Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 21, 2022

BILLIARD LIONS: SOFIA AMATEUR LEAGUE - ROUND 1

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stanislav MILEV
4 (4/0) 26 (20/6)
77%
550
2 Andrei Izrantcev
4 (3/1) 30 (17/13)
57%
480
3 Dinko Kotsev
3 (2/1) 23 (11/12)
48%
420
3 Zdravko Georgiev
3 (2/1) 25 (14/11)
56%
420
5 Yoan Papazov
2 (1/1) 16 (7/9)
44%
370
5 Antonio Nikolov
2 (1/1) 17 (8/9)
47%
370
5 Tsvetomir Grigorov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
370
5 Radoslav Bogdanov
2 (1/1) 13 (7/6)
54%
370
9 Ivan Mihov
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
330
9 Andon Borunsuzov
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
330
9 Ognyan Kolev
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
330
9 Yordan Kirkov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
9 Yavor Nedelchev
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
330
9 Georgi Petrov
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
330
9 Alexander Parvanov
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
330
Starts Sep 21, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (15 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
Rankings BILLIARD LIONS: SOFIA AMATEUR LEAGUE
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Yavor Nedelchev
More info
Спортен клуб “Академията” Дианабад приветства всички ентусиасти по билярд на регулярните ни седмични турнири Billiard Lions - Лигата на Аматьорите 💪
Описание на турнира:
🎱 DRESS CODE: няма
🎱 Турнирът се провежда всяка сряда от 19:00 ч. и се играе на 4 маси, до 16 участници. Състезанието се провежда в рамките на деня. При участие между 16 и 24 човека – полуфиналите и финалът се играят в четвъртък от 19:00 ч., а над 24 човека – четвъртфиналите, полуфиналите и финалът се играят в четвъртък от 19:00 ч.
🏆 Фиксиран Награден Фонд
*Наградният фонд не зависи от броя регистрирани участници:
🏆 1-во място: 80 лв.
🏆 2-ро място: 40 лв.
🏆 2*3-то място: 20 лв.
🎱 Дисциплини на ротационен принцип:
8-ма топка; рейс до 5
9-та топка; 9-ка на точката с правило за 3-те топки; рейс до 5
10-та топка; рейс до 5
🎱 Записване - предварително онлайн в схемата на Cue Score или на място половин час преди турнира.
🎱 Входна такса - 15 лв.
🎱 Регламент:
Директна елиминация, разменен брейк; жребий на случаен принцип.
🎱 Организационни и дисциплинарни изисквания към играчите
Всеки играч е длъжен да провери резултатите от жребия и да се запознае от колко часа са мачовете му – след 10 минути закъснение се губи една игра, а след 20 минути - целият мач. Всички мачове ще се играят според изтегления жребий и установен график, като изключения от това или размествания могат да бъдат правени само по преценка на турнирния директор (например, ако някои мачове са изиграни по-бързо и двамата участници, предвидени за следващия мач по график, са съгласни да започнат по-рано, то ще имат тази възможност, но само при положение, че и двамата могат и са съгласни).
Всеки играч има право на един таймаут от 5 минути на мач, за който е длъжен да уведоми турнирния директор, като при просрочване на това време или своеволно взимане на допълнителен таймаут, играчът ще загуби една игра след 5 минути просрочване, а при второ и повторни нарушения директно губи мача.
Играчите са длъжни да заплатят участието си в турнира, както е регламентирано, като имат предвид, че записвайки се, те си гарантират място в турнира и са включени в жребия, а при неспазване на това условие или неявяване - таксата ще им бъде потърсена преди да могат да се запишат на следващ турнир.
Играчите се задължават, по време на турнира и на територията на клуба, да се състезават и да наблюдават събитието с уважение към останалите участници, персонала и гостите на клуба, като контролират действията и думите си, така че да не пречат на своите опоненти преди и по време на игра, както и на състезаващите се на околните маси.
Всички възникнали спорове, проблеми и казуси могат да бъдат отнесени към турнирния директор, който има правото да се консултира с организаторите на турнира, но неговото решение е финално и окончателно. Със записването си за турнира всеки играч автоматично и по подразбиране се съгласява с всички правила и условия, описани по-горе.
За допълнителна информация и въпроси може да се свържете с нас на 0884882514.
Очакваме Ви! 🙂

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Bulgaria
Tsvetomir Grigorov
Walk Over
 
2   
Walk Over
Walk Over
 
3   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Dinko Kotsev
 
5   
Bulgaria
Yavor Nedelchev
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav MILEV
 
7   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Andon Borunsuzov
 
9   
Bulgaria
Zdravko Georgiev
Walk Over
 
10   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Petrov
 
11   
Bulgaria
Radoslav Bogdanov
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Alexander Parvanov
 
13   
Russia
Andrei Izrantcev
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Yordan Kirkov
 
15   
Bulgaria
Yoan Papazov
Walk Over
 
16   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Mihov
 

Round 2

Race to 5
17   
Bulgaria
Tsvetomir Grigorov
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Wed 19:06  Table 7
19   
Bulgaria
Yavor Nedelchev
C
Bulgaria
Stanislav MILEV
C
Wed 19:06  Table 2
20   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Andon Borunsuzov
C
Wed 19:06  Table 4
21   
Bulgaria
Zdravko Georgiev
C
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Wed 19:05  Table 3
22   
Bulgaria
Radoslav Bogdanov
D
Bulgaria
Alexander Parvanov
C
Wed 19:13  Table 5
23   
Russia
Andrei Izrantcev
C
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Wed 19:37  Table 2
24   
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Bulgaria
Ivan Mihov
C
Wed 20:14  Table 5

Quarter final

Race to 5
25   
Bulgaria
Tsvetomir Grigorov
D
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Wed 20:31  Table 7
26   
Bulgaria
Stanislav MILEV
C
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Wed 21:07  Table 2
27   
Bulgaria
Zdravko Georgiev
C
Bulgaria
Radoslav Bogdanov
D
Wed 20:31  Table 3
28   
Russia
Andrei Izrantcev
C
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Wed 21:33  Table 5

Semi final

Race to 5
29   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Stanislav MILEV
C
Wed 22:38  Table 2
30   
Bulgaria
Zdravko Georgiev
C
Russia
Andrei Izrantcev
C
Wed 22:38  Table 5

Final

Race to 5
31   
Bulgaria
Stanislav MILEV
C
Russia
Andrei Izrantcev
C
Thu 00:11  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants