Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 3, 2019

BC Relax CUP 11 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Marin Rusenov
8 (6/2) 35 (23/12)
66%
550
2 Damir Vrljičak
8 (7/1) 38 (26/12)
68%
480
3 Kubinko Jamriška
6 (5/1) 25 (17/8)
68%
420
3 Marek Jakubik
6 (4/2) 27 (15/12)
56%
420
5 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (4/2) 26 (15/11)
58%
0
5 Vladimír Tomečko
6 (5/1) 22 (17/5)
77%
370
5 Matus Sedlak
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
370
5 Tomas Jusko
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
370
9 Johny Kovalčik
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
330
Show more
9 František Sýkora
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
330
9 Peter Varhoľák
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
330
9 Marian Kepsta
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
330
13 rusen rusenov
5 (2/3) 18 (7/11)
39%
330
13 Petrík Szabó
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
330
13 Samuel Palko
4 (1/3) 15 (6/9)
40%
330
13 Vakkass Shtin
5 (2/3) 22 (10/12)
45%
330
17 Andrea Gencová
5 (1/4) 16 (4/12)
25%
300
17 Tomáš Buk
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
300
17 Adam Škulec
5 (1/4) 18 (5/13)
28%
300
20 Jozef Čekan
5 (1/4) 20 (6/14)
30%
300
20 Ebrar Recepi
5 (0/5) 22 (7/15)
32%
300
Starts Nov 3, 2019, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (22 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 14:45 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:30
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 15 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora

* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšta druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kubinko Jamriška 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Marek Jakubik 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
3 František Sýkora 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 2
4 Samuel Palko 4 1 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
5 Tomáš Buk 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Vladimír Tomečko 5 5 0 0 15 1 14 0 0 0 0.938 5
2 Marin Rusenov 5 3 0 2 11 6 5 0 0 0 0.647 3
3 Johny Kovalčik 5 3 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 3
4 rusen rusenov 5 2 0 3 7 11 -4 0 0 0 0.389 2
5 Andrea Gencová 5 1 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 1
6 Jozef Čekan 5 1 0 4 6 14 -8 0 0 0 0.3 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damir Vrljičak 5 5 0 0 15 6 9 0 0 0 0.714 5
2 Zdenko Zizi Zavadinka 5 4 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 4
3 Marian Kepsta 5 3 0 2 12 10 2 0 0 0 0.545 3
4 Vakkass Shtin 5 2 0 3 10 12 -2 0 0 0 0.455 2
5 Adam Škulec 5 1 0 4 5 13 -8 0 0 0 0.278 1
6 Ebrar Recepi 5 0 0 5 7 15 -8 0 0 0 0.318 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomas Jusko 3 2 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 2
2 Matus Sedlak 3 2 0 1 6 6 0 0 0 0 0.5 2
3 Peter Varhoľák 3 1 0 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 1
4 Petrík Szabó 3 1 0 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 1
5 Maroš Vanyo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
František Sýkora
Philippines
Kubinko Jamriška
Sun 15:14  Table 5
2-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Tomáš Buk
Sun 14:54  Table 1
3-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Marin Rusenov
Sun 14:54  Table 2
4-B   
Slovakia
Andrea Gencova
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 14:54  Table 3
5-B   
Antarctica
rusen rusenov
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 14:54  Table 4
6-C   
Slovakia
Marian Kepsta
Slovakia
Adam Škulec
Sun 14:54  Table 5
7-C   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 14:54  Table 6
8-C   
Vakkass Shtin
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 15:14  Table 3
9-D   
Matus Sedlak
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 15:24  Table 2
10-D   
Slovakia
Petrík Szabó
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 15:31  Table 1

Round 2

Race to 3
11-A   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Tomáš Buk
Sun 15:38  Table 5
12-A   
Slovakia
František Sýkora
Samuel Palko
Sun 15:45  Table 3
13-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 15:37  Table 6
14-B   
Marin Rusenov
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 15:46  Table 4
15-B   
Slovakia
Andrea Gencova
Antarctica
rusen rusenov
Sun 15:53  Table 5
16-C   
Slovakia
Marian Kepsta
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:00  Table 6
17-C   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 16:06  Table 2
18-C   
Slovakia
Ebrar Recepi
Vakkass Shtin
Sun 16:12  Table 1
19-D   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 16:19  Table 3
20-D   
Matus Sedlak
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 16:20  Table 5

Round 3

Race to 3
21-A   
Slovakia
Tomáš Buk
Samuel Palko
Sun 16:23  Table 4
22-A   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 16:35  Table 6
23-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 16:27  Table 2
24-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Antarctica
rusen rusenov
Sun 16:35  Table 1
25-B   
Marin Rusenov
Slovakia
Andrea Gencova
Sun 16:55  Table 6
26-C   
Slovakia
Marian Kepsta
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 16:59  Table 2
27-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Vakkass Shtin
Sun 17:04  Table 1
28-C   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 17:23  Table 2
29-D   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 17:41  Table 3
30-D   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Petrík Szabó
Sun 17:44  Table 4

Round 4

Race to 3
31-A   
Samuel Palko
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 17:02  Table 4
32-A   
Slovakia
Tomáš Buk
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:18  Table 5
33-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Antarctica
rusen rusenov
Sun 17:24  Table 1
34-B   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Andrea Gencova
Sun 17:25  Table 6
35-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Marin Rusenov
Sun 17:27  Table 4
36-C   
Slovakia
Marian Kepsta
Vakkass Shtin
Sun 17:51  Table 5
37-C   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 17:52  Table 2
38-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Adam Škulec
Sun 17:51  Table 4
39-D   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Petrík Szabó
Sun 18:05  Table 3
40-D   
Slovakia
Peter Varhoľák
Matus Sedlak
Sun 18:16  Table 4

Round 5

Race to 3
41-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:53  Table 1
42-A   
Samuel Palko
Philippines
Kubinko Jamriška
Sun 17:58  Table 6
43-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Andrea Gencova
Sun 18:17  Table 1
44-B   
Antarctica
rusen rusenov
Marin Rusenov
Sun 18:33  Table 6
45-B   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:17  Table 2
46-C   
Slovakia
Marian Kepsta
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 18:25  Table 5
47-C   
Vakkass Shtin
Slovakia
Adam Škulec
Sun 18:41  Table 2
48-C   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 18:41  Table 1
49-D   
Slovakia
Petrík Szabó
Matus Sedlak
Sun 18:58  Table 4
50-D   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Maroš Vanyo
 

Quarter final

Race to 4
51   
Philippines
Kubinko Jamriška
Matus Sedlak
Sun 19:30  Table 1
52   
Slovakia
Tomas Jusko
Marin Rusenov
Sun 19:30  Table 2
53   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 19:30  Table 4
54   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 19:30  Table 5

Semi final

Race to 4
55   
Philippines
Kubinko Jamriška
Marin Rusenov
Sun 20:27  Table 1
56   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 20:26  Table 2

Final

Race to 4
57   
Marin Rusenov
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 21:08  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment