Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 14, 2021

Billiard Lions - 1 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Boyan Toshev
5 (5/0) 45 (31/14)
69%
550
2 Иво Стефанов
4 (3/1) 40 (23/17)
58%
480
3 Ivaylo Gyokov
3 (2/1) 30 (16/14)
53%
420
3 Martin Savov2
3 (2/1) 30 (14/16)
47%
420
5 Tsvetan Tsvetanov
3 (2/1) 25 (15/10)
60%
370
5 Andrei Izrantcev
3 (2/1) 31 (17/14)
55%
370
5 Vasil Pezis
3 (2/1) 29 (16/13)
55%
370
5 Stanislav Milev
2 (1/1) 20 (9/11)
45%
370
9 Yoan Papazov
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
330
Show more
9 Dinko Kotsev
2 (1/1) 20 (9/11)
45%
330
9 Georgi Petrov
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
330
9 Nikola Kalaydzhiev
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
330
9 Georgi Chomovski
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
330
9 Antonio Nikolov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
9 Desislava Bozhilova
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
9 Lyudmil Iliev
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
330
17 Radostin Gerchev
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
17 Ivaylo Cherkezov
1 (0/1) 6 (0/6)
0%
300
17 Ivan Velinov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Ognyan Kolev
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
17 Teodor Chomovski
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
Starts Sep 14, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (21 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Billiard Lions
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev and Stanislav Milev (slavi_milev2000@abv.bg, 0884882514)
More info
Информация за веригата турнир Billiard Lions:
1. Кой може да участва?
2. Основни цели на турнира
3. Награди
4. Основни правила за всеки кръг
5. Картотека Академята 2021
6. Такси за участие
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
1. Кой може да участва?
В турнира ще участват доказано напреднали състезатели с ранг Б.
Редовно участващи състезатели в турнири, играчи с добра позиционна игра и реализирали предни позиции в предходни участия.
*Всички рангове ще бъдат определяни от съдийска комисия назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.
Във всеки кръг могат да бъдат допуснати и състезатели от по-ниски рангове, които желаят да повишат нивото си на игра.
2. Основни цели на турнира
Да повиши нивото на игра на напредналите състезателите, чрез повече двубои при равен старт и висок рейс. Да ги превърне в професионалисти.
3. Награди
Победителят във финалния плейоф печели 5 звезден уикенд за двама + 1 месечна безплатна програма с треньор.
*Отделните кръгове нямат награден фонд

4. Основни правила за всеки кръг
Всеки вторник
Начало: 19:00 часа
Директна Елиминация
Дисциплини: Редуват се 8-ма, 9-та и 10-та топка
Рейс: до 8 спечелени игри, финал до 9
Дрескод: свободно облекло

5. Картотека Академята 2021
Картотеката Академията 2021 се заплаща еднократно преди началото на сезона.
До 10.09.2021 г. – 5 лв.
От 10.09. 2021 г. до 10.10.2021 г. – 10 лв.
Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи
и дава намаление от всички турнири.
Всеки картотекиран след дата 10.10.2021 не взима точки от предходните турнири, които е участвал.

6. Такса за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите
картотекирани – 10 лв.
некартотекирани – 12 лв.
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
Всеки играч получава точки за ранглиста, която ще определи финалния плейоф.
1-вият в класирането ще играе директно на финал
2-рият в класирането ще играе полуфинал
3-тият в класирането ще играе четвърфинал срещу победителят от квалификациите

Турнирната ранглиста се сформира от 10-те най-добри турнира на всеки състезател.
В квалификациите могат да играя състезатели, които са участвали на минимум 7 турнира.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Walk Over
 
2   
Afghanistan
Radostin Gerchev
Russia
Andrei Izrantcev
Tue 19:05  Table 9
3   
Bulgaria
Martin Savov2
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Petrov
 
5   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Boyan Toshev
Tue 19:03  Table 1
7   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
R1
Tue 19:03  Table 8
8   
Walk Over
Bulgaria
Lyudmil Iliev
 
9   
Bulgaria
Yoan Papazov
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Vasil Pezis
Tue 19:05  Table 2
11   
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
13   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav Milev
 
15   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Dinko Kotsev
Tue 19:07  Table 4
16   
Walk Over
Bulgaria
Иво Стефанов
 

Round 2

Race to 6
17   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Russia
Andrei Izrantcev
Tue 20:55  Table 1
18   
Bulgaria
Martin Savov2
Bulgaria
Georgi Petrov
Tue 19:06  Table 6
19   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Bulgaria
Boyan Toshev
Tue 19:40  Table 1
20   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Lyudmil Iliev
Tue 20:07  Table 6
21   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Vasil Pezis
Tue 20:27  Table 4
22   
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
Bulgaria
Antonio Nikolov
Tue 19:58  Table 2
23   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Stanislav Milev
Tue 20:00  Table 8
24   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Bulgaria
Иво Стефанов
Tue 20:38  Table 9

Quarter final

Race to 7
25   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Martin Savov2
Tue 22:14  Table 1
26   
Bulgaria
Boyan Toshev
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Tue 21:21  Table 4
27   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
Tue 21:25  Table 2
28   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Иво Стефанов
Tue 21:52  Table 8

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Martin Savov2
Bulgaria
Boyan Toshev
Tue 23:29  Table 4
30   
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
Bulgaria
Иво Стефанов
Tue 22:50  Table 8

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Boyan Toshev
Bulgaria
Иво Стефанов
R1
Wed 00:16  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants