Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 1, 2020

BC Relax CUP 03 2020

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Damir Vrljičak
8 (7/1) 32 (24/8)
75%
250
2 Johny Kovalčik
7 (4/3) 31 (18/13)
58%
220
3 Zdenko Zizi Zavadinka
7 (5/2) 29 (20/9)
69%
0
3 Peter Varhoľák
6 (5/1) 27 (17/10)
63%
200
5 Vladimír Tomečko
4 (3/1) 18 (9/9)
50%
180
5 Marian Males
5 (4/1) 20 (12/8)
60%
180
5 Juraj Talian
5 (3/2) 23 (13/10)
57%
180
5 Adam Škulec
4 (1/3) 17 (7/10)
41%
180
9 František Sýkora
5 (4/1) 17 (12/5)
71%
160
Show more
9 Janči Satan Palenčár
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
160
9 Miroslav Cibere
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
160
9 Gabriel Bilkei
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
160
13 Monika Palencarova
5 (2/3) 17 (7/10)
41%
140
13 Jozef Čekan
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
140
13 Marcel Zelvay
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
140
13 Valér Cejkovský
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
140
17 Frantisek Kolesar
5 (1/4) 18 (4/14)
22%
130
17 Milos Ondejka
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
130
17 Ebrar Recepi
4 (0/4) 18 (6/12)
33%
130
20 Samuel Palko
5 (0/5) 18 (3/15)
17%
130
Starts Mar 1, 2020, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (21 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 14:45 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:30

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po odohraní posledného kola súťažného ročníka:
a) ak hráč odohrá všetky súťažné bodované kolá súťažného ročníka, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá najmenej 1 súťažné kolo, tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Varhoľák 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Johny Kovalčik 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
3 Gabriel Bilkei 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Jozef Čekan 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
5 Ebrar Recepi 4 0 0 4 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 5 4 0 1 13 3 10 0 0 0 0.813 4
2 Damir Vrljičak 5 4 0 1 12 4 8 0 0 0 0.75 4
3 František Sýkora 5 4 0 1 12 5 7 0 0 0 0.706 4
4 Monika Palencarova 5 2 0 3 7 10 -3 0 0 0 0.412 2
5 Frantisek Kolesar 5 1 0 4 4 14 -10 0 0 0 0.222 1
6 Samuel Palko 5 0 0 5 3 15 -12 0 0 0 0.167 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marian Males 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Juraj Talian 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
3 Miroslav Cibere 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 Marcel Zelvay 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
5 Milos Ondejka 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Vladimír Tomečko 3 3 0 0 9 5 4 0 0 0 0.643 3
2 Adam Škulec 3 1 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 1
3 Janči Satan Palenčár 3 1 0 2 6 7 -1 0 0 0 0.462 1
4 Valér Cejkovský 3 1 0 2 5 8 -3 0 0 0 0.385 1
5 Lukas Sabovik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Gabriel Bilkei
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 15:03  Table 1
2-A   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 15:03  Table 2
3-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Monika Palencarova
Sun 15:03  Table 4
4-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Frantisek Kolesar
Sun 15:03  Table 5
5-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Samuel Palko
Sun 15:03  Table 6
6-C   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Marian Males
Sun 15:20  Table 3
7-C   
Milos Ondejka
Slovakia
Juraj Talian
Sun 15:21  Table 6
8-D   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Lukas Sabovik
Sun 15:27  Table 4
9-D   
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 15:28  Table 2

Round 2

Race to 3
10-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 15:51  Table 1
11-A   
Gabriel Bilkei
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 15:51  Table 4
12-B   
Slovakia
František Sýkora
Frantisek Kolesar
Sun 15:40  Table 5
13-B   
Slovakia
Monika Palencarova
Samuel Palko
Sun 15:57  Table 3
14-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:03  Table 6
15-C   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Juraj Talian
Sun 16:04  Table 2
16-C   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Marcel Zelvay
Sun 16:22  Table 6
17-D   
Slovakia
Lukas Sabovik
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 16:28  Table 4
18-D   
Slovakia
Adam Škulec
Valér Cejkovský
Sun 16:29  Table 5

Round 3

Race to 3
19-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 16:43  Table 2
20-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 16:39  Table 1
21-B   
Slovakia
František Sýkora
Samuel Palko
Sun 16:32  Table 3
22-B   
Frantisek Kolesar
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:58  Table 6
23-B   
Slovakia
Monika Palencarova
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:07  Table 5
24-C   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Marcel Zelvay
Sun 17:00  Table 3
25-C   
Slovakia
Marian Males
Milos Ondejka
Sun 17:13  Table 4
26-D   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Valér Cejkovský
Sun 17:14  Table 2
27-D   
Slovakia
Lukas Sabovik
Slovakia
Janči Satan Palenčár
 

Round 4

Race to 3
28-A   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 17:27  Table 1
29-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Gabriel Bilkei
Sun 17:32  Table 5
30-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:19  Table 6
31-B   
Samuel Palko
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:37  Table 3
32-B   
Frantisek Kolesar
Slovakia
Monika Palencarova
Sun 17:43  Table 6
33-C   
Slovakia
Marcel Zelvay
Milos Ondejka
Sun 17:49  Table 4
34-C   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 17:53  Table 3
35-D   
Valér Cejkovský
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Sun 18:18  Table 2
36-D   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Adam Škulec
Sun 18:18  Table 4

Round 5

Race to 3
37-A   
Slovakia
Jozef Čekan
Gabriel Bilkei
Sun 18:00  Table 5
38-A   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 17:57  Table 1
39-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 18:21  Table 6
40-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Monika Palencarova
Sun 18:29  Table 1
41-B   
Samuel Palko
Frantisek Kolesar
Sun 18:38  Table 6
42-C   
Milos Ondejka
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 18:41  Table 5
43-C   
Slovakia
Marcel Zelvay
Slovakia
Marian Males
Sun 18:54  Table 4
44-D   
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Slovakia
Adam Škulec
Sun 19:16  Table 2
45-D   
Valér Cejkovský
Slovakia
Lukas Sabovik
 

Quarter final

Race to 4
46   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Adam Škulec
Sun 19:48  Table 1
47   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 19:48  Table 2
48   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 19:48  Table 4
49   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Juraj Talian
Sun 19:48  Table 5

Semi final

Race to 4
50   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 20:56  Table 2
51   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 20:45  Table 4

Final

Race to 4
52   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Damir Vrljičak
  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment