 6:00 PM 
30   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Mirjam Alfons
Mar 13, 2023, 12:34 PM 
31   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Valen Tino
May 2, 2023, 7:07 PM 
32   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Alan Wooter
Mar 15, 2023, 1:12 AM 
33   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Maan Sadal
Mar 14, 2023, 7:26 AM 
34   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Morocco
Youssef ZKak
Mar 13, 2023, 12:34 PM 
35   
Canada
Johannes TSANG
Netherlands
Omar Maalikoum
Mar 21, 2023, 11:08 PM 

Round 6

Race to 10
36   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Mirjam Alfons
Mar 27, 2023, 12:35 PM 
37   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Valen Tino
Mar 27, 2023, 12:35 PM 
38   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Alan Wooter
Mar 28, 2023, 6:56 PM 
39   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Maan Sadal
Mar 27, 2023, 12:35 PM 
40   
Netherlands
Chaka Sanichar
Morocco
Youssef ZKak
May 11, 2023, 6:08 PM 
41   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Omar Maalikoum
Mar 29, 2023, 11:00 PM 
42   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Canada
Johannes TSANG
Mar 27, 2023, 12:35 PM 

Round 7

Race to 10
43   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Valen Tino
Apr 4, 2023, 5:51 PM 
44   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Alan Wooter
Apr 10, 2023, 12:35 PM 
45   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Maan Sadal
Apr 4, 2023, 1:08 PM 
46   
Netherlands
Jan Rempe
Morocco
Youssef ZKak
Apr 10, 2023, 12:35 PM 
47   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Omar Maalikoum
Apr 10, 2023, 12:35 PM 
48   
Netherlands
Chaka Sanichar
Canada
Johannes TSANG
Apr 15, 2023, 10:51 PM 
49   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Joshua Harkelijn
Apr 10, 2023, 12:35 PM 

Round 8

Race to 10
50   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Alan Wooter
Jun 5, 2023, 5:35 PM 
51   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Maan Sadal
May 16, 2023, 11:22 PM 
52   
Netherlands
Mirjam Alfons
Morocco
Youssef ZKak
Apr 24, 2023, 12:36 PM 
53   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Omar Maalikoum
Apr 24, 2023, 12:36 PM 
54   
Netherlands
Jan Rempe
Canada
Johannes TSANG
Apr 24, 2023, 12:36 PM 
55   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Joshua Harkelijn
Apr 24, 2023, 12:36 PM 
56   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Hervis Hamid
May 3, 2023, 5:05 PM 

Round 9

Race to 10
57   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Maan Sadal
Apr 12, 2023, 7:34 PM 
58   
Netherlands
Alan Wooter
Morocco
Youssef ZKak
Apr 10, 2023, 8:40 AM 
59   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Omar Maalikoum
May 16, 2023, 10:13 PM 
60   
Netherlands
Mirjam Alfons
Canada
Johannes TSANG
May 8, 2023, 12:37 PM 
61   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Joshua Harkelijn
May 8, 2023, 12:37 PM 
62   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Hervis Hamid
May 17, 2023, 7:07 PM 
63   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Chaka Sanichar
May 8, 2023, 12:37 PM 

Round 10

Race to 10
64   
Netherlands
Stefan Bakker
Morocco
Youssef ZKak
May 22, 2023, 12:38 PM 
65   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Omar Maalikoum
Apr 4, 2023, 1:08 PM 
66   
Netherlands
Alan Wooter
Canada
Johannes TSANG
May 3, 2023, 1:40 AM 
67   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Joshua Harkelijn
May 14, 2023, 8:04 PM 
68   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Hervis Hamid
May 22, 2023, 12:38 PM 
69   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Chaka Sanichar
May 22, 2023, 12:38 PM 
70   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Muhsin Yagli
May 22, 2023, 12:38 PM 

Round 11

Race to 10
71   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Omar Maalikoum
Jun 5, 2023, 12:38 PM 
72   
Morocco
Youssef ZKak
Canada
Johannes TSANG
Jun 5, 2023, 12:38 PM 
73   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Joshua Harkelijn
May 17, 2023, 5:39 AM 
74   
Netherlands
Alan Wooter
Netherlands
Hervis Hamid
May 22, 2023, 11:14 PM 
75   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Chaka Sanichar
Jun 5, 2023, 12:38 PM 
76   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Muhsin Yagli
Jun 5, 2023, 12:38 PM 
77   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Jan Rempe
May 17, 2023, 5:40 AM 

Round 12

Race to 10
78   
Netherlands
Stefan Bakker
Canada
Johannes TSANG
Jun 19, 2023, 12:39 PM 
79   
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Joshua Harkelijn
Jun 19, 2023, 12:39 PM 
80   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Hervis Hamid
Jun 19, 2023, 12:39 PM 
81   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Chaka Sanichar
Jun 19, 2023, 12:39 PM 
82   
Netherlands
Alan Wooter
Netherlands
Muhsin Yagli
Jun 19, 2023, 12:39 PM 
83   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Jan Rempe
May 17, 2023, 3:06 PM 
84   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Willie Brouwer
Jun 19, 2023, 12:39 PM 

Round 13

Race to 10
85   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Joshua Harkelijn
Jul 3, 2023, 12:39 PM 
86   
Canada
Johannes TSANG
Netherlands
Hervis Hamid
Jul 3, 2023, 12:39 PM 
87   
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Chaka Sanichar
Jul 3, 2023, 12:39 PM 
88   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Muhsin Yagli
Jul 3, 2023, 12:39 PM 
89   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Jan Rempe
Jul 3, 2023, 12:39 PM 
90   
Netherlands
Alan Wooter
Netherlands
Willie Brouwer
May 24, 2023, 7:16 PM 
91   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Mirjam Alfons
May 21, 2023, 7:51 PM 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants