Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 16, 2021

Billiard Lions - 10 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Petyr Blajev
4 (4/0) 38 (24/14)
63%
550
2 Andrei Izrantcev
4 (3/1) 36 (23/13)
64%
480
3 Viktor Ignatov
4 (3/1) 31 (20/11)
65%
420
3 Valentin Ivanov
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
420
5 Yordan Kirkov
2 (1/1) 19 (11/8)
58%
370
5 Yavor Nedelchev
2 (1/1) 9 (3/6)
33%
370
5 Stanislav MILEV
2 (1/1) 15 (8/7)
53%
370
5 Antonio Nikolov
2 (1/1) 13 (6/7)
46%
370
9 Йосиф Камбарев
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
330
Show more
9 Ivan Velinov
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
330
9 Vasil Pezis
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
330
9 Ognyan Kolev
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
330
9 Martina Draganova
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
330
9 Georgi Petrov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
9 Nikola Kolev
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
330
9 Atanas Djenkov
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
330
17 Nikola Kalaydzhiev
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
Starts Nov 16, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (17 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Billiard Lions 2021
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev and Stanislav MILEV (slavi_milev2000@abv.bg, 0884882514)
More info
Информация за веригата турнир Billiard Lions:
1. Кой може да участва?
2. Основни цели на турнира
3. Награди
4. Основни правила за всеки кръг
5. Картотека Академята 2021
6. Такси за участие
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
1. Кой може да участва?
В турнира ще участват доказано напреднали състезатели с ранг Б.
Редовно участващи състезатели в турнири, играчи с добра позиционна игра и реализирали предни позиции в предходни участия.
*Всички рангове ще бъдат определяни от съдийска комисия назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.
Във всеки кръг могат да бъдат допуснати и състезатели от по-ниски рангове, които желаят да повишат нивото си на игра.
2. Основни цели на турнира
Да повиши нивото на игра на напредналите състезателите, чрез повече двубои при равен старт и висок рейс. Да ги превърне в професионалисти.
3. Награди
Победителят във финалния плейоф печели 5 звезден уикенд за двама + 1 месечна безплатна програма с треньор.
*Отделните кръгове нямат награден фонд

4. Основни правила за всеки кръг
Всеки вторник
Начало: 19:00 часа
Директна Елиминация
Дисциплини: Редуват се 8-ма, 9-та и 10-та топка
Рейс: до 8 спечелени игри, финал до 9
Дрескод: свободно облекло

5. Картотека Академята 2021
Картотеката Академията 2021 се заплаща еднократно преди началото на сезона.
До 10.09.2021 г. – 5 лв.
От 10.09. 2021 г. до 10.10.2021 г. – 10 лв.
Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи
и дава намаление от всички турнири.
Всеки картотекиран след дата 10.10.2021 не взима точки от предходните турнири, които е участвал.

6. Такса за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите
картотекирани – 10 лв.
некартотекирани – 12 лв.
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
Всеки играч получава точки за ранглиста, която ще определи финалния плейоф.
1-вият в класирането ще играе директно на финал
2-рият в класирането ще играе полуфинал
3-тият в класирането ще играе четвърфинал срещу победителят от квалификациите

Турнирната ранглиста се сформира от 10-те най-добри турнира на всеки състезател.
В квалификациите могат да играя състезатели, които са участвали на минимум 7 турнира.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Bulgaria
Vasil Pezis
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Bulgaria
Viktor Ignatov
Tue 19:05  Table 1
3   
Bulgaria
Йосиф Камбарев
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
5   
Bulgaria
Martina Draganova
Walk Over
 
6   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
7   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav Milev
 
9   
Bulgaria
Ivan Velinov
Walk Over
 
10   
Walk Over
Bulgaria
Petyr Blajev
 
11   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Nikola Kolev
 
13   
Bulgaria
Yavor Nedelchev
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Atanas Djenkov
 
15   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Walk Over
 
16   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Petrov
 

Round 2

Race to 6
17   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Viktor Ignatov
Tue 20:08  Table 2
18   
Bulgaria
Йосиф Камбарев
Bulgaria
Antonio Nikolov
Tue 19:05  Table 2
19   
Bulgaria
Martina Draganova
Russia
Andrei Izrantcev
Tue 19:05  Table 3
20   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Stanislav Milev
Tue 19:06  Table 4
21   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Petyr Blajev
Tue 19:06  Table 5
22   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Nikola Kolev
Tue 19:49  Table 5
23   
Bulgaria
Yavor Nedelchev
Bulgaria
Atanas Djenkov
Tue 19:56  Table 1
24   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Bulgaria
Georgi Petrov
Tue 19:07  Table 6

Quarter final

Race to 6
25   
Bulgaria
Viktor Ignatov
Bulgaria
Antonio Nikolov
Tue 20:49  Table 2
26   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Stanislav Milev
Tue 20:20  Table 4
27   
Bulgaria
Petyr Blajev
Bulgaria
Yordan Kirkov
Tue 20:38  Table 5
28   
Bulgaria
Yavor Nedelchev
Bulgaria
Valentin Ivanov
Tue 20:13  Table 6

Semi final

Race to 6
29   
Bulgaria
Viktor Ignatov
Russia
Andrei Izrantcev
Tue 21:36  Table 2
30   
Bulgaria
Petyr Blajev
Bulgaria
Valentin Ivanov
Tue 22:38  Table 5

Final

Race to 6
31   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Petyr Blajev
Tue 22:46  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants