Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 24, 2020

BC Relax CUP 05 2020 Preložený

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka
8 (7/1) 45 (30/15)
67%
0
2 Damir Vrljičak
7 (6/1) 40 (26/14)
65%
220
3 Marian Males
6 (3/3) 32 (17/15)
53%
200
3 Ebrar Recepi
7 (5/2) 42 (24/18)
57%
200
5 Andrea Gencová
6 (3/3) 34 (20/14)
59%
180
5 František Sýkora
5 (1/4) 26 (8/18)
31%
180
5 Marek Jakubik
5 (3/2) 25 (16/9)
64%
180
5 Roman Fircak
6 (2/4) 32 (13/19)
41%
180
9 Adam Škulec
5 (2/3) 26 (10/16)
38%
160
9 Samuel Palko
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
160
11 Radovan Lukoťka
5 (0/5) 26 (6/20)
23%
160
Starts May 24, 2020, 2:15 PM (local time)
Format Round robin (11 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 14:45 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:30

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po odohraní posledného kola súťažného ročníka:
a) ak hráč odohrá všetky súťažné bodované kolá súťažného ročníka, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá najmenej 1 súťažné kolo, tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damir Vrljičak 4 4 0 0 16 6 10 0 0 0 0.727 4
2 Marek Jakubik 4 3 0 1 14 5 9 0 0 0 0.737 3
3 Marian Males 4 2 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 2
4 František Sýkora 4 1 0 3 6 14 -8 0 0 0 0.3 1
5 Samuel Palko 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 5 4 0 1 18 8 10 0 0 0 0.692 4
2 Ebrar Recepi 5 4 0 1 19 12 7 0 0 0 0.613 4
3 Andrea Gencová 5 3 0 2 18 10 8 0 0 0 0.643 3
4 Roman Fircak 5 2 0 3 10 15 -5 0 0 0 0.4 2
5 Adam Škulec 5 2 0 3 10 16 -6 0 0 0 0.385 2
6 Radovan Lukoťka 5 0 0 5 6 20 -14 0 0 0 0.231 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
František Sýkora
Samuel Palko
Sun 14:40  Table 1
2-A   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 14:40  Table 2
3-B   
Slovakia
Roman Fircak
Slovakia
Adam Škulec
Sun 14:40  Table 4
4-B   
Slovakia
Radovan Lukoťka
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 14:40  Table 5
5-B   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 14:40  Table 6

Round 2

Race to 4
6-A   
Samuel Palko
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 15:24  Table 6
7-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Marian Males
Sun 15:18  Table 1
8-B   
Slovakia
Roman Fircak
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 15:35  Table 4
9-B   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 15:35  Table 2
10-B   
Slovakia
Radovan Lukoťka
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 15:35  Table 5

Round 3

Race to 4
11-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Marian Males
Sun 15:51  Table 1
12-A   
Samuel Palko
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 15:48  Table 6
13-B   
Slovakia
Roman Fircak
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:20  Table 2
14-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Ebrar Recepi
  Table 4
15-B   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Radovan Lukoťka
Sun 16:21  Table 5

Round 4

Race to 4
16-A   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 16:21  Table 1
17-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
František Sýkora
Sun 16:22  Table 6
18-B   
Slovakia
Roman Fircak
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 17:10  Table 4
19-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Radovan Lukoťka
Sun 17:05  Table 2
20-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Adam Škulec
Sun 17:10  Table 5

Round 5

Race to 4
21-A   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:00  Table 1
22-A   
Slovakia
Marian Males
Samuel Palko
Sun 17:00  Table 6
23-B   
Slovakia
Roman Fircak
Slovakia
Radovan Lukoťka
Sun 18:07  Table 6
24-B   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Adam Škulec
Sun 18:23  Table 2
25-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 17:34  Table 2

Quarter final

Race to 4
26   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Roman Fircak
Sun 18:52  Table 1
27   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 18:52  Table 5
28   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Marian Males
Sun 18:52  Table 4
29   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 18:52  Table 2

Semi final

Race to 4
30   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 19:51  Table 1
31   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 19:43  Table 2

Final

Race to 4
32   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 20:25  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment