Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 5, 2020

BC Relax CUP 07 2020

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Johny Kovalčik
9 (6/3) 45 (26/19)
58%
250
2 Jaroslav Kern
8 (7/1) 37 (25/12)
68%
220
3 Zdenko Zizi Zavadinka
8 (6/2) 39 (21/18)
54%
0
3 Tomas Jusko
8 (5/3) 37 (21/16)
57%
200
5 Zoltán Lukács
6 (3/3) 26 (14/12)
54%
180
5 Damir Vrljičak
6 (4/2) 28 (15/13)
54%
180
5 Peter Varhoľák
7 (3/4) 30 (14/16)
47%
180
5 Adam Škulec
6 (2/4) 30 (13/17)
43%
180
9 Juraj Talian
5 (1/4) 19 (6/13)
32%
160
9 Ebrar Recepi
6 (2/4) 24 (11/13)
46%
160
11 Jozef Čekan
6 (2/4) 23 (10/13)
43%
160
11 Milos Ondejka
5 (0/5) 21 (6/15)
29%
160
13 František Sýkora
6 (2/4) 25 (10/15)
40%
140
Starts Jul 5, 2020, 3:00 PM (local time)
Format Round robin (13 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 14:45 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:30

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po odohraní posledného kola súťažného ročníka:
a) ak hráč odohrá všetky súťažné bodované kolá súťažného ročníka, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá najmenej 1 súťažné kolo, tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 6 5 0 1 15 11 4 0 0 0 0.577 5
2 Tomas Jusko 6 4 0 2 14 9 5 0 0 0 0.609 4
3 Peter Varhoľák 6 3 0 3 13 12 1 0 0 0 0.52 3
4 Johny Kovalčik 6 3 0 3 14 14 0 0 0 0 0.5 3
5 Ebrar Recepi 6 2 0 4 11 13 -2 0 0 0 0.458 2
6 Jozef Čekan 6 2 0 4 10 13 -3 0 0 0 0.435 2
7 František Sýkora 6 2 0 4 10 15 -5 0 0 0 0.4 2
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jaroslav Kern 5 5 0 0 15 4 11 0 0 0 0.789 5
2 Damir Vrljičak 5 4 0 1 14 9 5 0 0 0 0.609 4
3 Zoltán Lukács 5 3 0 2 11 8 3 0 0 0 0.579 3
4 Adam Škulec 5 2 0 3 10 13 -3 0 0 0 0.435 2
5 Juraj Talian 5 1 0 4 6 13 -7 0 0 0 0.316 1
6 Milos Ondejka 5 0 0 5 6 15 -9 0 0 0 0.286 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:08 
2-A   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 19:21 
3-A   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:11 
4-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:07 
5-B   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Juraj Talian
Sun 17:07 
6-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Milos Ondejka
Sun 17:06 

Round 2

Race to 3
7-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 17:02 
8-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
František Sýkora
Sun 19:21 
9-A   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 19:17 
10-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Juraj Talian
Sun 19:17 
11-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Milos Ondejka
Sun 17:09 
12-B   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 17:02 

Round 3

Race to 3
13-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
František Sýkora
Sun 19:18 
14-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 19:18 
15-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 19:19 
16-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Milos Ondejka
Sun 17:04 
17-B   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 17:08 
18-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Adam Škulec
Sun 19:20 

Round 4

Race to 3
19-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 19:22 
20-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 17:08 
21-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 17:11 
22-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 19:19 
23-B   
Milos Ondejka
Slovakia
Adam Škulec
Sun 19:18 
24-B   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:05 

Round 5

Race to 3
25-A   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 19:20 
26-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 17:08 
27-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 19:15 
28-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Adam Škulec
Sun 17:09 
29-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 19:17 
30-B   
Milos Ondejka
Slovakia
Juraj Talian
Sun 19:20 

Round 6

Race to 3
31-A   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 17:01 
32-A   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:01 
33-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 19:15 

Round 7

Race to 3
34-A   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:05 
35-A   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:05 
36-A   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 17:10 

Quarter final

Race to 4
37   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Adam Škulec
Sun 19:27  Table 1
38   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 19:27  Table 2
39   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Zoltán Lukács
R1
Sun 19:27  Table 4
40   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 19:27  Table 5

Semi final

Race to 4
41   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 20:13  Table 2
42   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 20:19  Table 1

Final

Race to 4
43   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 21:04  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment