Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 21, 2021

Billiard Lions - 2 кръг

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Teodor Chomovski
4 (4/0) 31 (23/8)
74%
550
2 Ivan Velinov
5 (4/1) 46 (23/23)
50%
480
3 Dani Chavanski
3 (2/1) 24 (16/8)
67%
420
3 Georgi Petrov
4 (3/1) 33 (20/13)
61%
420
5 Andrei Izrantcev
3 (2/1) 25 (15/10)
60%
370
5 Nikola Kolev
2 (1/1) 14 (7/7)
50%
370
5 Antonio Nikolov
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
370
5 Ivaylo Gyokov
3 (2/1) 21 (11/10)
52%
370
9 Radostin Gerchev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
Show more
9 Dinko Kotsev
2 (1/1) 16 (8/8)
50%
330
9 Ivaylo Cherkezov
2 (1/1) 16 (9/7)
56%
330
9 Yordan Kirkov
2 (1/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Nikolai Stoilov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
330
9 Dimityr Petrovski
2 (1/1) 13 (6/7)
46%
330
9 Georgi Chomovski
2 (1/1) 15 (7/8)
47%
330
9 Petyr Stanev
2 (1/1) 12 (5/7)
42%
330
17 Yoan Papazov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Tsvetan Tsvetanov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Vasil Pezis
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Ognyan Kolev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Martina Draganova
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Boyan Toshev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Stanislav Milev
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
300
17 Павел Стойнов
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Atanas Djenkov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Alexander Parvanov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Martin Savov2
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
Starts Sep 21, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (27 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Billiard Lions
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev and Stanislav Milev (slavi_milev2000@abv.bg, 0884882514)
More info
Информация за веригата турнир Billiard Lions:
1. Кой може да участва?
2. Основни цели на турнира
3. Награди
4. Основни правила за всеки кръг
5. Картотека Академята 2021
6. Такси за участие
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
1. Кой може да участва?
В турнира ще участват доказано напреднали състезатели с ранг Б.
Редовно участващи състезатели в турнири, играчи с добра позиционна игра и реализирали предни позиции в предходни участия.
*Всички рангове ще бъдат определяни от съдийска комисия назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.
Във всеки кръг могат да бъдат допуснати и състезатели от по-ниски рангове, които желаят да повишат нивото си на игра.
2. Основни цели на турнира
Да повиши нивото на игра на напредналите състезателите, чрез повече двубои при равен старт и висок рейс. Да ги превърне в професионалисти.
3. Награди
Победителят във финалния плейоф печели 5 звезден уикенд за двама + 1 месечна безплатна програма с треньор.
*Отделните кръгове нямат награден фонд

4. Основни правила за всеки кръг
Всеки вторник
Начало: 19:00 часа
Директна Елиминация
Дисциплини: Редуват се 8-ма, 9-та и 10-та топка
Рейс: до 8 спечелени игри, финал до 9
Дрескод: свободно облекло

5. Картотека Академята 2021
Картотеката Академията 2021 се заплаща еднократно преди началото на сезона.
До 10.09.2021 г. – 5 лв.
От 10.09. 2021 г. до 10.10.2021 г. – 10 лв.
Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи
и дава намаление от всички турнири.
Всеки картотекиран след дата 10.10.2021 не взима точки от предходните турнири, които е участвал.

6. Такса за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите
картотекирани – 10 лв.
некартотекирани – 12 лв.
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
Всеки играч получава точки за ранглиста, която ще определи финалния плейоф.
1-вият в класирането ще играе директно на финал
2-рият в класирането ще играе полуфинал
3-тият в класирането ще играе четвърфинал срещу победителят от квалификациите

Турнирната ранглиста се сформира от 10-те най-добри турнира на всеки състезател.
В квалификациите могат да играя състезатели, които са участвали на минимум 7 турнира.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Bulgaria
Nikolai Stoilov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Stanislav Milev
Russia
Andrei Izrantcev
Tue 19:05  Table 1
3   
Bulgaria
Martina Draganova
Bulgaria
Ivan Velinov
Tue 19:53  Table 1
4   
Bulgaria
Boyan Toshev
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Tue 19:54  Table 3
5   
Bulgaria
Nikola Kolev
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Tue 19:58  Table 5
7   
Bulgaria
Petyr Stanev
Bulgaria
Павел Стойнов
Tue 19:06  Table 4
8   
Walk Over
Bulgaria
Dani Chavanski
 
9   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Martin Savov2
Bulgaria
Yordan Kirkov
Tue 19:06  Table 5
11   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Atanas Djenkov
Tue 19:06  Table 2
12   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Bulgaria
Yoan Papazov
Tue 20:13  Table 4
13   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Dinko Kotsev
Tue 19:06  Table 3
14   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Alexander Parvanov
Tue 19:58  Table 7
15   
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
Bulgaria
Vasil Pezis
Tue 19:13  Table 7
16   
Walk Over
Afghanistan
Radostin Gerchev
 

Round 2

Race to 5
17   
Bulgaria
Nikolai Stoilov
Russia
Andrei Izrantcev
Tue 20:37  Table 2
18   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Tue 21:14  Table 7
19   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Tue 21:00  Table 1
20   
Bulgaria
Petyr Stanev
Bulgaria
Dani Chavanski
Tue 20:43  Table 3
21   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Yordan Kirkov
Tue 20:54  Table 5
22   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Antonio Nikolov
Tue 21:32  Table 3
23   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Bulgaria
Georgi Petrov
Tue 21:48  Table 1
24   
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
Afghanistan
Radostin Gerchev
Tue 21:20  Table 4

Quarter final

Race to 6
25   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Ivan Velinov
Tue 22:13  Table 7
26   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Dani Chavanski
Tue 21:53  Table 2
27   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Antonio Nikolov
Tue 22:55  Table 3
28   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
Tue 22:55  Table 2

Semi final

Race to 6
29   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Dani Chavanski
Tue 23:30  Table 1
30   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Georgi Petrov
Wed 00:04  Table 2

Final

Race to 6
31   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Teodor Chomovski
Wed 01:34  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants