Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 4, 2021

BC Relax CUP 07 2021-22

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jaroslav Kern
8 (8/0) 36 (27/9)
75%
250
2 Ján Furjész
8 (6/2) 34 (22/12)
65%
220
3 Zdenko Zizi Zavadinka
7 (5/2) 25 (16/9)
64%
1
3 Juraj Talian
7 (5/2) 30 (18/12)
60%
200
5 Miloš Benďo Bendík
6 (3/3) 27 (15/12)
56%
180
5 Marian Males
6 (4/2) 28 (16/12)
57%
180
5 Peter Varhoľák
6 (3/3) 24 (13/11)
54%
180
5 Milos Ondejka
6 (4/2) 27 (14/13)
52%
180
9 Samuel Szunyog
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
160
Show more
10 Miroslav Cibere
5 (2/3) 20 (9/11)
45%
160
10 Tomas Jusko
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
160
10 Robert Stoynov
5 (2/3) 18 (7/11)
39%
160
13 Vladimír Tomečko
5 (2/3) 18 (8/10)
44%
140
13 Adam Škulec
5 (1/4) 19 (7/12)
37%
140
13 Samuel JR Szunyog
5 (1/4) 18 (6/12)
33%
140
16 František Sýkora
5 (0/5) 17 (2/15)
12%
140
16 Ladislav Šmigelský
5 (0/5) 21 (6/15)
29%
140
16 Rasťo Tel
5 (0/5) 16 (1/15)
6%
140
Starts Jul 4, 2021, 3:00 PM (local time)
Format Round robin (18 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings BC Relax CUP 2021-22
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 15:00 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 15:00, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:45

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hráč ktorý je v nábehu má 30 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 30 sekundové predĺženie (aplikácia *****)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
- následne pri druhom upozornení hráča hlavným rozhodcom sa nešportové správanie, stráca napomenutý hráč jednu hru v prospech súpera
- pri treťom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, stráca napomenutý hráč zápas v prospech súpera
- pri štvrtom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, je napomenutý hráč vylúčený z turnaja = bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

***** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 5 4 0 1 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Milos Ondejka 5 4 0 1 12 9 3 0 0 0 0.571 4
3 Samuel Szunyog 5 3 0 2 12 10 2 0 0 0 0.545 3
4 Miroslav Cibere 5 2 0 3 9 11 -2 0 0 0 0.45 2
5 Vladimír Tomečko 5 2 0 3 8 10 -2 0 0 0 0.444 2
6 Ladislav Šmigelský 5 0 0 5 6 15 -9 0 0 0 0.286 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jaroslav Kern 5 5 0 0 15 4 11 2 0 0 0.789 5
2 Juraj Talian 5 4 0 1 12 5 7 0 0 0 0.706 4
3 Peter Varhoľák 5 3 0 2 12 7 5 0 0 0 0.632 3
4 Robert Stoynov 5 2 0 3 7 11 -4 0 0 0 0.389 2
5 Samuel JR Szunyog 5 1 0 4 6 12 -6 0 0 0 0.333 1
6 František Sýkora 5 0 0 5 2 15 -13 0 0 0 0.118 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ján Furjész 5 4 0 1 14 6 8 0 0 0 0.7 4
2 Marian Males 5 4 0 1 13 8 5 0 0 0 0.619 4
3 Miloš Benďo Bendík 5 3 0 2 12 8 4 0 0 0 0.6 3
4 Tomas Jusko 5 3 0 2 11 9 2 0 0 0 0.55 3
5 Adam Škulec 5 1 0 4 7 12 -5 0 0 0 0.368 1
6 Rasťo Tel 5 0 0 5 1 15 -14 0 0 0 0.063 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 14:58  Table 1
2-A   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Milos Ondejka
Sun 14:59  Table 5
3-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 15:23  Table 1
4-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Juraj Talian
Sun 14:59  Table 2
5-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
František Sýkora
  Table 3
6-B   
Slovakia
Robert Stoynov
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sun 15:16  Table 6
7-C   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sun 15:27  Table 3
8-C   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Adam Škulec
Sun 14:59  Table 4
9-C   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Rasťo Tel
Sun 15:37  Table 2

Round 2

Race to 3
10-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Milos Ondejka
Sun 15:52  Table 5
11-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 15:59  Table 1
12-A   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:02  Table 2
13-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
František Sýkora
Sun 15:38  Table 4
14-B   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sun 15:49  Table 6
15-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
R2
Slovakia
Robert Stoynov
Sun 16:07  Table 4
16-C   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Adam Škulec
Sun 16:17  Table 6
17-C   
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Slovakia
Rasťo Tel
Sun 16:19  Table 2
18-C   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 16:21  Table 4

Round 3

Race to 3
19-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 16:54  Table 1
20-A   
Milos Ondejka
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:38  Table 5
21-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Sun 17:00  Table 5
22-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sun 16:39  Table 6
23-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Robert Stoynov
Sun 16:50  Table 2
24-B   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 17:14  Table 4
25-C   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Rasťo Tel
Sun 17:14  Table 6
26-C   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 17:34  Table 5
27-C   
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Slovakia
Marian Males
Sun 17:35  Table 4

Round 4

Race to 3
28-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:35  Table 1
29-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Sun 17:39  Table 6
30-A   
Milos Ondejka
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 17:42  Table 2
31-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Robert Stoynov
Sun 17:57  Table 1
32-B   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 17:59  Table 3
33-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Juraj Talian
Sun 18:09  Table 5
34-C   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 18:09  Table 2
35-C   
Slovakia
Rasťo Tel
Slovakia
Marian Males
Sun 18:10  Table 4
36-C   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sun 18:15  Table 6

Round 5

Race to 3
37-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Sun 18:29  Table 1
38-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 18:35  Table 4
39-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Milos Ondejka
Sun 18:35  Table 5
40-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 18:47  Table 3
41-B   
Slovakia
Robert Stoynov
Slovakia
Juraj Talian
Sun 18:49  Table 6
42-B   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
František Sýkora
Sun 18:50  Table 2
43-C   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Marian Males
Sun 18:55  Table 4
44-C   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sun 19:06  Table 1
45-C   
Slovakia
Rasťo Tel
Slovakia
Adam Škulec
Sun 19:11  Table 6

Quarter final

Race to 4
46   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Marian Males
Sun 19:41  Table 1
47   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sun 19:41  Table 2
48   
Slovakia
Ján Furjész
Milos Ondejka
Sun 19:43  Table 4
49   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 19:41  Table 5

Semi final

Race to 4
50   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Juraj Talian
Sun 21:02  Table 2
51   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 20:27  Table 4

Final

Race to 4
52   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Ján Furjész
Sun 21:34  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants