Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 1, 2019

BC Relax CUP 12 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Marian Kepsta
8 (8/0) 38 (27/11)
71%
550
2 Matus Sedlak
8 (5/3) 35 (21/14)
60%
480
3 Johny Kovalčik
7 (6/1) 31 (22/9)
71%
420
3 Tomas Jusko
7 (5/2) 30 (18/12)
60%
420
5 Zdenko Zizi Zavadinka
7 (5/2) 28 (20/8)
71%
0
5 Juraj Talian
7 (4/3) 29 (15/14)
52%
370
5 Marek Jakubik
7 (4/3) 28 (17/11)
61%
370
5 Adam Škulec
6 (3/3) 28 (13/15)
46%
370
9 Samuel Palko
5 (2/3) 21 (10/11)
48%
330
Show more
10 Andrea Gencová
5 (2/3) 17 (6/11)
35%
330
10 Peter Varhoľák
5 (2/3) 20 (9/11)
45%
330
10 Ebrar Recepi
6 (3/3) 24 (11/13)
46%
330
13 Vladimír Tomečko
5 (1/4) 20 (8/12)
40%
330
13 Miroslav Cibere
6 (3/3) 22 (10/12)
45%
330
13 Rasťo Tel
5 (2/3) 21 (9/12)
43%
330
16 František Sýkora
6 (2/4) 25 (10/15)
40%
330
16 Frantisek Kolesar
5 (0/5) 15 (0/15)
0%
330
16 Milos Ondejka
5 (1/4) 21 (8/13)
38%
330
19 Tomáš Buk
6 (0/6) 21 (3/18)
14%
300
Starts Dec 1, 2019, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (19 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 14:45 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:30
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 15 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora

* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšta druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 6 5 0 1 17 4 13 0 0 0 0.81 5
2 Marek Jakubik 6 4 0 2 15 7 8 0 0 0 0.682 4
3 Juraj Talian 6 4 0 2 13 10 3 0 0 0 0.565 4
4 Ebrar Recepi 6 3 0 3 11 13 -2 0 0 0 0.458 3
5 Miroslav Cibere 6 3 0 3 10 12 -2 0 0 0 0.455 3
6 František Sýkora 6 2 0 4 10 15 -5 0 0 0 0.4 2
7 Tomáš Buk 6 0 0 6 3 18 -15 0 0 0 0.143 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johny Kovalčik 5 5 0 0 15 3 12 2 0 0 0.833 5
2 Tomas Jusko 5 4 0 1 14 5 9 0 0 0 0.737 4
3 Matus Sedlak 5 3 0 2 10 7 3 0 0 0 0.588 3
4 Andrea Gencová 5 2 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 2
5 Vladimír Tomečko 5 1 0 4 8 12 -4 0 0 0 0.4 1
6 Frantisek Kolesar 5 0 0 5 0 15 -15 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marian Kepsta 5 5 0 0 15 3 12 0 0 0 0.833 5
2 Adam Škulec 5 3 0 2 10 11 -1 0 0 0 0.476 3
3 Samuel Palko 5 2 0 3 10 11 -1 0 0 0 0.476 2
4 Peter Varhoľák 5 2 0 3 9 11 -2 0 0 0 0.45 2
5 Rasťo Tel 5 2 0 3 9 12 -3 0 0 0 0.429 2
6 Milos Ondejka 5 1 0 4 8 13 -5 0 0 0 0.381 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 15:04  Table 1
2-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Tomáš Buk
Sun 15:04  Table 2
3-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Juraj Talian
Sun 15:24  Table 4
4-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Andrea Gencova
Sun 15:04  Table 4
5-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Matus Sedlak
Sun 15:04  Table 5
6-B   
Slovakia
Tomas Jusko
Frantisek Kolesar
Sun 15:04  Table 6
7-C   
Slovakia
Rasťo Tel
Slovakia
Adam Škulec
Sun 15:43  Table 5
8-C   
Samuel Palko
Slovakia
Marian Kepsta
Sun 15:47  Table 1
9-C   
Milos Ondejka
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 15:48  Table 2

Round 2

Race to 3
10-A   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Tomáš Buk
Sun 15:49  Table 6
11-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Juraj Talian
Sun 15:58  Table 4
12-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:19  Table 6
13-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Matus Sedlak
Sun 16:21  Table 4
14-B   
Slovakia
Andrea Gencova
Frantisek Kolesar
Sun 16:22  Table 5
15-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 16:27  Table 1
16-C   
Slovakia
Rasťo Tel
Slovakia
Marian Kepsta
Sun 16:36  Table 3
17-C   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 16:40  Table 2
18-C   
Samuel Palko
Milos Ondejka
Sun 16:44  Table 4

Round 3

Race to 3
19-A   
Slovakia
Tomáš Buk
Slovakia
Juraj Talian
Sun 16:38  Table 6
20-A   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:28  Table 1
21-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 17:33  Table 6
22-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Frantisek Kolesar
Sun 17:10  Table 5
23-B   
Matus Sedlak
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 17:10  Table 3
24-B   
Slovakia
Andrea Gencova
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 17:21  Table 4
25-C   
Slovakia
Rasťo Tel
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 17:34  Table 2
26-C   
Slovakia
Marian Kepsta
Milos Ondejka
Sun 17:27  Table 5
27-C   
Slovakia
Adam Škulec
Samuel Palko
Sun 17:44  Table 2

Round 4

Race to 3
28-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:45  Table 1
29-A   
Slovakia
Tomáš Buk
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 17:59  Table 6
30-A   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:59  Table 5
31-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 18:04  Table 4
32-B   
Frantisek Kolesar
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 18:20  Table 1
33-B   
Matus Sedlak
Slovakia
Andrea Gencova
Sun 18:26  Table 2
34-C   
Slovakia
Rasťo Tel
Milos Ondejka
Sun 18:35  Table 4
35-C   
Slovakia
Peter Varhoľák
Samuel Palko
Sun 18:38  Table 5
36-C   
Slovakia
Marian Kepsta
Slovakia
Adam Škulec
Sun 18:44  Table 6

Round 5

Race to 3
37-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 18:50  Table 2
38-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
František Sýkora
Sun 18:52  Table 1
39-A   
Slovakia
Tomáš Buk
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 19:17  Table 5
40-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 19:10  Table 2
41-B   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Andrea Gencova
Sun 19:35  Table 1
42-B   
Frantisek Kolesar
Matus Sedlak
Sun 19:36  Table 5
43-C   
Slovakia
Rasťo Tel
Samuel Palko
Sun 19:30  Table 2
44-C   
Milos Ondejka
Slovakia
Adam Škulec
Sun 19:31  Table 4
45-C   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Marian Kepsta
Sun 19:55  Table 1

Round 6

Race to 3
46-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:05  Table 6
47-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 16:48  Table 5
48-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 17:05  Table 1

Round 7

Race to 3
49-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 20:02  Table 5
50-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 20:04  Table 2
51-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Tomáš Buk
Sun 19:39  Table 3

Quarter final

Race to 4
52   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Matus Sedlak
Sun 20:43  Table 1
53   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Adam Škulec
Sun 20:43  Table 2
54   
Slovakia
Marian Kepsta
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 20:43  Table 4
55   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Juraj Talian
Sun 20:43  Table 5

Semi final

Race to 4
56   
Matus Sedlak
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 21:57  Table 2
57   
Slovakia
Marian Kepsta
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 21:33  Table 1

Final

Race to 4
58   
Matus Sedlak
Slovakia
Marian Kepsta
Sun 22:36  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment