Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 23 - December 1, 2021

Billiard Lions - 11 кръг

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Viktor Ignatov
4 (4/0) 24 (20/4)
83%
550
2 Georgi Chomovski
4 (3/1) 30 (18/12)
60%
480
3 Ivan Velinov
2 (1/1) 18 (9/9)
50%
420
3 Vasil Pezis
3 (2/1) 18 (10/8)
56%
420
5 Ralitsa Karaminkova
2 (1/1) 13 (6/7)
46%
370
5 Radostin Gerchev
2 (1/1) 12 (7/5)
58%
370
5 Stanislav Milev
2 (1/1) 18 (9/9)
50%
370
5 Atanas Djenkov
2 (1/1) 13 (6/7)
46%
370
9 Йосиф Камбарев
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
9 Ognyan Kolev
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
330
9 Yordan Kirkov
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
330
9 Georgi Petrov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
9 Nikola Kolev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
9 Antonio Nikolov
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
330
9 Atanas Gospodinov
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
330
9993 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Nov 23, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (16 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Billiard Lions 2021
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev and Stanislav Milev (slavi_milev2000@abv.bg, 0884882514)
More info
Информация за веригата турнир Billiard Lions:
1. Кой може да участва?
2. Основни цели на турнира
3. Награди
4. Основни правила за всеки кръг
5. Картотека Академята 2021
6. Такси за участие
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
1. Кой може да участва?
В турнира ще участват доказано напреднали състезатели с ранг Б.
Редовно участващи състезатели в турнири, играчи с добра позиционна игра и реализирали предни позиции в предходни участия.
*Всички рангове ще бъдат определяни от съдийска комисия назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.
Във всеки кръг могат да бъдат допуснати и състезатели от по-ниски рангове, които желаят да повишат нивото си на игра.
2. Основни цели на турнира
Да повиши нивото на игра на напредналите състезателите, чрез повече двубои при равен старт и висок рейс. Да ги превърне в професионалисти.
3. Награди
Победителят във финалния плейоф печели 5 звезден уикенд за двама + 1 месечна безплатна програма с треньор.
*Отделните кръгове нямат награден фонд

4. Основни правила за всеки кръг
Всеки вторник
Начало: 19:00 часа
Директна Елиминация
Дисциплини: Редуват се 8-ма, 9-та и 10-та топка
Рейс: до 8 спечелени игри, финал до 9
Дрескод: свободно облекло

5. Картотека Академята 2021
Картотеката Академията 2021 се заплаща еднократно преди началото на сезона.
До 10.09.2021 г. – 5 лв.
От 10.09. 2021 г. до 10.10.2021 г. – 10 лв.
Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи
и дава намаление от всички турнири.
Всеки картотекиран след дата 10.10.2021 не взима точки от предходните турнири, които е участвал.

6. Такса за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите
картотекирани – 10 лв.
некартотекирани – 12 лв.
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
Всеки играч получава точки за ранглиста, която ще определи финалния плейоф.
1-вият в класирането ще играе директно на финал
2-рият в класирането ще играе полуфинал
3-тият в класирането ще играе четвърфинал срещу победителят от квалификациите

Турнирната ранглиста се сформира от 10-те най-добри турнира на всеки състезател.
В квалификациите могат да играя състезатели, които са участвали на минимум 7 турнира.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Atanas Gospodinov
Nov 23, 2021, 7:27 PM  Table 9
2   
Afghanistan
Radostin Gerchev
Bulgaria
Ognyan Kolev
Nov 23, 2021, 7:38 PM  Table 1
3   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Bulgaria
Viktor Ignatov
Nov 23, 2021, 7:05 PM  Table 1
4   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Nikola Kolev
Nov 23, 2021, 7:05 PM  Table 2
5   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Ghost 2
Nov 23, 2021, 7:29 PM  Table 5
6   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Stanislav Milev
Nov 23, 2021, 7:06 PM  Table 3
7   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Йосиф Камбарев
Nov 23, 2021, 7:05 PM  Table 5
8   
Bulgaria
Atanas Djenkov
Bulgaria
Georgi Petrov
Nov 23, 2021, 7:03 PM  Table 4

Quarter final

Race to 5
9   
Bulgaria
Vasil Pezis
Afghanistan
Radostin Gerchev
Nov 23, 2021, 8:19 PM  Table 1
10   
Bulgaria
Viktor Ignatov
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Nov 23, 2021, 8:10 PM  Table 2
11   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Stanislav Milev
Nov 23, 2021, 8:15 PM  Table 3
12   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Atanas Djenkov
  Table 4

Semi final

Race to 5
13   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Viktor Ignatov
Nov 23, 2021, 9:22 PM  Table 2
14   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Nov 23, 2021, 9:43 PM  Table 4

Final

Race to 5
15   
Bulgaria
Viktor Ignatov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Nov 23, 2021, 11:52 PM 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants