Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 7, 2020

BC Relax CUP 06 2020

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Johny Kovalčik
8 (8/0) 34 (27/7)
79%
250
2 Jaroslav Kern
7 (5/2) 37 (21/16)
57%
220
3 Damir Vrljičak
7 (6/1) 27 (20/7)
74%
200
3 Adam Škulec
6 (4/2) 28 (16/12)
57%
200
5 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (3/3) 26 (13/13)
50%
0
5 Miroslav Cibere
5 (3/2) 19 (9/10)
47%
180
5 Tomas Jusko
5 (2/3) 24 (11/13)
46%
180
5 Ebrar Recepi
6 (3/3) 26 (13/13)
50%
180
9 Zoltán Lukács
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
160
Show more
9 Attila Halasz
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
160
9 Marek Jakubik
5 (3/2) 22 (11/11)
50%
160
9 Jozef Čekan
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
160
13 Peter Baran
5 (3/2) 21 (10/11)
48%
140
13 Andrea Gencová
5 (2/3) 20 (10/10)
50%
140
13 Štefan Hudák
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
140
13 Peter Zolnai
4 (1/3) 17 (7/10)
41%
140
17 Marian Males
5 (1/4) 19 (7/12)
37%
130
17 Rasťo Tel
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
130
17 Milos Ondejka
5 (1/4) 21 (7/14)
33%
130
17 Samuel Szunyog
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
130
21 František Sýkora
5 (1/4) 21 (7/14)
33%
120
21 Peter Varhoľák
5 (0/5) 21 (6/15)
29%
120
Starts Jun 7, 2020, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (22 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 14:45 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:30

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po odohraní posledného kola súťažného ročníka:
a) ak hráč odohrá všetky súťažné bodované kolá súťažného ročníka, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá najmenej 1 súťažné kolo, tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jaroslav Kern 4 3 0 1 10 8 2 1 0 0 0.556 3
2 Tomas Jusko 4 2 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 2
3 Attila Halasz 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
4 Štefan Hudák 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
5 Samuel Szunyog 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damir Vrljičak 5 5 0 0 15 2 13 0 0 0 0.882 5
2 Ebrar Recepi 5 3 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 3
3 Marek Jakubik 5 3 0 2 11 11 0 0 0 0 0.5 3
4 Andrea Gencová 5 2 0 3 10 10 0 0 0 0 0.5 2
5 Milos Ondejka 5 1 0 4 7 14 -7 0 0 0 0.333 1
6 František Sýkora 5 1 0 4 7 14 -7 0 0 0 0.333 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johny Kovalčik 5 5 0 0 15 3 12 1 0 0 0.833 5
2 Zdenko Zizi Zavadinka 5 3 0 2 11 9 2 0 0 0 0.55 3
3 Zoltán Lukács 5 3 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 3
4 Peter Baran 5 3 0 2 10 11 -1 0 0 0 0.476 3
5 Marian Males 5 1 0 4 7 12 -5 0 0 0 0.368 1
6 Peter Varhoľák 5 0 0 5 6 15 -9 0 0 0 0.286 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Škulec 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
2 Miroslav Cibere 4 3 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 3
3 Jozef Čekan 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Peter Zolnai 4 1 0 3 7 10 -3 1 0 0 0.412 1
5 Rasťo Tel 4 1 0 3 5 10 -5 1 0 0 0.333 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Štefan Hudák
Sun 14:59  Table 6
2-A   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 14:59  Table 5
3-B   
Milos Ondejka
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 14:59  Table 4
4-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 14:59  Table 3
5-B   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 14:59  Table 2
6-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Slovakia
Peter Baran
Sun 14:59  Table 1
7-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 15:21  Table 2
8-C   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Marian Males
Sun 15:23  Table 4
9-D   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Rasťo Tel
Sun 15:24  Table 3
10-D   
Slovakia
Miroslav Cibere
Peter Zolnai
R1
Sun 15:32  Table 6

Round 2

Race to 3
11-A   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 15:47  Table 5
12-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Jaroslav Kern
R1
Sun 15:33  Table 1
13-B   
Milos Ondejka
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 15:45  Table 2
14-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 15:50  Table 4
15-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 16:08  Table 4
16-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 15:56  Table 3
17-C   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Marian Males
Sun 16:09  Table 6
18-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 16:21  Table 5
19-D   
Slovakia
Rasťo Tel
R1
Peter Zolnai
Sun 16:13  Table 3
20-D   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Adam Škulec
Sun 16:14  Table 1

Round 3

Race to 3
21-A   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 16:25  Table 2
22-A   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Attila Halasz
Sun 16:38  Table 4
23-B   
Milos Ondejka
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 16:49  Table 1
24-B   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 16:56  Table 3
25-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
František Sýkora
Sun 16:53  Table 6
26-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Marian Males
Sun 16:55  Table 2
27-C   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 16:59  Table 5
28-C   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:01  Table 1
29-D   
Peter Zolnai
Slovakia
Adam Škulec
Sun 17:13  Table 4
30-D   
Slovakia
Rasťo Tel
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 17:18  Table 3

Round 4

Race to 3
31-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Attila Halasz
Sun 17:18  Table 2
32-A   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 17:31  Table 6
33-B   
Milos Ondejka
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 17:36  Table 1
34-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:42  Table 5
35-B   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 17:46  Table 2
36-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 17:52  Table 4
37-C   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:52  Table 5
38-C   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Peter Baran
Sun 18:19  Table 5
39-D   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 18:07  Table 6
40-D   
Peter Zolnai
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 18:15  Table 2

Round 5

Race to 3
41-A   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 18:22  Table 4
42-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Štefan Hudák
Sun 18:24  Table 1
43-B   
Milos Ondejka
Slovakia
František Sýkora
Sun 18:29  Table 6
44-B   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 18:48  Table 5
45-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 18:49  Table 1
46-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 18:58  Table 4
47-C   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Peter Baran
Sun 19:05  Table 2
48-C   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 19:12  Table 4
49-D   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 19:12  Table 6
50-D   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Rasťo Tel
Sun 19:17  Table 5

Quarter final

Race to 4
51   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 19:49  Table 1
52   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 19:49  Table 2
53   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 19:49  Table 4
54   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 19:49  Table 5

Semi final

Race to 4
55   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Adam Škulec
Sun 20:47  Table 2
56   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 20:30  Table 1

Final

Race to 4
57   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 21:19  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment