Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 3, 2022

BC Relax CUP 09 2021-22

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kubinko Jamriška
8 (6/2) 49 (30/19)
61%
250
2 Johny Kovalčik
7 (6/1) 43 (28/15)
65%
220
3 Zdenko Zizi Zavadinka
7 (6/1) 38 (26/12)
68%
1
3 Maroš Šeminský
6 (4/2) 32 (19/13)
59%
200
5 Zoltán Lukács
5 (3/2) 28 (15/13)
54%
180
5 Damir Vrljičak
6 (4/2) 36 (20/16)
56%
180
5 Matus Sedlak
5 (2/3) 28 (13/15)
46%
180
5 Jaroslav Kern
5 (4/1) 26 (17/9)
65%
180
9 Peter Varhoľák
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
160
10 Andrea Gencová
4 (1/3) 22 (9/13)
41%
160
10 Adam Škulec
5 (2/3) 28 (13/15)
46%
160
10 Ebrar Recepi
4 (1/3) 23 (10/13)
43%
160
13 Juraj Talian
5 (1/4) 28 (10/18)
36%
140
13 Miroslav Cibere
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
140
13 Alexander Škulec
4 (0/4) 18 (2/16)
11%
140
16 Ladislav Vojs
5 (0/5) 27 (7/20)
26%
140
Starts Apr 3, 2022, 3:00 PM (local time)
Format Round robin (16 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings BC Relax CUP 2021-22
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 15:00 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 15:00, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:45

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hráč ktorý je v nábehu má 30 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 30 sekundové predĺženie (aplikácia *****)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
- následne pri druhom upozornení hráča hlavným rozhodcom sa nešportové správanie, stráca napomenutý hráč jednu hru v prospech súpera
- pri treťom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, stráca napomenutý hráč zápas v prospech súpera
- pri štvrtom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, je napomenutý hráč vylúčený z turnaja = bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

***** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jaroslav Kern 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 4
2 Maroš Šeminský 4 3 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 3
3 Peter Varhoľák 4 2 0 2 12 12 0 0 0 0 0.5 2
4 Andrea Gencová 4 1 0 3 9 13 -4 0 0 0 0.409 1
5 Alexander Škulec 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 5 5 0 0 20 7 13 0 0 0 0.741 5
2 Damir Vrljičak 5 4 0 1 18 12 6 0 0 0 0.6 4
3 Kubinko Jamriška 5 3 0 2 17 13 4 0 0 0 0.567 3
4 Adam Škulec 5 2 0 3 13 15 -2 0 0 0 0.464 2
5 Juraj Talian 5 1 0 4 10 18 -8 0 0 0 0.357 1
6 Ladislav Vojs 5 0 0 5 7 20 -13 0 0 0 0.259 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johny Kovalčik 4 4 0 0 16 6 10 1 0 0 0.727 4
2 Zoltán Lukács 4 3 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 3
3 Matus Sedlak 4 2 0 2 12 11 1 0 0 0 0.522 2
4 Ebrar Recepi 4 1 0 3 10 13 -3 0 0 0 0.435 1
5 Miroslav Cibere 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 15:11  Table 6
2-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 15:09  Table 1
3-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Philippines
Kubinko Jamriška
Sun 15:29  Table 3
4-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Adam Škulec
Sun 15:09  Table 2
5-B   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Ladislav Vojs
Sun 15:11  Table 5
6-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 15:39  Table 2
7-C   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 15:11  Table 4

Round 2

Race to 4
8-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 16:02  Table 1
9-A   
Slovakia
Alexander Škulec
Maroš Šeminský
Sun 15:41  Table 6
10-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Adam Škulec
Sun 16:32  Table 2
11-B   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Ladislav Vojs
Sun 16:32  Table 5
12-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Juraj Talian
Sun 16:09  Table 4
13-C   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 16:32  Table 4
14-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Matus Sedlak
Sun 16:32  Table 6

Round 3

Race to 4
15-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Maroš Šeminský
Sun 16:48  Table 1
16-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 17:14  Table 4
17-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Ladislav Vojs
Sun 17:47  Table 4
18-B   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Juraj Talian
Sun 17:22  Table 2
19-B   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:27  Table 5
20-C   
Slovakia
Zoltán Lukács
Matus Sedlak
Sun 17:27  Table 6
21-C   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 17:49  Table 1

Round 4

Race to 4
22-A   
Maroš Šeminský
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 18:08  Table 3
23-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Alexander Škulec
Sun 18:11  Table 5
24-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Juraj Talian
Sun 18:20  Table 4
25-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 18:20  Table 6
26-B   
Slovakia
Adam Škulec
Philippines
Kubinko Jamriška
Sun 18:11  Table 2
27-C   
Matus Sedlak
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 18:41  Table 1
28-C   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:39  Table 2

Round 5

Race to 4
29-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Alexander Škulec
Sun 19:14  Table 5
30-A   
Maroš Šeminský
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 18:44  Table 3
31-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 19:17  Table 4
32-B   
Slovakia
Juraj Talian
Philippines
Kubinko Jamriška
Sun 18:48  Table 4
33-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Adam Škulec
Sun 19:05  Table 6
34-C   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Sun 19:37  Table 1
35-C   
Matus Sedlak
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 19:37  Table 2

Quarter final

Race to 4
36   
Slovakia
Jaroslav Kern
Philippines
Kubinko Jamriška
R2
Sun 20:48  Table 1
37   
Slovakia
Damir Vrljičak
Maroš Šeminský
Sun 20:48  Table 2
38   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Zoltán Lukács
R1
Sun 20:48  Table 4
39   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Matus Sedlak
Sun 20:48  Table 5

Semi final

Race to 4
40   
Philippines
Kubinko Jamriška
R1
Maroš Šeminský
Sun 21:31  Table 2
41   
Slovakia
Johny Kovalčik
R2
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 21:37  Table 4

Final

Race to 5
42   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 22:09  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants