Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 1, 2021

BC Relax CUP 08 2021-22

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Johny Kovalčik
8 (6/2) 36 (24/12)
67%
250
2 Damir Vrljičak
8 (6/2) 34 (23/11)
68%
220
3 Miroslav Cibere
6 (3/3) 23 (11/12)
48%
200
3 Tomas Jusko
6 (4/2) 28 (15/13)
54%
200
5 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (5/1) 26 (18/8)
69%
1
5 Matus Sedlak
5 (3/2) 24 (13/11)
54%
180
5 Jaroslav Kern
5 (4/1) 21 (12/9)
57%
180
5 Adam Škulec
5 (3/2) 22 (13/9)
59%
180
9 Milos Dobrota
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
160
10 Juraj Talian
4 (1/3) 15 (4/11)
27%
160
10 Peter Varhoľák
5 (2/3) 19 (6/13)
32%
160
10 Samuel Szunyog
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
160
13 Tomas Klobusnik
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
140
13 Milos Ondejka
5 (1/4) 21 (8/13)
38%
140
13 Alexander Škulec
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
140
16 Samuel JR Szunyog
5 (0/5) 19 (4/15)
21%
140
Starts Aug 1, 2021, 3:00 PM (local time)
Format Round robin (16 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings BC Relax CUP 2021-22
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 15:00 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 15:00, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:45

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hráč ktorý je v nábehu má 30 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 30 sekundové predĺženie (aplikácia *****)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
- následne pri druhom upozornení hráča hlavným rozhodcom sa nešportové správanie, stráca napomenutý hráč jednu hru v prospech súpera
- pri treťom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, stráca napomenutý hráč zápas v prospech súpera
- pri štvrtom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, je napomenutý hráč vylúčený z turnaja = bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

***** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jaroslav Kern 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Adam Škulec 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
3 Miroslav Cibere 4 2 0 2 7 6 1 0 0 0 0.538 2
4 Juraj Talian 4 1 0 3 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
5 Tomas Klobusnik 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 5 5 0 0 15 4 11 0 0 0 0.789 5
2 Damir Vrljičak 5 4 0 1 13 6 7 0 0 0 0.684 4
3 Johny Kovalčik 5 3 0 2 12 7 5 1 0 0 0.632 3
4 Peter Varhoľák 5 2 0 3 6 13 -7 0 0 0 0.316 2
5 Milos Ondejka 5 1 0 4 8 13 -5 0 0 0 0.381 1
6 Samuel JR Szunyog 5 0 0 5 4 15 -11 0 0 0 0.211 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomas Jusko 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
2 Matus Sedlak 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
3 Milos Dobrota 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
4 Samuel Szunyog 4 2 0 2 9 10 -1 0 0 0 0.474 2
5 Alexander Škulec 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Tomas Klobusnik
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 15:12  Table 1
2-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Adam Škulec
Sun 15:12  Table 2
3-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 15:12  Table 4
4-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sun 15:12  Table 5
5-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Milos Ondejka
Sun 15:32  Table 5
6-C   
Slovakia
Tomas Jusko
Matus Sedlak
Sun 15:30  Table 4
7-C   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Alexander Škulec
Sun 15:13  Table 6

Round 2

Race to 3
8-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Adam Škulec
Sun 15:40  Table 2
9-A   
Slovakia
Tomas Klobusnik
Slovakia
Juraj Talian
Sun 15:37  Table 1
10-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sun 15:55  Table 6
11-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Milos Ondejka
Sun 16:18  Table 2
12-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
  Table 5
13-C   
Matus Sedlak
Slovakia
Alexander Škulec
Sun 16:19  Table 6
14-C   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Milos Dobrota
Sun 16:19  Table 4

Round 3

Race to 3
15-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Juraj Talian
Sun 16:09  Table 1
16-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 16:21  Table 6
17-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Milos Ondejka
Sun 17:24  Table 2
18-B   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:43  Table 5
19-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:24  Table 4
20-C   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Milos Dobrota
Sun 17:07  Table 1
21-C   
Matus Sedlak
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 17:07  Table 6

Round 4

Race to 3
22-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 17:12  Table 5
23-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Tomas Klobusnik
Sun 17:34  Table 1
24-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:49  Table 2
25-B   
Milos Ondejka
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:50  Table 4
26-B   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 17:54  Table 6
27-C   
Slovakia
Milos Dobrota
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 18:05  Table 5
28-C   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 17:39  Table 5

Round 5

Race to 3
29-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Tomas Klobusnik
Sun 18:22  Table 1
30-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 18:11  Table 2
31-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Sun 18:23  Table 4
32-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 18:47  Table 4
33-B   
Milos Ondejka
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sun 18:46  Table 6
34-C   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 18:46  Table 2
35-C   
Slovakia
Milos Dobrota
Matus Sedlak
Sun 18:45  Table 5

Quarter final

Race to 4
36   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 19:38  Table 1
37   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 19:38  Table 2
38   
Slovakia
Tomas Jusko
Matus Sedlak
Sun 19:38  Table 4
39   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 19:38  Table 5

Semi final

Race to 4
40   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 20:25  Table 2
41   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 20:46  Table 4

Final

Race to 4
42   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 21:28  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants